Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zaskrbljena mamica

Zaskrbljena mamica

Aje imel kdo že podoben primer kot jaz? Imam 18-letnega sina. V zadnjem času toži za močnimi bolečinami v prsnem košu za prsnico. Šel je k osebnemu zdravniku, ki ga je poslal na različne preiskave. Sin je prišel domov in mi rekel: Mami ni mi nič hudega. Kaj več mi ni hotel povedati. To se mi je zdelo čudno, zato sem poklicala zdravnika. Ta mi ni hotel dati podatkov o sinovi bolezni, ker je že polnoleten. Ima zdravnik prav? Mislite, da če bi šla k njemu v ambulanto bi mi povedal kaj je s sinom narobe? Saj se gre vendar za mojega sina! Mislite da je možno, da sin je kakšna zdravila, pa mi tega ne pove? Kaj mislite vi?Hvala za odgovore…

A je prezivel?

Z 18 leti pretiravajo. V šoli ne povedo nič, zdravniki ne. Večina 18 letnikov še kako živi doma. Starši imajo pravico vedet, kako je z njimi. To je pravzaprav tudi starševska dolžnost, da se pozanimajo.
Stopi do zdravnika in mu poskušaj to razložit. Normalno je, da te skrbi in da hočeš vedeti.

Ce si mu pri 18ih mamica, razlozi zdravniku, da bo pri 50ih itak se zivel pri tebi.

Če ti pri 18ih noče povedat, ti pač noče povedat, lahko je tvoj firbec še tako močen in cepetaš, da si mamica…. lahko se gladko jeb.eš! Najbrž je kaj zaradi trave ali energijskih pijač.

Zakaj tako norčevanje.? Nima od vas nihče otrok, tudi 18 letniki so še to.
Bedni ste.
Avtorica, pozanimaj se pri dr.

Pri meni je bilo isto.

Odgovor na objavo uporabnika
to malo pretiravajo, 19.04.2019 ob 19:35

Z 18 leti pretiravajo. V šoli ne povedo nič, zdravniki ne. Večina 18 letnikov še kako živi doma. Starši imajo pravico vedet, kako je z njimi. To je pravzaprav tudi starševska dolžnost, da se pozanimajo.
Stopi do zdravnika in mu poskušaj to razložit. Normalno je, da te skrbi in da hočeš vedeti.

vidim da je stara tema – ampak NIČ NE PRETIRAVAJO…

človek je polnoleten… če mamo skrbi se lahko SKUPAJ Z OTROKOM NAROČI PRI DOHTARJU, ČE OTROK TO DOVOLI… IN GRESTA SKUPAJ IN TAM SPRAŠUJE OB DOVOLJENJU OTROKA…

SICER PA NIMA KAJ! PIKA!

Sicer pa so po preiskavah izvidi in če se otrok strinja lahko mami da izvide in ona na podlagi njih potem poizveduje SPET OB DOVOLJENJU OTROKA, DA JI DA NJEGOVE IZVIDE IN SE STRINJA Z POIZVEDOVANJEM O NJEGOVIH DIAGNOZAH

New Report

Close