Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Forum za starše osnovnošolcev

Forum za starše osnovnošolcev

Dragi Primož,
naši malčki rastejo, z njimi vred pa tudi skrbi. Porajajo se nam nova vprašanja, ki se tičejo osnovnošolcev.
Kaj praviš na odprtje novega foruma – Za starše šolarjev – ?
hvala,
Ali

Kaj pravijo ostali??

primož

Sem takoj za.

To bi bilo super. Kar nekaj nas je, ki se ne ubadamo več s pleničkami, ampak z zvezki in podobnimi zadevami. Res bi bili veseli , če bi imeli prostor, kjer bi se lahko pogovarjali o naših malo večjih otrocih in najstnikih.

Fajn bi bil tudi forum za nosečnice…

Zelo dobra ideja. V forumu starši staršem se v glavnem pogovarjajo o predšolskih otrocih, tako da nasveti za nas ne pridejo v poštev, pa tudi mi težje svetujemo, ker so časi plenic pač že nekaj let za nami.

Saj naslov foruma je starši-staršem. Ni pogojeno katere starosti morajo biti otroci. Sicer pa se bo kmalu teh forumov nabralo precej.

Sem za tak forum. Bil bi zelo dobrodošel. LP Harry

Podpiram tudi jaz, s pripombo …tudi srednjesolcev.

Lp
Senja

Ah dajte no, ste kakor veter piha. Preberete v cajtngih o nasilju nad otroki, pa hočete forum, zdaj pa sameva.

Zdaj ste prebrale o nasilju v OŠ, pa spet hočete forum, pa kaj boste debatirale saj niste strokovno usposobljene, razen če najdete strokovnjaka da odgovarja,

Lina

Lina no…..

tole je pa bilo malo neumesno. Tukaj smo,da debatiramo in imamo vso pravico. Če bomo dobili strokovnjaka toliko bolje, vendar vseeno lahko ločimo dojenčke od otrok osnovno in srednješolcev, drugače se bomo utopili v poplavi sporočil.

Fomum o spolnosti pa ne sameva, vendar odgovarja strokovnjak, glede na svoj prosti čas, bistvo pa je, da dobite še strokovno mnenje, tako lažje premlevate svoje.

jaz v taki komunikaciji vidim samo pozitivnost.

lep dan

primož

Draga Lina, ne gre samo za to,da bi na forumu recimo mu “O naših šolarjih” “nestrokovno podkovani starši” debatirali le o nasilju v šolah. Gre le za to, da bi radi svoj forum, kje bi se pač pogovarjali o stvareh, ki se tičejo bolj staršev osnovno- in srednješolcev.
Kar se foruma o spolnem nasilju tiče – sama sreča, da je sporočil ž žalostno vsebino bolj malo….
Lep dan, Ali

Živjo

Draga Ali

Nisem mislila, da bi se morali foruma o spolnem nasilju udeleževati samo tisti, ki so imeli oz. ki imajo težave, ampak vsi tisti, ki ste bili tako glasni, da boste spremenili celo zakon, da se je začelo odvijati.

In jaz sem že mislila, da mislite resno, poem pa nič.

Ne vem a čakate samo na izpovedi zlorabljenih, kateri se vam bodo smilili???

Hotela sem reči, da vas hitro zamoti kakšna stvar, ko ste slišale za to nasilje v OŠ
je zloraba pozabljena, ne spreminjate več zakonov:(((

Lina

Draga Lina,

akcija proti nasilju nad ženami in otroki, ki poteka v prilogi ONA, je sad članic foruma Starši staršem.Tako da ni samo mlatenje prazne slame. Daj svoj glas in
prispevaj !

TKO, Kaja

Lahko tudi izpolnite peticijo

Primož

New Report

Close