Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simobil težave pri sms

Simobil težave pri sms

Ne vem verjetno sem malo čorava. Sem pri Simobilu, zamenjala sem telefon in imam sedaj Nokio 6210 Navigator, vse lepo super dela, sem pa zdaj hotela poslat SMS in ko dam pošlji mi napiše ime centra za sporočila in naslednja vrstica številka centra za sporočila, ker sedaj ne morem na Simobil, prosim vašo pomoč. Hvala

saj ni treba osebno na simobil. Pokliči njihovo 080, so full prijazni …

Po moje ti morajo aktivirati to možnost. Pokliči tja, povej jim svoje gelo, pa ti bodo poslali sms s kodo za aktivacijo.

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Povej jim svoje geslo, ne gelo 🙂

vnesti moraš številko centra za sporočila:

1. sporočila
2. možnosti —-> nastavitve sporočil
3. besedilno sporočilo
4. center za sporočila sim —-> vnesi: št. centra za sporočila: +38640441000

LP

Hvala ti center za sporočila. Najlepša hvala in lep pozdrav.

zanima me zakaj ne morem poslat sms

mwhuahhahah kiss

katero pa je ime centra za sporočila? meni namreč noče spejemati smsou.

Ime centra nima nobene veze. Lahko napišeš karkoli: simobil, nokia, svoje ime,…
Glavna je številka sms centra.

Nastavitev za prejemanje SMS-ov ni. To ti enostavno mora delat, ne glede na to, ali imaš nastavitve za pošiljanje sporočil (št. sms centra) pravilno vpisane. Če ti ne dela prejemanje sporočil se obrni na svojega operaterja, ki bo zadevo preveril in uredil.

Pozdravljeni,

Uporabniki so vam odlično svetovali. Razlogov, zakaj ne morete prejemati sms-ov, je res lahko več. Razlog je lahko napačna nastavitev SMS centra (preverite v nastavitvah, ali imate nastavljeno na +38640441000), prepolen spomin za SMS sporočila, napaka na telefonu…

Vsem svojim uporabnikom zato svetujemo, da pokličete na našo brezplačno štrevilko 080 40 40 40, kjer lahko bolj konkretno ugotovimo, kaj je vzrok v vašem primeru in vam tudi ustrezno pomagamo.

Maja Lapajne
Naročniški sektor

Si.mobil d.d. www.simobil.si I [email protected] I 040 40 40 40

Pozdravljeni, občasno prejmem samo od enega istega pošiljatelja čuden sms. Namreč dobim SMS, v katerega se mi na koncu besedila vmeša čisto drugo besedilo, od nekoga tretjega, ko ne paše nikamor. Ali je imel že kdo takšne izkušnje? So krive nastavitve ali kaj druga? Kje se da preverit, kam tisto “tretje” besedilo spada, komu je bilo poslano? Hvala

Pozdravljeni, občasno prejmem samo od enega istega pošiljatelja čuden sms. Namreč dobim SMS, v katerega se mi na koncu besedila vmeša čisto drugo besedilo, od nekoga tretjega, ko ne paše nikamor. Ali je imel že kdo takšne izkušnje? So krive nastavitve ali kaj druga? Kje se da preverit, kam tisto “tretje” besedilo spada, komu je bilo poslano? Hvala

New Report

Close