Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nosečnost

nosečnost

9.8.01 sem imela menstruacijo. Ciklus imam na 28 dni. 22.8.sem imela spolni odnos (brez kakršne koli kontracepcijske zaščite). Zanima me ali je možno da sem zanosila?
Hvala lepa za odgovor

Polona,

ker si tole postavila sem ti odgovarjam.

Mogoče in zopet reklama za krka d.d.

kupi clear blue, počakaš minuto in čez devet mesecev boš 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vedela ali si ali ne:)

primož

Zivjo!

Prebiram tale forum in vidim, da se najde marsikaj uporabnega.
Tudi jaz imam problem in me zanima, ce mi lahko kdo pomaga z izkusnjami kaksne prijateljice/znanke ali celo s svojimi izkusnjami..

Dne 01.08. sem imela zadnjo menstruacijo.Zaradi cudih obcutij sem sla na beta HCG na urgenco, ki pa 04.09. ni pokazal se nic in so mi rekli, naj pridem naslednji teden.Seveda nisem sla, saj sem mislila, da gre za kaksno drugo foro, ampak vsi znaki so vedno bolj prisotni, Clear Blue pa ne pokaze nic….Moram povedati, da sem 3 mesece jemala Cyclo Proginovo in da sem z julijem prenehala z jemanjem…Torej niti ne vem, kako dolge cikluse imam, niti ce imam ovulacijo in kdaj jo imam!!!! Od tega pa je odvisno vse!!!!
Sicer imam danes ginekologa, ampak prosim za kaksno podobno izkusnjo,ce jo seveda katera ima!

Hvala vsem za pomoc.

Taska

nova
Uredništvo priporoča

New Report

Close