Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek mozolji in mastni lasje

mozolji in mastni lasje

Pozdravljeni!

Imam težave z mozolji in ogrci na čelu, nosu, bradi in na hrbtu.
Bila sem že pri dermatologu in sem dobila gel Klimicin, bila sem nekajkrat tudi že na negi obraza, pa ni nič pomagalo. Zanima me tudi kako se pravilno neguje obraz (zvečer in dnevna nega).

Pa tudi lasje se mi zelo mastijo, tako da si jih moram prati vsak drugi dan, šamponi proti masnim lasem ne pomagajo čisto nič.

Hvala za odgovore!!!

mk

tole vprasanje pa res ne sodi sem, probaj ka pozmetika, stilistika…

Vprašaj za Diane 35 tabletke,Predpiše ti jih tudi dermatolog.

nova
Uredništvo priporoča

Poskrbi za drugačno prehrano, če ta sedaj ni optimalna. Več sadja, pa bo!

Val

Meni je krema Skineoren zelo pomagala. Predpiše jo dermatolog. Sicer pa je za kožo pomembno, da jo redno čistiš s čistilnim mlekom za mastno kožo. Meni zelo pomaga tudi maska za mastno kožo, ki jo nanesem enkrat tedensko. Pomembna je tudi prehrana. Sadje, zelenjava, veliko tekočine in čim manj mastne in sladke hrane.
Za lase ti pa ne znam svetovati. Vprašaj kakšno frizerko.

zvijo!

Sama imam tezave ze kar nekaj let z mozolji in masnimi lasmi. Hodila sem od dermatologa do dermatologa.
Jemala sem tabletke DIANE 35, sedaj uporabljam tudi SKINOREN, kar pomaga.
Obvezno imej svojo brisacko , veliko pij tekocine in bodi pozorna na roke, ko gres cez lase-vse to se prenasa. To sem vidla tut sama. Uporabljaj tudi kdaj kake maske za problematicno kozo in peeling.
Meni sicer mleko in tonik nista pomagala. S tem sem si samo se prenesla mozolje. Sedaj se samo umijem z vodo in namazem s kremo. Enkrat ali dvakrat na teden pa s peelingom temeljito ucistim. Tudi za hrbet uporabljaj peeling.

Ce ti ne bo pomagalo ti lahko dam stevilko od dermatologinje (to moras sicer placat prvic okol 7000. Ne da se z napotnico) iz Rogaske.

LP Mmk je pisal/pisala:
>
> Pozdravljeni!
>
> Imam težave z mozolji in ogrci na čelu, nosu, bradi in na
> hrbtu.
> Bila sem že pri dermatologu in sem dobila gel Klimicin, bila
> sem nekajkrat tudi že na negi obraza, pa ni nič pomagalo.
> Zanima me tudi kako se pravilno neguje obraz (zvečer in
> dnevna nega).
>
> Pa tudi lasje se mi zelo mastijo, tako da si jih moram prati
> vsak drugi dan, šamponi proti masnim lasem ne pomagajo čisto
> nič.
>
>
> Hvala za odgovore!!!
>
>
> mk

New Report

Close