Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za vaše strani

Za vaše strani

Lepo pozdravljeni!

Sploh ne vem kako sem prišla do naslova vaših strani, toda kar naprej jih uporabljam, zdijo se mi naravnost fantastične. To da se lahko posvetujem z zdravnikom, da odgovor resnično dobim izredno hitro in lahko preberem marsikaj zanimivega je enkatno. Če me ne bi skrbel račun za internet (predvsem pa za telefon), bi vašo stran še veliko več uporabljala.

Kar tako naprej!

Jaz sem enakega mnenja!!!

Spoštovana Nina,

z veseljem vam lahko pomagam, pri odločitvi, kako najcenejše na Internet, tako boste imeli najboljši pregled nad računom, ki ga boste povečali z dostopom na internet.

Morali boste bolj podrobno opisati vašo dostopnost in zmogljivost,d a vam bom bolj natančno podal najboljšo varianto.

Trenutno sta najboljši varianti, dostopa na Internet preko navadnega modema, dostop preko Arnes omrežja in novega internet ponudnika Volja.net

cena je 2.5 sit na minuto in 1.25 sit na minuto v nižji tarifi, kar znese 150 sit na uro in 75 sit na uro v niji tarifi ( nija tarifa je od 7 zvečer do 7 zjutraj in ob praznikih ter nedeljah)

Če ste torej na internetu 10 ur plačate max 1.500 sit več, pri Telekomovem računu.

če pa imate kabeljski dostop, so tarife različne od 3.000 naprej pri Telemachu, vendar je vštetih samo 20 MB tujine, vsak nadaljni MB se doplača, žal nisem prepričan za točno ceno. Če obiskujete samo ali več ali manj, med.over.net je to potem najcenejša varianta za več kot 20 ur dela na internetu. Potem pa se gibljejo paušali od 5000 sit naprej. ADSL 8.000 sit za neomejeno uproabo.

vendaar se morate pred odločitvijo kateri dostop želite, vprašati, kaj hočete in koliko delati, zagotavljam vam nekaj, več ko ste na internetu, več časa želite biti. Pa ne toliko zaradi potrebe, ampak začnemo hitreje razmišljati, naenkrat vemo veliko več in tudi vedno več hočemo, tako se čas nevede podaljša in kar naenkrat smo gor 50 ur na mesec ne da bi se zavedali, sploh če začnete uporabljati klepetalnice -chat.

Torej je trenutno najbolj ugodno Voljatel in arnes, vendar ima arnes kar zasedeno omrežje posebno v večernih urah, kolikor pa je meni znano, ima voljatel zaenrat še dosti kapacitet.

Ko pa boste na Internetu več kot 300 ur mesečno se vam bolj splača SiOL, ampak takrat pa zopet vprašajte, pa vam bom predlagal kabeljski neomejeni dostop ali pa adsl, vse je odvisno, ali to sploh lahko dobite na vaš dom.

Upam,d a sem vam kaj pomagal

primož

Primož,

misliš, da je Voljatel ok ali le muha enodnevnica?

LP!

Primož!

Kaj pa misliš o amis.net?

Hvala

Težko bi ocenjeval posamezne ponudnike, so samo dejstva odločitev je pa vedno vaša.

Voljatel je trenutno najcenejši dostop do interneta, preko klicnega dostopa. Kolikor časa bo brezplačen je dobro za uporabnika. Vsi se obremenjujejo od kje jim denar – jaz pravim, za uporabnika so ugodni, od kje jim denar me ne briga, ko ne bo več zastonj, si bomo poiskali naslednjega, ki bo najbolj poceni- čisto preprosto. Preveril sem vse in zaenkrat je cena res najboljša, dostopnost je dobra, povezave so dosti hitre, potrebujejo še malo več Slovenskih povezav, to pa je že odvisno od politike in businesa podjetij. Muha enodnevnica lai ne, te dneve imam najbolj pocen internet, razen takrat ko sem ga imel popolnoma zastonj – to je pa že druga zgodba.

Amis.net, je eden zelo pohvalnih ponudnikov, ki je v Sloveniji prišel daleč, poleg že poznanega Siol-a, ki je Telekomov, se pravi državni. Nekaj časa sem uporablal tudi njihov dostop in nikoli nisem imel večjih težav, dejstvo pa je, da ni najbolj poceni, drugače mu pa nič ne manjka, še več trenutno je zelo prodoren tudi na drugih storitvah, kar je zelo pohvalno, če bo še cenovno ugoden, jih bomo uporabljali.

primož

Draga Kaja

Prosim te, če bi mi lahko povedala, kako se priključiti na Amis.net, in koliko je naročniško razmerje in torej ostali stroški.

Že v naprej se zahvaljujem

L.P, Doroteja

Super.

New Report

Close