Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za operaterja! nujno

Za operaterja! nujno

Pisala sem na forum Lepota in zdravje in prispevala kar dobre vpise (to vem tudi po tem,ker jih t.i vizazistka “Katja” ni objavila,samo predelala in napisala isto kot jaz).Kot dodatek naj povem,da nisem kar nekdo in da se na styling ter modo dobro spoznam (sem bivsa manekenka in imam s tem dovolj izkusenj).
Ce ze razpise forum,naj tudi objavi prispevke drugih,ne da jim krade ideje in omejuje njihovo sposobnost,da tudi sami prispevajo kaj pametnega (mogoce se kaj bolj pametnega,kot je njeno).Zato te prosim,da s tem nekako razcistis…neumno se mi zdi,da bi mi nekdo kradel zamisli in ideje,ker so dobre in pac malce spremenil vsebino (z drugimi besedami) in ze je vse plod njenega znanja o modi.Nevem,ali hoce objavljati le vpise t.i nevednikov,ali pa ima vse skupaj za norca??? ce se ji moji vpisi zdijo prevec konkurentni,se pac oproscam.A vseeno vse skupaj ni niti malo fer.
Hvala!

Draga Mishka

sigurno se strinjam s tem, da veš veliko, če si se gibala v teh krogih. Kolikor sem se jaz pogovarjal na to temo, da sem jo vsaj v tej meri razumel, da smo jo objavili, sem ugotovil, da je moda zelo različna, ali pa zelo podobna.

Odvisno je pa od posameznika kakšen ima stil in kaj mu je osebno všeč. Kar se nege telesa tiče, dvomim, da je ne vem koliko različnih možnosti, so samo iz dneva v dan novi in novi proizvodi. Sama nega telesa ostane enaka. Če pregledamo knjige, opazimo, da se ne razlikujejo veliko, (tople vode se ne izumi dvakrat) vsekakor pa ima vsak svojo interpretacijo.

Kar se pa sporočil tiče, je pa pribljižno takole:

Ta forum se je odprl testno, da vidimo v katero smer se bodo gibala vprašanja in želje uproabnikov. Vsa pošta pride najprej k meni, to pomeni, da vsa vprašanja posredujem naprej, kar ni vprašanje in je komentar, ga zaenkrat ne objavljam, saj ne vem kdo lahko kaj napiše in kaj je njegova profesija.

Naj povem, dalahko sprašujejo naše strokovnjake tudi strokovnjaki sami, pa se na žalost ne predstavijo, ampak preverjajo znanje naših moderatorjev, tudi to se je že zgodilo. Žal pa je tako, da bom bolj verjel tistim s katerimi sem v kontaktu, jih poznam sem jih izprašal smo veliko debatirali in sem o njih marsikaj izvedel.

Še enkrat poudarjam, da verjamem v vašo sposobnost, če tako pravite, vendar za večje zaupanje, bi vas moral na tem področju še malo bolje spoznati.

Tukaj si jaz postavim eno možnost:
Morda imati s Katjo zelo podobne poglede na modo in nego telesa, zato ne more biti izključeno, da ideje ne morejo biti skoraj do potankosti podobne.
KOt sem rekel, vso pošto dobim jaz, naprej pošljem samo vprašanja, imam pa tudi spravljeno vso vašo pošto in vse ostale komentarje , ki prihajajo. KO se bo forum malo bolj “usidral”, jih bom lahko tudi objavil.
Kar se tiče Katje:
Je model, manekenka, vizažistka z modnim nazivom, “titula” ali kako se že temu reče. Omenil sem že veliko sem se pogovarjal z njo in verjamem, da se spozna na svoj posel, saj se s tem tudi profesionalno ukvarja. Če pa ima prav pa ne mroem odločati, mogoče kaj kasneje, ko se bom še jaz izobrazil v tem. Ona se predstavlja z popolnim imenom in svojo sliko, vi žal samo z psevdonimom – komu naj verjamem.
Kako je že tisto na radiju: izjava tedna – vsak ki jo hoče komentirati, mora povedati polno ime, kolikor se mu lahko verjame. Če drugega ne ga lahko kdo po glasu prepozna.

Tudi o tem kar si napisala, se bom pogovoril z njo. Kaj pa vem, mogoče sta se pa že kdaj srečale, nikoli se ne ve.
Mogoče mi lahko na mail pošlješ, kratko poročilo, s čim vse si se ukvarjala in kaj sedaj počneš, vsekakor bom drugače gledal na tvoje komentarje in če so res vmesni in smiselni, se bodo objavljali.

Toliko zaenkrat, moj mail pa je med.over.net-ovo znan [email protected]

lep dan

primož

Res je,kar govorite.Toda tu se zastavi zopet eno vprasanje: Zakaj niso torej objavljeni moji vpisi,ce ima ona svoje ideje in so moje itak zanic,potem pa vidim skoraj kopijo mojega odgovora??? ali mi lahko prosim tole razlozite.Predvsem,zakaj jih ni objavila (oziroma jih nisi ti objavil).
Dragi Primoz,tole je vse skupaj zvenelo kot podcenjevanje in nekaksno preverjanjanje,ki pa ga ne potrebujem.Ni mi mar,kaksna imena vse ima t.i Katja tralala,ker ni niti malo v mojem interesu.Ce je to njen forum in moramo vsi izpasti tepci,naj ta forum pac obiskujejo nevedniki in bedaki,ki jim bo lahko svetovala.
Zagotovo so sli nekomu od vaju v nos moji vpisi,ker so bili prevec “strokovni” in”pravilni” in zato da Katja ne bi izpadla kot ena izmed nas,ki te stvari obvladamo,jo je treba pac malo zavarovati in predstaviti kot “pametnjakinjo” na tem podrocju.Ne dvomim glede vsega tistega,kar ste napisali.Toda zanima me,zakaj so vpisana vsa vprasanja in odgovori,razen seveda mojih mnenj?
Sem se ze sprijaznila,da sem ocitno prehuda konkurenca zanjo in za ves forum.Se oproscam,tam me zagotovo ne boste vec videli.
V prihodnje pa delajte forume le zase,saj bo le tako vse ostalo pravicno do drugih ljudi,ki bodo tedaj meli vsaj razlog,da ostanejo zaprtih ust in ne prispevajo svojega mnenja.
Mishka!

nova
Uredništvo priporoča

Mishka

užaljenost je huda reč.

Objavljena so vsa vprašanja in ne svetovanja na druga vprašanja uporabnikov. Zamisli si,d a bi objavil komentar na ginekologiji, kako ravnati pri nosečnosti od enega uporabnika in bi na koncu tisti, ki je to spraševal upošteval in umrl ali pa imel posledice.

Kdo bo kriv? Ti (mishka) ker si svetovala, ali jaz ker sem dovolil objavo?

Če bi imela ti kakšno ginekološko vprašanje, komu bi verjela, meni ali pušenjaku?

“””ce ima ona svoje ideje in so moje itak zanic,potem pa vidim skoraj kopijo mojega odgovora??? “””

nihče ni rekel, da so tvoje ideje zanič, so samo neavtorizirane, o kopiji in podobnosti pa ne bom govoril, če je trava zelena, je zelena in ne vem kako bomo prepričali ljudi, da je zeleno rdeče.

Še enkrat poudarjam, na levi strani so forumi, kjer lahko vsi prosto govorijo, na desni strani so odgovori, kjer odgovarjajo moderatorji strokovnjaki in to je potrebno upoštevati. So javni in moderatorski forumi. Take probleme o verodostojnosti podatkov smo že imeli in nekateri so se močno izspostavili, zakaj?, da jih drugi lahko kritizirajo? , lepo vas prosim.
Prilagam link pa si malo preberi:

Kot sem rekel napiši kaj o sebi in izkušnjah, bomo vsi drugače gledali na to.

Kaj je strokovno in pravilno, jaz ne morem ocenjevati, zato pa ne odobravamo vpise, ki so neavtorizirani in preverjeni. (velja za vse moderirane forume)

Vsak ima pravico do objave, saj je vse prostovoljno in brezplačno, seveda pa ne preko računalnika ne moremo, da ti zadovoljivih odgovorov.

Forum je za vse in tukaj so vse kritike dobrodošle, saj se tako najlažje zavemo, da popravljamo napake, seveda pa morajo biti vse kritike utemeljene.

Še vedno pa vem samo to, da si Mishka in da ima izkušnje z manekenstvom. Jaz imam tudi izkušnje z porodništvom, prisostvoval sem porodu.??????

Napiši, kaj o sebi, lahko na moj email, lahko em pa tudi pokličeš na 24-10-430 pa se bova o vsem pogovorila in tako ne bo nobenih nesoglasij

lep dan

primož

😪😪😪

New Report

Close