Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Urška Čepin samska?

Urška Čepin samska?

Pravkar slišala po radiju, ali je res?

Našla, baje je res http://www.pozareport.si/

http://www.pozareport.si/?Id=mediji&View=novica&novicaID=10360

Sam ta ženska je tako grda. Tako umetna.

Joj v celi zgodbi, precej bolj verjamem njemu kot pa njej.

Ne bom komentirala novice ampak tako zelo transparentna je ljubezen tega moškega po beljenih umetno izgledajočih ženskah-lutkah, da je že kar malo srhljivo. On jih pač zmanipulira, uporabi in po potrebi zamenja za novejši model… brrr groza.

nimam pojma, kaj sta imela, nisem nikoli z lučjo svetila zraven, ampak ženske, kaj vi ste še vedno s svojim ta prvim tipom? Ali pa se je celo zgodilo, da vam je kakšen dal nogo?

a če ji je dal ferrarija, mora pa zdaj za celo življenje z njo ostat?

nisem s svojim prvim tipom. ampak s tistim, s katerim sem se pa poročila, pa upam ja, da bom ostala celo življenje. vsekakor mal dlje kot urša z alešem 🙂 ki pa btw tud ni bil njen prvi tip, no

cija, z nekom se poročiš, če imaš namen ostati z njim a ne?:)

ja, seveda.
in tu gor ni niti enega ločenega, ločitev je ja sramota.
da ne govorim o tem, koliko žensk na teh forumih je šlo narazen s svojimi moškimi, ko so bili otroci še čisto majhni.

ja,se že pluvata,kaj drugega itak ni blo za pričakovat.

Če daš sosedovi Francki par silikonskih joškov in flašo peroksida, njenemu Poldetu pa ferrarija, bosta natančno toliko zanimiva kot sta zakonca Čepin.
Aja, pa sina bi morala Francka in Polde imenovati Ptah, po Frcino.

Smo že oktobra napovedali!!!

“Copy~paste”:

Re: URŠA ČEPIN: Kako ujeti milijonarja?
Napisal: kmalu bo: kako zadržati milijonarja
Datum: 17.10.2008 15:41

Pardon, seks ju še drži skupaj, ne narazen, kot se mi je po pomoti zapisalo.

Dejstvo je, da se bosta od samega razkošja prehitro preobjedla drug drugega. Res se da marsikaj kupiti z denarjem in eni ljubezen enačijo s kupovanjem daril, prstanov za par tisoč evrov ali roza jaknic. Toda pravi partnerski odnos sega globlje. Moja prognoza:

Ženska bo sčasoma postala vse bolj nezadovoljna, čustveno nepotešena, osamljena kljub temu, “da ji nič ne manjka” prve znake kaže že zdaj, ko se pojavlja razgaljena sama na morju, tja pa se mora pripeljati z naj avtom, da jo ja vsi vidijo. Pomilovanja vredno!
Ve, da glasbeno NI talentirana, kdor jo je kdaj z zdravo mero kritičnosti gledal na Tv Paprika, opazi, da ne obvlada slovnice, da je plitva in puhla, čeprav poskuša duhovičiti in ugajati. Pa je žalostno smešna. Slovnico obvladajo četrtošolci boljše.
Dec pa se je bo preobjedel. Kmalu. Počasi mu bo začelo iti na živce pri njej, kar mu je bilo spočetka všeč. Od zapravljivosti, izumetničenosti, narejenosti, “seksapilnosti” naprej. Grem stavit, da si bo kmalu našel drugačen nadomestek za gretje postelje.

O “ubogem pastorku” beri – sinku tokrat ne bi. Se mi revše kljub veliki bogatiji smili.

nisem s svojim prvim tipom. ampak s tistim, s katerim sem se pa poročila, pa upam ja, da bom ostala celo življenje. vsekakor mal dlje kot urša z alešem 🙂 ki pa btw tud ni bil njen prvi tip, no[/quote]

A misliš da Urša in Aleš pa nista upala, da bosta celo življenje skupaj? Saj vsi upamo, da je to to, ko se poročimo. Koliko parov pa ostane skupaj do smrti, ali 20, 30 let? Prekleto malo, vedno manj. Pa še večina med njimi ima peklenski zakon 🙂
Bolje iti narazen, če več ne gre, ane? Čez leto, 4 leta ali pa 10 let.
Jaz imam sedaj tretjega moškega v mojem življenju, pa tudi za tega, (kot sem za prva dva) upam, da je to to, pa čeprav nimam ferrarija :)))

nemi3, ne vedno. So tudi poroke iz koristoljubja 😉
Moja teta se je npr. z nekom poročila zato, da bo po njegovi smrti podedovala njegovo premoženje. Takšen je namreč njun dogovor – ona zanj skrbi do njegove smrti (je star in bolan in ne bo več dolgo), po njegovi smrti pa deduje. In takšnih primerov je veliko.

Ne zaradi avta, zaradi zaobljube. Poročna zaobljuba je do smrti. On je to obljubil že dvakrat in dvakrat prelomil. Nobena pri zdravi pameti se po vsem tem ne bi smela več zapletati z njim. Seveda se bodo.

Tudi če je samska ali ne to ni vaša stvar. Zdaj pa napiši gor še ime sosede in tu sprašuj če je samska. Nekaj zasebnosti pa ljudje lahko ohranijo.
In tudi če se on še milijonkrat poroči je to njegova stvar. Koliko se jih poroči in ostanejo poročeni ves čas pa varajo. Boljše bi bilo da bi se ločili.

so ti ljudje?

gravž.

nisem s svojim prvim tipom. ampak s tistim, s katerim sem se pa poročila, pa upam ja, da bom ostala celo življenje. vsekakor mal dlje kot urša z alešem 🙂 ki pa btw tud ni bil njen prvi tip, no[/quote]

A misliš da Urša in Aleš pa nista upala, da bosta celo življenje skupaj? Saj vsi upamo, da je to to, ko se poročimo. Koliko parov pa ostane skupaj do smrti, ali 20, 30 let? Prekleto malo, vedno manj. Pa še večina med njimi ima peklenski zakon 🙂
Bolje iti narazen, če več ne gre, ane? Čez leto, 4 leta ali pa 10 let.
Jaz imam sedaj tretjega moškega v mojem življenju, pa tudi za tega, (kot sem za prva dva) upam, da je to to, pa čeprav nimam ferrarija :)))

nemi3, ne vedno. So tudi poroke iz koristoljubja 😉
Moja teta se je npr. z nekom poročila zato, da bo po njegovi smrti podedovala njegovo premoženje. Takšen je namreč njun dogovor – ona zanj skrbi do njegove smrti (je star in bolan in ne bo več dolgo), po njegovi smrti pa deduje. In takšnih primerov je veliko.[/quote]

Će se eni ljudje poročajo iz koristoljubja, to ni pravilo, ampak pomilovanja vredno. Medtem ko so poroke iz ljubezni v štartu mišljene za vse življenje.
Nobena zrela ženska od dedca, ki ima polno rit vsega in lahko kupi vsako blodinko, ne pričakuje resne zveze.Saj ne rečem, da je fino imet mal več denarja, ampak pri mnogih denar naredi svoje – jih pokvari.

kar se zasebnosti tiče,mislim da jo je bilo konec ko se je Urša odločila za pevsko kariero in še novinarjem razkazala svoj dom in še vsepovsod okoli kaj vse ima.pa še ni blo časopisa da je nebi kje videl-sploh ko sta bla na jahti razgaljena vsem na očeh-toliko o zasebnosti.

Žal je res tako, kot pravi njofra. Če ljudem razkazuješ svojo srečo, jih ne boš mogel ustaviti, ko bodo hoteli videti tudi nesrečo. In nesrečo žal ljudje gledajo še veliko raje.

Jap, poroka iz koristoljubja je pomilovanja vredna, prav tako kot razmišljanje, da nekdo, ki je poln denarja ni sposoben resne zveze. Bogataši nimajo čustev in niso sposobni ljubiti? “Reveži” pa se ljubijo, spoštujejo, se ne varajo in so skupaj do smrti, ane? LOL A ti pa nisi nikoli nikogar zapustila? Ah kje :-)).
Poroka in denar nimata z ljubeznijo nobene veze, tudi neporočeni, ki smo v resnih vezah upamo, da bo za vse življenje. Ampak pravljice so eno, reala je pa drugo.

Če jo bo zamenjal s to umetno bjondo, ki je na sliki spodaj itak ne bo nič pridobil,hehehe. Pa dobro, kje tipi pobirajo te umetne, plastične barbike in kaj vidijo na njih, to me zanima???

kaj vidijo na njih?

na to ti vendar ni treba odgovora, ali pač? verjetno ne prebirajo skupaj dostojevskega ob poznih zimskih večerih.

in ja, se pač zgodi, da se človek zaljubi v koga drugega oz da mu žena ni več všeč oz da se skregata, gresta narazen, pač. se zgodi slavnim in manj slavnim.

samo, ko se začne ponavljati, me pa kdorkoli težko prepriča, da ne gre za vzorec:)

Jap, poroka iz koristoljubja je pomilovanja vredna, prav tako kot razmišljanje, da nekdo, ki je poln denarja ni sposoben resne zveze. Bogataši nimajo čustev in niso sposobni ljubiti? “Reveži” pa se ljubijo, spoštujejo, se ne varajo in so skupaj do smrti, ane? LOL A ti pa nisi nikoli nikogar zapustila? Ah kje :-)).
Poroka in denar nimata z ljubeznijo nobene veze, tudi neporočeni, ki smo v resnih vezah upamo, da bo za vse življenje. Ampak pravljice so eno, reala je pa drugo.[/quote]
Nisem rekla, da vsi, ampak mnogi. Beri in razumi, kakor želiš. Vem, da znajo ljubiti tudi bogati.
Pa še to: nikogar nisem zapustila, saj sem srečno poročena že skoraj 30 let.

Ene 2x sem naletela na njeno oddajo – bog pomagi – danes je res lahko vsak voditelj, ki ima pet minut časa. V tistem spotu “ej, ej” poglejte, ko kaže od strani, ko prihaja na oder – čist punklasta se lomi v petah, še hodet ne zna. Daleč je od tega, za kar misli, da je, čeprav sem tudi jaz na tv-ju dobila občutek, da “je prijazna” (tako se dela). smili se mi sinček, v linku, ki je pripopan zgoraj, pa definitivno verjamem njemu, ne njej. Grozne so mi te balonaste bjonde, ki imajo na sebi 15x več kot v glavi. Žalostno, da je punca pri 23-ih že ločena samohranilka. No, po mojem je že poskrbela za lepo prihodnost, preživnina bo sigurno taka, da ji ne bo treba niti s prstom mignit in bosta s sinom lepo živela. Tole pljuvanje po medijih je pa le en dokaz nezrelosti več. Upam, da bo vsaj on tako pameten, da bo tiho in da ne bo razgljabljal o stvareh. Samo prej je bil nor, da ji je nasedel in ji vse to omogočil.

New Report

Close