Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mišična slabost

Mišična slabost

Sem 27 letno, sicer zdravo dekle in nisem imela do sedaj nobenih večjih problemov s svojim zdravjem. Zdravim se za depresijo ( depresivna nevroza), ki po vsej verjetnosti ni redka bolezen in jem zdarvila.
Pišem zaradi druge težave. V sebi čutim mravljince, ščemi, gomazi po vsem telesu in ne samo v mišicah (roke, noge….) ampak tudi v glavi in danes sem za trenutek izgubila tudi zavest. Živčni sistem, ki me drži pokonci mi kot kaže ne dela dobro. Noge me niso držale pokonci, padla sem skupaj in bila kot drogirana, bila sem odsotna, bilo je zelo boleče. Vse telo me je bolelo, težko sem se premikala in bolečina je bila huda. Borila se se s to bolečino, vendar brez uspeha. Partner me je nesel v posteljo in v ternutku sem začutila neverjetno olajšanje. Bolečina je izginila. Ne vem, kaj naj bi bilo to, zato prosim, če mi lahko kaj svetuje, bi bila hvaležna.
Hvala za nasvete in predloge.
Do zdravnika bom šla, vendar sem trenutno v tujini, zato rabim kakšen nasvet.
Lep pozdrav
Tanya

Na tem forumu, vam bo težko kdo odgovoril na vprašanje, vsaj iz strokovnega vidika gledano. Vprašanje postavite raje družinskemu zdravniku, doc.dr.Janko Kersniku. Malce pobrskajte po levi strani, kjer se nahajajo forumi, na katere odgovarjajo zdravniki.

Forum, na katerega ste postavili vprašanje pa je namenjen komuniciranju z webmastrom(urednikom spletnih strani) ali pa služi za graje ali pohvale, ideje, predloge…

Veliko zdravja, pa čimprej k zdravniku

Lala

Nisem strokovnjak, pišem iz lastnih izkušenj. Pred dvema letoma se mi je zgodilo podobno in po dolgi vrsti zdravnikov, ki sem jih obiskala, sem dobila pojasnilo za težave. Ker je sedaj vse v redu, vejamem, da je bil vzrok pravi: prenizka telesna teža in fizična izčrpanost. Izračunaj si indeks telesne teže in če je pod normalo, začni reševati težave v tej smeri. Srećno!

New Report

Close