Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nov forum-študij

nov forum-študij

Predlagam nov forum, v katerem bi se razpravljalo o študiju, študenstkem statusu, pomoči in spodbujanju za boljši študij, izmenjava gradiva, nasveti , ipd…

lep pozdrav

Dobra ideja!
Pa izmenjava plonkičev, izpitov… hehehehe, res dobra ideja!

Jaz sem tudi za tak forum, študentje istih ali podobnih fakultet bi si lahko tudi izmenjevali oz. posojali zapiske (večina ima veliko že v elektronski obliki, če ne pa po navadni pošti).
LP

Živjo!

Zanimiva je stran , vendar je le za študente računalništva in elektrotehnike. Morda bo kdo vedel še za kakšne druge fakultete.

Se pa na strani pripravlja forum, ki bo pokrival tako področje. Torej, izmenjavo študentskih informacij, izpitov, zapiskov, etc. Če bo zanimanje veliko, pa tudi nekakšen mini-portal prav v ta namen.

LP,
Princ

Za EPF dobiš veliko na http://www.ekonomija-on.net

Drugače je pa to, glede foruma zanimiva ideja. Jo podpiram 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

Priporočam vam, da se o študiju pogovorite v študentskem forumu revije Moj uspeh: sledite povezavi –
http://www.mojuspeh.com/phorum/list.php?f=20&collapse=1

upam, da bo delovala. Daniel

Daniel, ti tudi sodeluješ na tistem forumu – tudi jaz, a pod drugim nickom, kot tukaj!

Spet ena tupa ideja. Študentje imamo svoje strani drugje (po zvrsteh študija), zakaj bi imeli tukaj forum vsi skupaj?

Moje izkušnje z študenti ekonomije so pa taki, da bi vsi radi kaj dobili, noben pa noče nič dati v zameno. Skratka razočaranje…

VUŠ ima na svoji spletni strani tudi študentsko diskusijo, ki je namenjena prav temu kar predlagaš. Zato se mi ne zdi smiselno odpreti novi forum zaradi izmenjave zapiskov in podobno. Ideja o spodbujanju pa se mi zdi pametna. Veliko nas je, ki se ne znamo prav učiti ali pa imamo težave s voljo do učenja zato bi vsak nasvet prišel prav.

VUŠ ima na svoji spletni strani tudi študentsko diskusijo, ki je namenjena prav temu kar predlagaš. Zato se mi ne zdi smiselno odpreti novi forum zaradi izmenjave zapiskov in podobno. Ideja o spodbujanju pa se mi zdi pametna. Veliko nas je, ki se ne znamo prav učiti ali pa imamo težave s voljo do učenja zato bi vsak nasvet prišel prav.

Ja če imate vi forum to še ne pomeni, da ga ima tut naš faks. In tudi če bi ga že imeli, saj ni treba da je v celi državi samo en forum. Meni se to sploh ne zdi tupa ideja, ker tako zgleda, da rabimo več forumov, da se bomo kje našli malo bolj kooperativni ljudje.

New Report

Close