Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čestitamo za članek v Oni Primož

čestitamo za članek v Oni Primož

Sem ponosna, da sem iz Škofljice HE;HE:)))))))))))))))))

Se pridružujem! Veliko uresničenih idej še naprej!
maxi

Se pridružujem! Veliko uresničenih idej še naprej!
maxi

Kakšen članek pa je to? A se da videt kje na internetu?

Priloga v delu -Ona

Lala

M.P

potem pa le pridi na kavico 🙂

verjetno tudi veš kje sem doma.

primož

Iz katerega konca pa? Te bom malo g. Jurkoviču pohvalil, kot zaslužnega člana naše občine, he he.

Spoštovani Primož!
Prav lepa hvala za povabilo, morda bi bilo boljše, če bi se ti sprehodil k nam, ko boš utegnil, ker pri nas nekaj ni v redu s pošiljanjem in sprejemanjem pošte, namreč vsakič ko želim pogledat kaj je novega s pošto imam gor vedno eno novembersko sporočilo, ki je bilo poslano poizkusno prvič.
No smo res eni slabi poznavalci računalnikov- to bo verjetno to, pa tudi računalnik imamo star, ampak važno je da vleče moje najljubše strani – ve se katere.

Obvezno pa moraš priti v kavbojkah – ker pri nas so ljudje pred stvarmi in imam dost prahu pod pisalno mizo.

Če ti bo res enkrat čas dopuščal dobrodošel 031 356 950 , moj mobi .

Ja, vem, da je v Delu, zanimalo me je, o čem je pisalo in če se da še kje dobit, ker nimam torkovega Dela, na žalost.

-dp-

jurkovič verjetno že ve kaj jaz počnem. Drugače sva pa tako ali tako zelo dobra prijatelja, čeprav bi mi bil lahko tudi oče. K njemu na deci pa vedno .)

pa lahko se tudi pridružiš, jaz sem samo 2 minuti peš od njega.

Primož

Hja, žal ne vem kje stanuje. Se bolj na sestankih vidimo.

Saj jaz vem, samo mene se pokliče pa gremo skupaj 🙂

primož

Jest tud.

jasna,
saj veš moj mail, napiši pa gremo .)

primož

Priimek mi je zelo znan. Imaš morda brata? Seveda če ni skrivnost.

Brata, seveda imam brata 🙂

primož

Kako mu je pa ime? Namreč poznam nekoga s tem priimkom in je poročen.

Mogoče Tomaž???

kličejo nas pa vse enako Cimi??

bo pravi?

primož

Ja, pravi je. Ga kar dobro poznam. Cimi ja, he he. Nisem vedel, da ste vsi Cimi. Sedaj se bolj malo vidimo, ko so prišli otroci. Drugače pa je bil kar dosti na Lavrici.

Potem se pa oglasi enkrat pa gremo na pivo 🙂

pimož

Ob priložnosti pa res. Morda pa se še kdo pridruži.

Maja, v prilogi ONA, s 4. februarja je objavljen intervju s Primožem Cimermanom,
solastnikom našega priljubljenega OVER.NETA in treh spletnih portalov.Poskusite
dobiti prilogo v knjižnici, če jo seveda še imajo.Lp

dp—pa si ti še vedno na Lavrici?

primož

Ja. Hiša se vidi iz dolenjke in je ni težko videti, če pogledaš od šole proti barju.

no ja,

da ne bova predolgo nadaljevala tukaj rpeko foruma, najboljs, da greva na kavo v rely-ja pa se bova spoznala, tomaza pa tako ali tako lahko poklices. lahko mi pa pises tudi na mail, da ne bova predolga.

P.s.
kje pa delas?

primoz

New Report

Close