Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek John Travolta

John Travolta

Kaj je bilo z sinom Johna Travolte?V otroštvu naj bi bil izpostavljen nekim čistilom.Kaj to pomeni,da jih je zaužil?Drugače pa žalostno,res.

“Prestonova je v preteklosti izjavila, da njen sin boleha tudi za astmo, in obtožila proizvajalce čistil, gnojil in pesticidov, da na etikete svojih izdelkov ne pišejo dovolj natančno, kaj vse vsebujejo, zaradi česar se je še težje izogniti tistim, na katere so astmatiki občutljivi.”

Ni jih zaužil, ampak jim je bil izpostavljen kot dve letni otrok, zaradi česar naj bi tudi zbolel za Kawasakijevo bolezen. Tako piše v drugem članku, kaj je res, pa nihče od nas tu ne ve.

Ti pa že zdrav razum narekuje, da otroka (bolnega ali zdravega) ne boš izpostavljal čistilom ipd. Niti parfumom ne.

Saj tega ne razumem,kako izpostavljen?Saj jaz tudi čistim poleg otrok,kam naj jih pa dam?To pomeni,da so izpostavljeni?Ali kako?Res me zanima,na kaki način izpostavljenost.Da zavarujemo svoje otroke.

nova
Uredništvo priporoča

Povezava čistil in Kawasakijeve bolezni je čisto iz trte izvita, prav tako pa kawasakijeva bolezen sama na sebi nima veze z razvojnimi motnjami. Otrok je imel očitno bolj ali manj nezdravljeno epilepsijo in je umrl, ker se je med napadom udaril v glavo. Is that simple.
Scientologija je nevarna stvar, razen če si čisto zdrav.

izpostavljati ne pomeni namakati v čistilo, ampak, da so njegove bivalne prostore tu in tam očistili s kakšnim bolj agresivnim čistilom. saj veš kako, po metodi hane suralove, da na tleh ne sme biti niti ene bakterije, ker se njen sinček plazi po ploščicah.

WOW!!!!
diagnoza v petih sekundah preko interneta!!!
ti si boljši od dr. Housa. Pravi genij!!

Enkrat je pisalo, da naj bi bil glavni krivec čistilo za tepihe, na katerih se je takrat dvoletni sin igral in ki so jih pogosto čistili.

Ni treba biti genij, če iz tega, da je otrok v preteklosti jemal Depakote (znano zdravilo proti epilepsiji), da ga sedaj ni več jemal, in da je imel en hud napad na teden, ugotovim, da je imel nezdravljeno oziroma slabo zdravljeno epilepsijo. Da so scientologi v glavnem v sporu z uradno medicino, je tudi splošno znano.
Torej me lahko še malo občuduješ, pa ne preveč, ker se me utegne lotiti nečimrnost.

No, očitno bereš rumeni tisk, prav na tekočem pa nisi. Fant je depakote jemal več let, potem pa je zdravilo izgubilo učinek. No, pa je šla še ena teorija po gobe.

izpostavljati ne pomeni namakati v čistilo, ampak, da so njegove bivalne prostore tu in tam očistili s kakšnim bolj agresivnim čistilom. saj veš kako, po metodi hane suralove, da na tleh ne sme biti niti ene bakterije, ker se njen sinček plazi po ploščicah.[/quote]

Mislim, da je vsem nam tu jasno, kaj pomeni izpostavljanje čistilom, ne vem od kje ti ideja o namakanju LOL :))

Glede na to, v kako ogromnih hišah živijo američani, sploh zvezdniki in ker ne poznajo copat, ampak hodijo s čevlji po hiši, je meni razumljivo, da se hiša čisti malo bolj (seveda to počnejo čistilke), kadar je v hiši mali otrok, ki se plazi po tleh, daje potem rokice v usta, pa igračke, ki mu padejo na tla, … Pa tudi če je čistilo bolj strupeno od večine, se ga mora tako ali tako sprati. Prestonova omenja še gnojila in pesticide … tudi to se lahko zanese s čevlji v hišo, nisi izpostavljen le tako, da to vdihavaš. Očitno so ga pa vlačili po kakih farmah al kaj, jaz tako to razumem.

radovednaŠ, ko npr. čistiš kopalnico z mr. muscolo, cilit bangom ipd. čistili, otrok verjetno nimaš zraven, ane? Jaz vrata zaprem in zaklenem, okna pa na stežja odprem, saj tako zelo smrdi, da je nevzdržno. Če si kdaj čistila s tem (in verjetno si), sama čutiš, kako te sili na kašelj, ali ti jemlje sapo, ker si izpostavljena čistilu. Prav čutiš v pljučih (pa saj piše, da ga ne smeš vdihavati)
Dve leti nazaj se je naš kuža zastrupil s cilitbangom in to čisto po bedariji. S tisto viledo, s katero je bil obrisan rob banje, mu je hči obrisala gobček po jedi. Ni vedela, da sem jo jaz uporabila prej, pa sem jo oprala, a ne dovolj, itak je namenjena le za čiščenje, pa sem jo pozabila pospraviti … ponoči je bilo revčku tako hudo, da smo mislili, da bo umrl.

Ni treba biti genij niti za to, da veš, da uradna medicina ni bog, da ne zna, niti ne zmore pozdraviti epilepsije, niti marsičesa drugega ne. Tudi zaradi zdravljene epilepsije umre veliko ljudi. Nam pa je zaradi zdravljene epilepsije preminil pes.

Uradna medicina ni bog in se tudi ne proglaša za vero, za razliko od scientologije. In o epilepsiji raje beri kaj drugega kot rumeni tisk, ker ti niti osnovni pojmi niso jasni (to ni ena bolezen, ampak nevrološka motnja v sklopu številnih bolezni in stanj, zdravi se na precej različnih načinov od zdravil do operacij, in kadar kako zdravilo ne učinkuje več, se ga zamenja, ne pa enostavno preneha).

Tisti, ki je tako obseden z bilo katero vero, nima vseh čistih v glavi. Enako velja za scientologe, rimokatolike in ostale.

In zakaj nimajo čistih v glavi če močno verujejo? Ne odobravam tega da eni zavračajo zdravljenje, vendar če nekdo zelo veruje je njegova stvar. In zaradi tega ni nič manj pameten od tebe.

Nisem govorila o pameti, ampak o psihični stabilnosti. Problem je v tem, da je rimskokatoliška vera že tako stara, da je čisto normalno, če nekdo veruje v neko nadnaravno bitje, ki bdi nad nami in nam pomaga, če molimo. Tisti, ki pa verujejo v hudiča in ga častijo, tisti so pa kao nori. A pricip je čisto enak.

Potem so tisti ki verujejo psihično nestabilni?

V prvem postu sem napisala, da tisti, ki je OBSEDEN s katero koli vero je psihično nestabilen (za moje pojme). In za moje pojme, se pravi MOJE MNENJE je, da vsak, ki verjame v take bedarije, kot so brezmadežno spočetje, hoja po vodi, grehi in spoved, Bog-Sin-Sveti duh, ja, z njim nekaj ni v redu.

Da ne boš narobe razumela… sama sem hodila od 1. razreda k verouku, ker je bila to želja in zahteva mojih staršev. Sem krščena, obhajana, birmana, hodila sem v Cerkev in k maši, zato sem si ustvarila mnenje, da tisti, ki verjame v zgodbice iz svetega pisma, nima vseh kolesc v glavi. Se pa tudi zavedam, da veliki večini ljudi je lažje brezglavo slediti voditeljem, ker tako jim ni treba razmišljati s svojo glavo.

Res vas je veliko dr. Hausov. Evo, vas takoj demantiram.

Od kar pomnim imamo “normalno” urejeno in pospravljeno stanovanje. Urejeno na tak način kot ga lahko imaš pri majhnih otrokih z zaposlenimi starši, brez babic in varušk. Nikoli ne nasedam rekalamam ala bref, cilit, ipd. Z veliko dobre volje in malo čistila gre uamzanija bolj ali manj stran. Pa nimamo tepihov, katere bi čistili z agresivnimi čistili, …

A glej ga zlomka. Naš otrok je prebolel za Kawasakijev sindrom!

Tisti, ki so se srečali s to boleznijo vam bodo znali povedati kako resno je to. Hudo je, ko ti v bolnici ne morejo povedati kakšne bodo poseldice in če bo otrok sploh preživel.
Preberite bolj strokovno literaturo kot pa le rumeni tisk. Zadeva ni tako enostavna. Pozanimajte so o obveznih otroških cepljenih in mogočih posedicah. Tam boste našle bolj verjetno teorijo o KWS. sindromu.

Pa še to. KWS sindrom je avtoimuna bolezen. Telo se enostavno upre nekaterim lastnim celicam in jih prepozna kot ” sovražnike”. Avtoimunih bolezni pa je več vrst.
Vendar, ker nisem dr. Haus, ampak le mama, vam prepupščam diaognosticiranje.
Se pa na tem mestu zahvaljujem osebju Pediatrične klinike, ki je skrbelo in še na preventivnih pregledih skrbi za naš zaklad.

LP

No, ne skušaj biti pametna :-), s svojimi posti dokazuješ, da nimaš blage veze ne o epilepsiji ne o čem drugem. Rumenega tiska za razliko od tebe ne berem, razen tega tu včasih :-))
Poleg tega ne obsojaj ljudi, o katerih ravno tako nimaš blage veze, ne o njihovih boleznih ali (ne)zdravljenju le – teh.

Če bi bili Travoltovi ateisti, pa vam Jett – ova smrt sploh ne bi bila tako zanimiva, ane?

Ma veste kaj….ko toliko filozofirate o teh čistilih in o vsem. Samo to vam povem,hudo je sploh,da je umrl. Tega ne more nobeden nadomestiti. Niti vi,ki se delate pametne.
Zgleda,da od vas ni nobeden izgubil otroka. Hudo je in sočustvujem s starši.

mah, joj, vedno se najde na koncu ena patetična, ki dramatično opozori, da je tu nek človek umrl in potem teži, da kako se ostali ne zavedajo, da kako grozna in strašna je smrt, smrk, smrk.

Kdo si ti, da boš drugim plozala o njihovem sočutju ali nesočutju? Samo svoj mali trip rabiš, nič drugega.

ja, je umrl – in? Koliko jih umre vsak dan pa z njimi ne “sočustvujemo”. Dej no dej. Smrt Travoltinega sina je pač novica za rumeni tisk in to lahko vodi v vsesplošno debato, magari o čistilih. Ni treba nekega pompa in patetične drame tu zganjat. Who cares. John Travolta MON-a ne bere, saj ni nor:)

Smrt njegovega sina pa je življenjska zadeva, kot je bila smrt moje mame ali pa smrt otrok kogarkoli, ki ni zvezda. In se nas osebno prav nič ne tiče, torej lahko debatiramo tudi o faktografskih zadevah, kot na primer o njegovi bolezni. In ni to nič takega niti noben razlog za zganjanje cirkusa, kako “nesočutni” smo – za razliko od tebe, “rahločutne rožice”, ki pa v resnici samo rabi pozornost in dramo.

Presojati o tem, kdo je koga izgubil in kdo ne, je pa milo rečeno arogantno. Za dramo pa pojdi v teater.

New Report

Close