Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek greh se pove, grešnika pa ne

greh se pove, grešnika pa ne

Moram priznati eno neumnost, ki sem jo naredila.

V službi imamo računalnik. Na to stran Med.Over.Net je najprej skočil sodelavec, nato še eden in tako se zdaj grebemo, čim imamo priliko.

Ampak zadnjič, ko ni bilo sodelavca, je nekam skočil, sem jaz vzkočila malo gor.
Tako sem seveda izvohala njegovo geslo in zdaj vem, pod katerim imenom se oglaša. Seveda mu tega ne mislim povedati, ker je prav zanimivo brati njegove težave in izjave.
Kaj je to hud greh.
Sicer pa lahko tudi on mene odkrije.
Moti me, da po vpisu gesla, to ostane naprej vpisano in ga res lahko vsakdo, ki pride za tabo, vidi.

Malo sem pogoljufala in se naslednjič prijavila pod drugim imenom, ampak tega ne bi rada vedno počela. Rada bi se vedno prijavila z mojim imenom in ga ne spreminjala.
Kako ga pa potem lahko izbrišem (po uporabi)?
Nasvet prosim.

take smo včasih kurli na grmadah!!!! 😉

Hui hui ;-)))

Grešnica, grešnica…to pa ni lepo. če bi rada imela dobre odnose z sodelavcem, pojdita raje na kavico in se pogovorita, pa mu prav lepo povej, da si slučajno opazila njegov nick. kajti prej ali slej lahko zaradi takšnih in podobnih zadev pride do velikega trenja v službi in potem ta stran ne bo naredila nič dobrega. bolje, da se pogovorite, mogoče prav zaradi tega postanete še bolj zaupni prijatelji. Pa še služba ne bo tako trpela.

primožž

p.s.

to je moj predlog.

Primož pa še vedno nisi povedal kako nik pobrišeš za sabo, mene tut to zanima

cooky

primož

kaj je to cooky?

New Report

Close