Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Okulist?

Okulist?

Resnično se opravičujem, da sitnarim, ampak zanima me samo, če je kakšno upanje, da bi kdaj dobili pravega okulista.

Pravi okulist? Misliš takšnega, tazaresnega? Imaš jih po Ljubljani celo morje, pa se naroči in …
ali morda pač misliš, da lahko okulist na daljavo pozdravi tvoje težave? Saj verjetno bi ti povedal, kaj je narobe, ampak na koncu pa bi ti svetoval obisk pri okulistu TAZARESNEMU. 🙂

Al kaj?

Svetlana E.

In kaj je narobe s tem iz Optike Pirc?

nova
Uredništvo priporoča

Seveda ga bomo dobili, samo čas je še vprašanje.

trudimo se, trudimo….kolikor se le da.

Primož

Mislim takega, ki bi ti odprl oči, da bi videla, da smisel življenja ni v tem, da skušaš vsem uničiti dan.

Prosim če pogledaš na http://med.over.net/phorum/index.php?f=0, ker izgleda, da ste tam Optiko nekje izgubili??

Katja, tudi taki okulisti pridejo, vendar oni ne zdravijo. Oni so tam, da povedo kako se morate sami ozdraviti. Tako to gre, je pa že v teku, tako da brez skrbi, pred prazniki se vam lahko hitro kaj zgodi.

Primož

aa,ja Okulist bi mi znal odgovoriti
Namreč ,ko me zasrbi pri zadnjici , se takoj začnem praskati , in ko najdem kuglico postanem vesel kot petleten otrok.Dostikrat sem v dilemi ali jo otrgam ali pa pustim da sama odpade.Kajti če jo otrgam se mi pojavijo kapljice,podobno polti na čelu in sovze v očeh . To me pa strašno nervira pri študiju ali pa, če sem v družbi z mojo najdražjo .

New Report

Close