Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Re:Nevpisani vprašanji

Re:Nevpisani vprašanji

Že pred 3 dnevi sem na forumu hujšanje napisala dvakrat vprašanje, a se nikoli vpisalo. Kaj se dogaja?
LP, teja

Živjo!

Tudi jaz sem opazila, da se novo napisane teme ne vpišejo!
Administrator naj čimpreje uredi zadevo!

LP

Katarina

Dragi Teja in Katarina,

vprašanja grejo najprej k moderatorju posamezne teme (v tem primeru je to Goran), nato on objavi vprašanje skupaj z odgovorom. Morda pač trenutno nima časa, na vprašanje pa bo sigurno odgovoril takoj, ko bo lahko.

nova
Uredništvo priporoča

Tako je kot je napisala Ines,

vsako vprašanje gre najprej k moderatorju. ko ima čas ga pregleda in objavi z odgovorom. Bodite potrpežljivi.

Primož

To je totalno zmotno mišlenje. Naj bralci vidijo točno tisto kar nekdo vpraša ne pa da potem mogoče Goran cenzurera zadeve. Hm. To je pa zelo neprofesionalno.˙:)))Primož je pisal/pisala:
>
> Tako je kot je napisala Ines,
>
> vsako vprašanje gre najprej k moderatorju. ko ima čas ga
> pregleda in objavi z odgovorom. Bodite potrpežljivi.
>
> Primož

Dragi Žiga

tole piše na strani forumov!
Pravilnik o delovanju forumov:
LEVA STRAN FORUMOV

1. V forumih Vi komentirate, sprašujete in odgovarjate;

DESNA STRAN FORUMOV

1. V forumih odgovarjajo in pregledujejo vaša vprašanja samo strokovnjaki;
2. Vsako vprašanje gre najprej k zdravniku;
3. Če želite aninomnost, ni potrebno vpisati e-mail naslova;
4. E-mail lahko vpišete, če želite da vam kdo odgovori po elektronski pošti;
5. Ime je zaželjeno ali vsaj vaš psevdonim oz. vzdevek;
6. Ime teme naj bo jasno in prepoznavno.

Upam, da bo sedaj malo bolj jasno.

Primož

Pozdravljeni,

Sem Goran ki moderira forum hujšanje. Res je da določenih odgovorov še nisem objavil. Edini razlog za to je, ker mi včasih zmanjka časa, da vse dogovorim in objavim.

Trenutno imam še kar nekaj vprašanj neodgovorjenih, kar ne pomeni, da jih ne bom odogovoril… bom, ampak trenutno imam manj prostega časa kot ponavadi… dobim pa več vprašanj kot jih imam čas odgovoriti.

Za vsako vprašanje si vzamem čas in ga skušam čim bolje odgovoriti. Če bi odgovarjal površno, kratko in jedrnato… bi imel čas odgovoriti več vprašanj. Vseeno se mi zdi, da ima lahko vsak več koristi od mojih odgovorov, če si vzamem čas, da jih v miru napišem.

Nihče, ki moderira forume ne sedi 24ur dnevno na računalniku. Vsak čez dan opravlja kakšno drugo delo, odgovarjamo v prostem času… zastonj. Vsem, ki morate včasih dalj časa čakati na odgovor se pač opravičujem, da je tako… določena vprašanja se tudi ponavljajo, zato dajem enim prednost pred drugimi. Nekateri pošiljajo le komentarje, ki mi jih ni treba odgovarjati ampak le objaviti, kar mi vzame minimalno časa.

Vse vas torej prosim za razumevanje, pomagam vam z veseljem… ampak včasih pač ima dan premalo ur, zato vsega ne morem odgovoriti in objaviti.

Lep pozdrav,

Marck Goran Lorencin
forum Hujšanje

New Report

Close