Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najcenejša otroška oblačila

najcenejša otroška oblačila

Mamice, očki…

Mogoče kdo ve, kje se da kupiti najcenejša nova oblačila za malčke (do 5 let), če ne upoštevam dražjih, kot so Zara, Okaidi, H&M itd…

Hvala za odgovore že vnaprej!

lp

Jaz kar nekaj kupijem v Kik, poceni in čisto dobro, nekaj stvari tudi prav modernih…

Tudi ja kupujem večinoma pri Kik-u pa paj od Sparkija ali pa pri Mercatorju.

Če imaš možnost poglej tudi pri Leclercu. Včasih imajo zelo dobre stvari po dokaj nizkih cenah.
Imaš pa možnost poleg Kika tudi v Takko (če še je), Mana, Addessa

V Intersparu (Vič) imajo košaro in obešalnik z zadnjimi kosi in se najde marsikaj (kupila otrokoma pižame za 5 evrov), Leclerc ima lušne stvari po nizki ceni, Mana, v H & M se včasih ujame kakšna akcija…

hojla
včasih se je lepo in poceni dobilo tudi v LJ na tržnici, tam kjer imajo obleke in čevlje. Sedaj nisem na tekočem ali je še vedno tako ugodno.

Napisala si sicer novo ampak svetujem tudi forum “vse za malčke in mamice”. Jaz sem tam kupila kar nekaj oblačil in so kot nova.

Pa Leclerc, Mercator, Spar ima zelo lepa poceni oblačila. V BTCju pa tudi približno nasproti ta velikega Baby centra Yes kids.

Yes kids je znamka oblačil, mislim pa da se trgovina imenuje MANA? Naj me katera dopolni.

Ja Yes Kids je blagovna znamka, ki jo (včasih tudi zelo ugodno – kadar so ful znižanja dejansko po par evrov kos) prodajajo trgovine Mana. Roba čisto kvalitetna, tudi luštne stvari.

okaidi in oviese majčke s kratkimi rokavi po 5 evrov, 4,50 tudi. v hm so dosti dražje, razen tiste, ki so skupaj dve in je cena 12 evrov, ali 10. spodnji deli trenirk-tričetrt v oviese kakšnih 6 evrov. mislim, da je v mani dražje.

Ja, ali tudi Takko je včasih fajn pocen.

Pri nas je absolutni zmagovalec KIK, tam nakupujem že dobro desetletje (prej v Avstriji), zdaj stvari nosi že 3. otrok in so še vedno dobre, vsaj tako kot H&M.

Minuli mesec sem vsem trem nakupila bundice in smučarske hlače po 6.5 evrov kos, tamali oblekico z dolgimi rokavi za 1.99 evra, majčke brez potiska so cca 2 evra, take s potiskom pa največ 5.50.

Res pa je, da je z rastjo otrok vse manj izbire, daleč najlepše cotke so do št. 92, čeprav se mi zdi, da je pravzaprav povsod tako. Spoh v H&M je za fantke vse v istih temnih tonih, pomanjšane stvari za odrasle, pravzaprav.

Zelo vredu so tudi Sparkyjeve zadeve, tudi Leclercove so večinoma OK in v akcijah zelo poceni.

Se strinjam, najbolj me moti, da za fante ni razen črne, rjave in t, modre popolnoma NIČ. Drugače pa je KIK ok, MANA tudi, zavijem pa še za tamauga v Premaman, kadar imajo znižanja, so recimo kavbojke z majico po 2 eur, pa Tape d’oel al kako se že napiše, tam celo barve poznajo -tudi za večje fante!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Tudi meni se zdi kvaliteten od ta poceni le KIK, Sparky in Leclerc. Najboljši pa je vsekakor KIK. Aja, pa seveda Hoferjeva oblačila za otroke so tudi zelo kvalitetna in luštna, samo moraš biti ob 8.00 na dan akcije v trgovini.

Mana (Yes kids) pa me je zelo razočarala – spodnje perilo je začelo razpadati po 2 mesecih, pižamice so se tudi v 2 mesecih čisto zmuckale. Kvaliteta je res slaba.

Za triletnico največ v KIK, za šolarja največ v MANI (začetek sezone kupim lanske zaloge po 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nižji ceni – ne vidim posebnih razlik med lanskimi in letošnjimi fantovskimi oblačili), občasno kaj v C&A, Intersparu. H&M ima čudne barve, vzorce in nam ne gre, tja grem edino po kakšno Hello Kitty malenkost za hči. Pižame kupujem v Hoferju, spodnje hlačke v Intersparu, spodnje majčke za šolarja v Mani.

KIK me je razočaral. Sem kupila spodnji del trenirke in je bila strgana po šivu, sem si rekla, sama sem si kriva ker nisem prej opazila. Nato sem kupila še pižamo, ki je bila zapakirana in je bila prav tako strgana po šivu in to 10cm. Majice, ki sem jih kupila v Takko so se mi pa po prvem pranju raztegnile, da so bile samo še za stran. Zato jaz raje kupim SparkY v Inetrsparu ali pa v H&M ali pa v Šk. Loki Čarman

OKaidi, TAO imajo tudi po 70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} znižanja in niso tako draga, v Nami je tudi ena ugodna in dosti kvalitetna znamka, Idexe-ali podobno. So pa ves čas kakšni popusti, napr, Mana, Maxi, Nama, Emporium, tako da lahko tudi telo kvalitetna oblačila kupiš poceni, naj omenim še Tschibo-upam da sem prav nappisala v Intersparu ima včasih kaj luštnega za otroke.

ja pa tudi Turbo limach ni tok drag, kadar je znižanje se fuul splaca,
pa mana ma vedno lepše stvari, sicer pa Italija še vedno ma poceni…
pa spar in leclerc, tudi merkator, pa baby center ma vckrat znizanja oblačil prejšnjih sezon takrat se res splača.
kar majo na tržnici pa dobiš v italiji za pol cene-skoraj

Ponavadi kupujem otroška oblačila na raznih znižanjih in akcijah recimo pomladanska oblačila sem kupila že na zimskih razprodajah. Kupujem pa v različnih trgovinah od Baby Centra, Name, C&A, H&M, Okaidi, Leclerc,Pikapolonice…Glede na to, da otroška oblačila zelo pogosto perem in sušim v sušilcu morajo biti vsaj neke srednje kakovosti zato se mi zdi slabša kakovost pa čeprav po zelo nizki ceni slab nakup. Zanimivo, da ne cena ne znamka nista garancija za dober nakup moraš se pač malo bolje poglobiti v samo sestavo blaga, pogledati etikete za vzdrževanje in podobno. Marsikatero dobro oblačilo traja tudi po dve sezoni, recimo kakšne prehodne jaknice, srajce, majice, pižame. Odvisno je tudi od konstitucije otroka, recimo dolge hlače in majice z dolgimi rokavi kupujem zelo pogosto enostavno zato, ker jih hitro preraste. Tudi obutev kupujemo kot po tekočem traku.

Večino oblačil kupujem v Addessi, sedaj majčke nosi že tretji otork, pa so še vedno lepe. Okej, pri nas imamo majčke za tabolj in za doma. Fajn mi je, ker imajo kotičke z znižanimi izdelki, sem kupila bundi za naslednje leto po 10 eur. V h&m hodimo po malenkosti, modne dodatke.
V Kiku sem kupila že spodnje perilo; iz sušilca je prišlo bp. V redu so bile tudi nogavice in flis. Je pa res, da je izbira za večje, skromnejša.
Pa čas si moraš vzet, da vse pregledaš in fajn je, da veš kaj otroci potrebujejo, da ne kupuješ kar nekja v tri dni.

Ja no jest mislim da je kik kar dobra trgovina glede na to, da otroci hitro popackajo in prerastejo cunce in ne rabiš nevem kakšne blagovne znamke in kvalitete. Sama sem zadovoljna tudi nad Sparom. Zase pa predvsem kupujem oblačila v New Yorkerju in se mi zdi kar kvaliteta.

priporočam našo spletno trgovino z rabljenimi otroškimi oblačili, kmalu tudi oblačila do 6 let.
www.kolobajsek.si

V Kamniku se bo v kratkem odprla trgovina z oblačili za odrasle in otroke – cenovno zelo zelo ugodno. Npr. otroške trenirkice cca. 10 -15 EUR; kompletek pajkice majčka in krilce – cca. 12 EUR,…

Več o ponudbi po 1.11.2012!!

Zdravo,

Tud sama pregledujem, kje se dajo dobiti najcenejša oblačila in da so še kolikortoliko kvalitetna. Ker imam 4 letno punčko, ki so ji zanimivi še junaki iz risank, je ta problem še večji. Vse majice, legice z junaki iz risank so drage (H&M, C&A, Baby center, …. ). Sem pa našla spletno trgovino http://www.brinity.si, kjer so cene dosti bolj dostopne. Naročila sem nekaj majic, kratko krilo in prejela zelo hitro po pošti. Vidi se, da so res kvalitetne, ker jih lahko kamot perem in sušim v sušilnem stroju in se ne skrčijo. Vse bp.

jez ti predlagam če greste kdaj na Dunaj da greste v tavelik shopping tam poiščite trgovino z imenom PRIMARK imajo res ugode cene in zelo lepe obleke za vas in vse družinske člane

Super trgovina!

New Report

Close