Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Primož

Primož

Naj te nekaj vprašam! Ali boš sedaj 24 ur čepel za mašino in filtriral sporočila za srednja leta? Mislim, da tole ni pametna odločitev. Poglej konkretno danes, že od 14. ure ni bilo nobenega posta. Ali nimaš tudi sam občutka, da boš ubil forum “Srednja leta”? Vem, da te motijo posti, ki so žaljivi, vendar ali ni bolj smiselno pustiti, naj pač napišejo kar želijo, saj kdor je resen tega ne prebira? Ali boš ubil tudi forum “Mladi o ……”? Če boš tako nadaljeval, boš kmalu lahko pisal sam poste in nanje ti bodo odgovarjali tvoji moderatorji. Mislim, da na zgrešen način dokazuješ, da si šef. Že sedaj pogrešamo marsikatero ime, ki se ne pojavlja več, ali želiš, da bo obisk še bolj usahnil? Upam, da imaš prav, čeprav dvomim v to. LP Harry

Žal imam tudi jaz takšno mnenje kot Harry. Harry, rada sem te brala, ne uidi.

Harry ne sekiraj se. Jaz tudi določene osebe pogrešam kot ti. Saj si videl na srednjih letih, da so Angela obtožili, da si sama piše. Jaz osebno vem, da to ni res, ker včeraj je Angel in miki bila pri meni tako, da je bilo to nemogoče. Nato sta odšla v tujino. Kaj Angel dela ali miki, pa ni treba nikogar skrbeti…..
Harry žav mi je, da je vse do tega prišlo na forumu. Zelo žalostno.
Popolnoma pa se strinjam s tabo, kaj si napisal. Pošteno in iskreno toda resnično………

Lepo noč ti želim in vesele praznike

Lep pozdrav
Doroteja

nova
Uredništvo priporoča

Ne se bat Henry, ne stojim 24 ur za računalnikom, ravnokar sem pogledal na forum in vpisal nekaj sporočil, bilo jih je malo, tako,d a ni bilo panike.

naj pa nekaj povem, forum sem zaprl ravno zato, ker nimam časa 24 ur presedeti za računalnikom in kontrolirati, vaše debate, ki so na srednjih letih postale že pravo leglo neumnosti. Takega foruma si jaz nisem zamislil, zato je popolnoma vseeno ali obstaja ali ne. Mldasi so še vedno veliko bolj dostojni kot pa tisti, ki bi morali biti v srednjih letih bolj pametni.

če se bo tako nadaljevalo, lahko forum mirne vesti zaprem, saj smo neprofitna, brezplačna spletna stran, ki dobrodušno deli strokovne nasvete vsem, ki zaidejo na stran. Da bi imeli vsi kakšno korist od stavka “učimo se na napakah drugih” smo odprli forume, kjer se lahko svoje izkušnje in mnenja poveste. Od začetka je bilo prav prijetno in veliko smo se naučili in pomagali med seboj, če smo imeli težave. In to kar vidite, vsak 5 post prazen, so same neumnosti forumovce, ki se gredo kdo je večji mojster besed in izživljanja.

Ta stran ni namenjena , pičk…..izživljanju, žaljenju, prepucavanju kdo je bolj pomemben, kdo si je naredil boljšo zavezniško stran, eni levi eni desni vsak zase misli, da je boljši. Taki ste kot, da bi se radi vojskovali in kdo je to omogočil, jaz s tem forumom, če sem res jaz kriv ga moram ukinit????

MOj travnik ni za vaše bitke, moj travnik kosim in obdelujem jaz, zato se bodo na njem pasli tisti, ki bodo želeli rešiti svoj problem, dati kanček smisla svojemu življenju ali drugemu, ki bi radi podarili namesto nasmeha, ker se pač ne vidimo, lepo besedo nekomu, ki je te besede še kako potreben. Če vi niste med njimi, ki bi bili potrebni tople besede in niste med tistimi, ki bi dajali toplo besedo, na tem travniku ni boja za vas.

kjerkoli vedno se bodo našli bojevniki, za katere pa nočem,da jim vračamo z bojem, temveč z ljubeznijo. Drugega kot vam reči pojdite na drug travnik, prelivat vaše sovraštvo, ne morem. Nimam ne želje, ne volje, ne časa, da bi miril strasti, sami se morate odločiti kaj je za vas najbolj pomembno. Ali lahko ostanete v tej dolini ali ne?

Poglejmo zgodovino.

vedno sovraštvo, vedno boj, vedno trpljenje, vedno žalost in večno iskanje smisla. Ker pa je danes Velika noč, nam zgodovina pove vedno eno in isto, ne glede na kontinent in vero, ki jo živimo. Naj boste kristjani, pogani, muslimani, budisti ali kaj tretjega, za vse velja ena in edina misel, že vso zgodovino.

IN NAZADNJE OSTANEJO

VERA,
UPANJE
IN
LJUBEZEN
IN NAJVEČJA MED NJIMI JE LJUBEZEN

Primož

p.s.
prizadevajmo si za ljubezen

Utopično bi bilo pričakovati, da bo pravljica trajala. Tisti, ki forum spremljamo od začetka, smo bili priča kar nekaj prelomnim trenutkom na forumu Srednja leta.
Na začetku se nas je zbrala kar prijetna druščina ljudi, ki se je znala tudi pošaliti in forum ni bil namenjen samo svetovovanju, temveč tudi smehu, veselju. Potem je prišel spor okoli M, nato okoli Š, uvedba foruma Tjavendan, pojav Angel-a. Vmes je bil forum tudi že zaprt tako kot zdaj.

Strinjam se s tabo Harry, da Primoževa poteza ni najbolj premišljena. Vendar so pisanja na tem forumu dejansko zašla v take vode, da niso vredna objave.
Ne razumem, kako se nekaterim da prerekati do onemoglosti in provocirati ljudi.
Če se postavim v Primoževo kožo, dejansko ne vem, kaj bi naredila.Če pustiš pisanje tako kot je, zgubljaš ljudi prav tako kot če ga zapreš. Bistvene razlike ni.

Od nekaj tisoč vpisov na dan še lani, do manj kot sto sedaj. To je rezultat .Več pa bi znal povedati Primož.

Žal mi je, da forum ni več kar je bil. Žal mi je, da so odšli tisti, ki so znali napisati kaj konkretnega, ki so se znali pošaliti in dobro svetovati. Toda to je bilo za pričakovati, priznamo ali ne.

Tudi sama sem se včasih dosti večkrat javljala kot sedaj. Preberem, preskočim, pozabim.

LP,Kaja

Ne bom. LP Harry

Primož ti si dirigent, mi smo orkrster, ti dirigiraš, mi igramo. Saj druga nam ne preostane. Če nam ne paše tvoje dirigiranje, lahko zapustimo orkester. Lahko bi napisal tudi tako. Zakaj si se trudil tako na dolgo? LP Harry

Harry,

razlika med mojim orkestrom je ta, da ni bilo avdicije ali sprejemnih za v orkester, pa se kljub temu ne držijo mojega ritma, seveda nekateri.

Zakaj pa sem se trudil tako dolgo???’ Zato ker verjamem, da se z lepo besedo veliko naredi, eni bodo to spoznali, nekateri nikoli, vendar je vredno, pa čeprav lahko pomagamo samo enemu, da se reši.

Primož

Najprej lep pozdrav.Primož zelo lepo ste napisali in se z vami strinjam.

Ja Primož a to si pa sam sebi napisal? Kako ganljivo.

New Report

Close