Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek forum spoznajmo se

forum spoznajmo se

kaj je sedaj s tem forumom???

na dopustu je z eno ljubico.

A forum???

Primož

Uau, kakšno sprenevedanje! Kaj takega pa od Tebe res nebi pričakovali.

Se mi zdi, da naš Primož še kar ni domislil naslova foruma. Meni se zdi naslov “Spoznajmo se” čisto pravšnji, pod raznimi temami pa bi se spoznavali ljudje z različnimi interesi ali težavami. Ker če je v naslovu “samski”, torej ne pridemo v poštev nesamski, če bo v naslovu “tisti, ki smo izgubili ljubljeno osebo” spet ne pridem v poštev tisti, ki je nismo izgubili, če bo karkoli v smislu ” v dvoje je življenje lepše” spet ne pride v poštev za tiste, ki bi želeli spoznati več ljudi zaradi skupnega interesa ipd.,……

Se mi pa zdi, da bi bilo za tovrstni forum kar primerno uvesti registracijo, da ne bi kak “šaljivec” mešal štren. In pred registracijo preveriti delovanje email naslova.

Jaz imam pa občutek, da v naslovu sploh ni problema.

Kje pa misliš da je problem?

Saj verjetno veš, kdaj radi sedimo na ušesih, kajne?
On sploh nikoli ni bil zainteresiran za ta forum.
Ampak… saj to je vendar njegov peskovnik. 😉
Če noče tega gradu, pač nič.
Ne bi bilo prav obirat, ker je cool človek.
V nekem manj cool svetu…
Peace.

še vedno vas berem in nisem in ni res da sem nezainteresiran, seveda sem, samo ideja mora dozoreti v pozitivnem smislu v moji glavi, kako jo izvesti, da ne bo neumnosti.

Kdor čaka dočaka.

rimož

Ampak bi bilo vseeno fino, če bi tale ideja do konca dozorela pred jesenjo, saj zdaj poleti včasih kar težko koga najdeš za kavo ali pa čvek, ko so vsi znanci na dopustu. Mogoče se pa še kakšna družba za kak izlet najde.
Primož, usmili se nas :)))
Pa lep pozdrav vsem,

Tako je. Nenazadnje še vedno lahko potem kaj spremeniš ali dodaš, če kaj ne bo štimalo.

New Report

Close