Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vse z motnjami hranjenja

Za vse z motnjami hranjenja

Pozdrav.

Se opravičujem, ker vas motim, sam sem prebral vaše članke, in moram reči, da razumem vaše stanje. Sam v bistvu pomagam dekletom s težavami v prehrani, ter še na drugem področju. Na forumu mladi o spolnosti ter druhig aktualnih temah sem označen kot psiholog za mlade, ter malo starejše. V bistvu moja pomoč temelji na osnovi tel. pogovora, v katerem se mi lahko zaupate, o vsem kar vas pesti. Podatki o meni so ves čas vsem dostopni.
V bistvu sem to napisal zato, da bi vas vprašal, če bi se katera od vas želela pogovoriti o težavi ki jo ima. Trenutno obravnavam že štiri dekleta, od tega dve z motnjami hranjenja. Če se bo katera od vas odločila za pogovor (torej, da bo poklicala na spodaj navedeno številko), bom zelo vesel. Moram pa vas opozoriti na to, da nisem strokovnjak na tem področju (nimam zdravniške-psihološke izobrazbe), ter da sem trenutno star 17 let. Pogovor z mano v bistvu poteka na zaupni ravni, torej so vsi podatki, ki jih prejmem zaupni. Moram vas tudi opozoriti, da pogovor z mano ni isto kot strokovna pomoč, ki jo lahko dobite na več naslovih v Sloveniji. Ter forumu Psihiatrija. V bistvu morate name gledati kot na prijatelja, kateremu se lahko o vsem zaupate. O motnjah hranjenja sem upam si reči zelo dobro poučen.

To bi bilo v bistvu vse. Še enkrat vas opozarjam na slednje :
Star sem 17 let. Nimam strokovne izobrazbe na tem področju, torej moji nasveti ter pogovor niso isti, kot tisti, ki jih opravi kvalificarana oseba. V bistvu morate name gledati kot na prijatelja, kateremu se lahko o vsem zaupate.

Posredujem vam lahko tudi naslove organizacij, ki se ukvarjajo z motnjami hranjenja.

To bi v bistvu bilo vse. Tel. št. (040 257 210) ponavadi sem dosegljiv po 19 uri. Ta in naslednji teden pa bom dosegljiv ves dan, vsaj po tel.
Glede dela na tej strani, pa vas moram obvestiti, da se za dva tedna poslavljam.

Lep pozdrav vsem

S spoštovanjem Piccolo

New Report

Close