Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje so parfumi najcenejši?

kje so parfumi najcenejši?

Zaljubljena sem v parfum Eau D’Eden, ki pa mi je predrag in si ga kupim le vsake toliko časa. Sedaj ga nameravam kupiti, morda katera ve ali obstajajo kakšne razlike v cenah ali so povsod enake? se splača v duty free?

v Bosni

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

dobro, mislim v Sloveniji … V Bosni nisem bila še nikoli in tudi ne nameravam iti 🙂 Gorenjska regija, Avstrija, naročilo prek spleta ali Lj.

nova
Uredništvo priporoča

Tiste trgovine ki prodajajo parfume “na liter”. v gorici in kp je ta trgovina, sigurno je tudi na tvojem koncu, samo ne vem kakšno ime imajo te trgovine. jaz sem si tam nabavila vse parfume ki so mi všeč, tam si lahko dam duška 🙂

http://www.refan.si/

In ja, so originali.

Če poznaš koga, ki dela na letališču, imajo tam zaposleni “svojo” trgovino, ki je še cenejša kot ta pravi duty free shop na Brniku. Bivši DFS so zdaJ itak Kompas shopi in niso več tako poceni.

Ja, definitivno. 😉 :)))

Ja, definitivno. 😉 :)))[/quote]

lubica, pojdi sprobat potem pa meketaj.

sem leta kupovala originalne parfume, tako da svoje priljubljene vonje zelo dobro poznam in vem, kaj kupim.

samo ene plitke kokljice pač morajo nujno imeti škatlco s celofanom pa z velikimi črkami nakracano ime pa ceno 70 evrov, da se jim zdi, da je kul in da kako so fancy.

ti kar nasedaj marketinškim fintam, bo tvoja denarnica trpela, ne moja.

snobizem je pa od nekdaj bil znak neinteligence. sodenje o nečem brez lastnih izkušenj pa itak.

žalostno, da je folk tako plitek, da brez svetleče embalaže ničemur več ne verjamejo.

Ja, seveda, lahko kupiš imitacije, ki imajo takšne cene, kot so na tvojih linkih. A misliš, da imajo firme diskontne prodajalne, v katerih prodajajo prafum na liter in to original, samo da ni v pravi škatlici? No, vse tisto, kar si nam napisala, si očitno ti, blonđa.

kot rečeno, sem jasno povedala, kako in kaj. samo kokljam pač ne potegne, kaj čmo.
niti pod razno niso imitacije, ker jih takole javno niti ne bi smeli prodajat kot prave originale. kaj misliš, da bi tole kar dovolili ali kaj? joj, si ti res hudo blond, hudo.

tudi imitacije sem že imela, ko sem jih na kakem štantu kupila pa je pisalo hugo boxx, namesto boss, je bilo jasno, da je imitacija in tega tudi nihče ni skrival pa tudi vonj je bil drugačen.

tu pa gre, ja lubica, za originale, samo da so točeni. nisem od včeraj, imam dolgo zgodovino kupovanja parfumov in točno vem, kaj je dior in kaj je laura biagotti, klein ipd. so originalne znamke, če pa ti srčece frkljasto nočeš verjeti pa go ahead, kot rečeno, je tvoj denar pa ga dajaj za lepe celofanaste embalažice, puhlica:)))

Sicer si pa svoj nivo inteligence (oz.neinteligence) dokazala že s tem, da se tukaj nekaj kregaš brez kakršnekoli lastne izkušnje s to trgovino. Ja, to je pa res original bjonda:))

Gorenka, ta refan trgovina je v Lj pri Evropi, tam, kjer je knjižnica Otona Župančiča, je jasno vidna že s ceste. Poskusi, morda imajo tudi ta parfum, ki ga iščeš.

In svizec je zavil čokolado.

Lubica, frkljica, kot rečeno, imaš moj blagoslov, da zapravljaš denar za lepe embalažice. Si še ena mnogih, ki jih je marketing popolnoma spral že tako votle in puhle možgane:)))))

Seveda bo punčara takoj jutri tekla v to štacuno preverit sceno in si veselo kupila parfumček, hehe:)))))

saj je v redu, vem, da je strašno težko priznati, da si se motila. ti ne bom zamerila, če tu ne boš objavila, kako si se osmešila:)))

Ljubica, frkljica, jaz imam 50 let in ne dovolim, da me pokroviteljsko obravnavaš.
Če pa ti še vedno misliš, da lahko za desetino cene dobiš originalni Versace ali Dolce Gabana ali Givenchy ali Burberry ali Chanel, potem izvoli.

Ja, definitivno. 😉 :)))[/quote]

lubica, pojdi sprobat potem pa meketaj.

sem leta kupovala originalne parfume, tako da svoje priljubljene vonje zelo dobro poznam in vem, kaj kupim.

samo ene plitke kokljice pač morajo nujno imeti škatlco s celofanom pa z velikimi črkami nakracano ime pa ceno 70 evrov, da se jim zdi, da je kul in da kako so fancy.

ti kar nasedaj marketinškim fintam, bo tvoja denarnica trpela, ne moja.

snobizem je pa od nekdaj bil znak neinteligence. sodenje o nečem brez lastnih izkušenj pa itak.

žalostno, da je folk tako plitek, da brez svetleče embalaže ničemur več ne verjamejo.[/quote]

Glej, tudi jaz sem dolgo trdila, da tem parfumom iz refana prav nič ne manjka. Pa jim, žal :((

Še varianta FM http://parfumi.naspletu.com/ obdržijo vonj kar precej časa, tile iz refana pa po par tednih “dišijo” še samo po alkoholu.

Čeprav, priznam, precej časa nazaj ni bilo tako in sem z veseljem kupovala tam.

frklica si po mentalu, pa če imaš 100 let.

nivo pogovora imaš na nivoju 14 letne smrklje, torej boš to tudi dobila nazaj.

ja, mislim, vse to, kar si napisala, ti pa koklja, kar zapravljaj denar za drage embalaže.

cccc, tako stara pa tako nezrela. žalostno.

lubica, pojdi sprobat potem pa meketaj.

sem leta kupovala originalne parfume, tako da svoje priljubljene vonje zelo dobro poznam in vem, kaj kupim.

samo ene plitke kokljice pač morajo nujno imeti škatlco s celofanom pa z velikimi črkami nakracano ime pa ceno 70 evrov, da se jim zdi, da je kul in da kako so fancy.

ti kar nasedaj marketinškim fintam, bo tvoja denarnica trpela, ne moja.

snobizem je pa od nekdaj bil znak neinteligence. sodenje o nečem brez lastnih izkušenj pa itak.

žalostno, da je folk tako plitek, da brez svetleče embalaže ničemur več ne verjamejo.[/quote]

Glej, tudi jaz sem dolgo trdila, da tem parfumom iz refana prav nič ne manjka. Pa jim, žal :((

Še varianta FM http://parfumi.naspletu.com/ obdržijo vonj kar precej časa, tile iz refana pa po par tednih “dišijo” še samo po alkoholu.

Čeprav, priznam, precej časa nazaj ni bilo tako in sem z veseljem kupovala tam.[/quote]

no, moja izkušnja niti pod razno ni taka. jih redno kupujem tam zdaj že kake dobre pol leta, uporabljam pa sem ter tja in vsi lepo obdržijo vonj, še celo embalaža lepo diši, ko je prazna.

Je pa res noro, ko bereš izjave tega nerazgledanega folka, ki se jim očitno sesuva ego ali kaj, ko si ga več ne morejo futrat s kupovanjem parfumov po “prestižnih cenah”. kristus, kako se tale zgoraj usaja pa pojma nima:))) očitno si res ego futra s temu parfumi, zdaj se pa ne more sprijaznit, da njene velecenjene parfume, s katerimi se je ven metala, dobimo po ful nižjih cenah in da je padala samo na marketinške fore. ja, boli, saj vem:)))

samo idiot pa v teh časih res lahko pomisli, da bi ena trgovina že leta javno prodajala parfume kot originale in si s tem ne nakopala ničkoliko tožb s strani proizvajalcev, da o zavajanju potrošnikov sploh ne govorimo, ko se grejo usajat, če na mleku niso vsi e-ji označeni.
tu pa ena dejansko misli, da ena štacuna kar eni xy vodici nadene ime znanega proizvajalca in to prodaja kot original pa že leta nikome ništa.

joj, folk, res, adijo pamet:)))

kot rečeno, očitno si več ne more ega futrat z dragimi parfumi pa ji je tole na žulj stopilo, hehehe. saj bo, najdi si kaj drugega, kar te izpolnjuje, da se boš čutila pomembno:)))

Po številu in dolžini postov, ki si jih napisala na tole temo, je očitno, da se je stopilo na žulj tebi, draga moja :)))

Še naprej kupuj parfume v Refanu, nam pa pusti veselje z našimi pisanimi škatlicami in celofanom 🙂

Jaz pa predlagam “tole” naj denar za nakup refanovih originalov raje porabi za kako dobro knjigo lepega vedenja oz. kulturnega pisanja

Se strinjam!!!

privoscim.si

Po številu in dolžini postov, ki si jih napisala na tole temo, je očitno, da se je stopilo na žulj tebi, draga moja :)))

Še naprej kupuj parfume v Refanu, nam pa pusti veselje z našimi pisanimi škatlicami in celofanom :)[/quote]

a bejž no bejž, kdo je začel z žaljivimi opazkami? no, dragica, kar malo poglej, kaj si pisala. dobila si milo za drago, zdaj se pa usajaš:)

pa takooo težkooo je priznati, da se motiš, a ne?

no, ti želim dober nakup, hehe:)))

Poglejte, po eni strani ”tole” zaničljivo govori o tistih, ki snobovsko kupujejo za drag denar original parfume. Po drugi strani sama kupuje kvazi originale za malo denarja, da bi ”dišala” po visoko kotiranih blagovnih znamkah parfumov. Torej, kdo je tu zadj snob ? Tisti, ki lahko privošči original ali tisti, ki si ga ne more, pa vseeno mora okolico futrat z zvenečimi brendovskimi imeni. Pa naj bo to parfum ali na štantu kupljena fake dior sončna očala….Itak pa se nekoga na forumu ne da prepričat v svoj prav, če tega noče. Pa lepo dišite še nprej 🙂 ! Kateri parfumi so pa zdaj in ? jaz imam chanel chance , nežen, lepo diši. Oskrbuje me mož na službenih potovanjih. pa ve si kupujete parfume same ?

New Report

Close