Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek “likalnik” in sušilnik za lase

“likalnik” in sušilnik za lase

Odločam se za nakup “likalnika” za lase, pa razmišljam, da verjetno to ni dobro za lase, da jih “zapeče”. A imam prav ali je morda kakšna nova tehnologija, ki las vendarle ne uniči?
Po dolgih letih bi zamenjala tudi sušilnik za lase in spet ne vem, na kaj naj bom pozorna pri nakupu. Kakšen naj bo, da bo dober?
A morda priporočate kakšno konkretno znamko enega in drugega proizvoda?

Likalnik uniči lase,pa še še ne vem kako prepričujejo da neke nove keramične ploščice in uporaba silikona ne uniči.Sej ne rečem,polikani lasje izgledajo lepo a res mi je škoda mojih las ,da mi likalnik segret na 230 stopinj celzija uniči lase.Samo predstavljaj si to vročino!!

likalnik definitivno gamma…las ne uniči popolnoma ničesar.

nova
Uredništvo priporoča

Imam doma likalnik za lase, ki ga naštimam na 130 (in NE 230 C), lase si likam zelo pogosto, in imam še vedno bleščeče in lepe lase, in ja, perem si jih vsak dan, brez izjeme. Na lase pa dam le in samo navadni Lorealov šampon in balzam, nič več.

Fen in likalnik pa ravno zaradi zelo pogoste rabe, menjam tudi precej pogosto. Letos sem si decembra kupila Remington fen in likalnik, zaenkrat sem brez pripomb, dobra kvaliteta za relativno drag/poceni izdelek.

Vse je škodljivo, pa smo še vedno tu…jaz imam tudi gamm-o

Gamma? Kaj je to? Kako veš, da je tak? Imam relativno nov likalnik, nimam pojma, kakšen je… sem ga dobila. Sama si polikam špice, frizer je rekel, naj to kao ne bi škodovalo… Sem malo skeptična sicer, ampak frizura je res lepša :))

preberi si na spletni starni studioma.si kjer prodajajo te likalnike.

Definitivno Ga-ma likalnik, je drag,a zelo dober.Se pa ne dobi v trgovini, meni ga je naročila frizerka, lahko pa pogledaš na njihovi spletni strani.

Definitivno Ga-ma. Naročiš pri frizerju.

Tudi jaz imam tega profesionalnega- gamma. Ima nano tehnologijo in “skuri” las. Po več letni uporabi imam lase bp.
Cena takega likalnika je okrog 85 eur.

Uf, 85 evrov je pa drago. Jaz sem gledala Sparovega Remingtona za 19,90, ki je v akciji :))

Še eno vprašanje imam – a si lahko vse lase, tudi tiste zadaj, uredite same ali je potrebna pomoč koga drugega?

Kaj pa sušilniki las?

Ja, je drag vendar ne kupuj cenenih jajc. Vse si lahko tudi zadaj spedenaš s tem likalnikom.
Jaz se naravno delno posušim, sicer pa uporabljam električno krtačo od pfilipsa.

New Report

Close