Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predlog

Predlog

Pri klepetavčku mam en predlog. Ko se s kom pogovarjam v “okenčku” – privat, če mi še kdo na enak način nekaj napiše, se besede, ki jih pišem, preselijo k zadnjemu… in ko kliknem enter, se tekst preseli k osebi, kateremu to ni bilo namenjeno. A se da to nekako urediti? Npr. tako, da se sicer lahko pogovarjam z dvemi, vendar tekst ne skače avtomatično?
Hvalja.

Seveda se tudi to da. vendar se to dogaja takrat , ko ti ne gledaš na ekran, pišeš nekomu odgovor, drug ti pa odpre privat okno in takoj začneš pisati kar v njegovo, ena možnost je, da predno daš enter pogledaš na ekran komu si napisala.

To je narejeno zato, če si slučajno prikloplena na chat in delas nekaj drugega in ko kgo pride, te privat lahko poklice, ker vedno okence skoči na ekran, tako vedno vidiš, če se kdo želi pogovarjati s tabo.

Bom razmislil, o kakšni možnosti

primož

Primož, kaj pa to, se da narediti, da ko sem sedajle kliknil pod tvoje sporočilo na gumb “odgovorite na to sporočilo” da bi to izgledalo kot odgovor na tvoje sporočilo in ne na zgornje sashino sporočilo. Ali veš kaj mislim povedati?

nova
Uredništvo priporoča

Klikneš in odgovoriš na njegov odgovor … recimo tako

Da vidimo če dela…

Ha, meni ne dela. Če imam odprto vse na eni strani in potem kliknem na “odgovorite na to sporočilo” od enega vmes, v tem primeru na drugi post od sashe , se potem vidi da kakor bi odgovoril na zgornji post. Kaj mi je narediti

Ne glej vse na eni strani :)))

Kakšen pomen pa ima potem tekst “odgovorite na to sporočilo” pod vsakim postom če imaš nastavljeno vse na eni strani?

Če pa imaš nastavljeno na posamična sporočila, imaš res boljši pregled na to, kaj je kdo komu napisal, je pa bolj zamudno, kar je še posebej važno pri klicnemu dostopu do interneta.

New Report

Close