Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko kar naenkrat spoznaš…

ko kar naenkrat spoznaš…

… da se staraš, da boš moral začet uporabljat kreme za telo in obraz, da bo treba naredit kakšen piling telesa več, da se tisti viški kg ne skrijejo več tako, kot so se včasih…

Groza. Sem si ravnokar brskala obrazu, odkrila polno ogrcov, do katerih pa nikakor ne morem. A me čaka edina rešitev – kozmetičarka?

Pri 30 – ih se počutiš stara, matr. Jaz jih imam 31, pa se počutim kot 18 letnica, niti jih ne kažem veliko več 🙂

Ne, prava ljubezen, ki te bo sprejemalo takšno kot si. Potem ostalo odpade.

Ne počutim se stara 30, ravno v tem je štos. Če bi me kdo vprašal po letih, bi spontano odgovorila 22, tam nekje se mi je ustavilo. Telo se stara, telo ; (

Ne, prava ljubezen, ki te bo sprejemalo takšno kot si. Potem ostalo odpade.[/quote]

A ni že malo pozno?

Đizus……….pol sem jaz za v grob. :)))
Je pa res, da se po 30 začne koža spreminjat. Lahko greš v lekarno, da ti svetujejo kakšno kremo, ali pa h kozmetičarki. Pij veliko vode in zdravo se prehjanjuj, gibaj……..V glavem pa se imej rada takšna kot si, to najbolj pomaga! :)))))

Nikoli ni prepozno! :))

ej ej ej punca..jaz sem stara 40 in šele sedaj opažam, da se koža res hitreje stara in je treba delat mal več na sebi..ne pa pri 30..kje pa…

Rada se imam, ja. Za nekaj časa sem pozabila nase, ko so bili otroci še manjši, pa niso spali… tudi to je terjalo svoj davek.

Sedaj je že bolje.

Si vzamem čas tudi za svoje ljubezni.

AMpak – včasih se po tuširanju ni bilo treba s kremo mazat, zdej je pa koža kar nekaj čudno suha. Tudi obraz me včasih veže, prej tega ni bilo.
Tudi v križ me zagrabi, prej tega ni bilo ; )

čudno, da še ni katera Supermonovka ugotovila, da zanemarjaš družino, ker pred špeglom stojiš :-))

drugače pa – ja staramo se! pa kaj. Glavno, da se ne obremenjujemo zaradi številk, ki jih napišemo na torto. Važno je, kako se počutimo.

Ni važno, koliko si stara, dobro je, da si prijetna in očarljiva, še bolje, če opaziš, da se je nekdo zaljubil vate.

jaz sem pa zadnjič prav zgroženo ugotovila, da sem pri malo manj kot 25 gledala kreme proti gubam…a si nisem nobene kupila, ker je pisalo, da so po 25 letu….eno jutro pa študiram na to in ugotovim, da je vmes minilo 7 let. pa še vedno nimam take kreme:)
mene je tega groza, kam gre čas tako hitro…. mal pa tudi tega, da tak lepi kot smo bili, tudi ne bomo več. čisto fizično tole mislim. lahko se sicer tolažimo, da to ni res…pa je.

A da moraš kreme uporabljat šele po doočenem letu? Napaka, gub ti ne bo nobena krema odpravla, treba je imet kvalitetno kremo že dovolj zgodaj, tisto, kar piše na ovitku, da je za po 25.letu ali več, je larifari, važne so sestavine!
Jaz kreme in mleka in olja uporabljam že od nekdaj, predvsem zaradi ugodja in nege… ne vem, ne razumem tega tvojega pisanja…

Body, ti verjamem, da me ne.

Sem pa tudi jaz (tako kot pikica) kar naenkrat spoznala, da sem že dovolj stara za kreme proti gubam. Prej jih ni bilo. Tudi po tuširanju ni bilo potrebe, da se mažem s kremami. Koža je dihala po svoje. Mozolčkov hvalabogu ni bilo.

No, sej malce pretiravam. Ni to, da bi se kar čez noč zbudila vsa gubasta in zapuščena. Le navaditi se bom morala, da moje telo ni več samoumevno in da bo treba malce bolj skrbeti zanj.

body, kdaj si pa začela s kremami proti gubam, a pri šestnajstih:)?
kaj je težko razumet, ene sestavine pač mlade kože ne potrebujejo…

Staranju se boš najlažje upirala z optimističnim pogledom na svet, smehom, gibanjem v naravi, iskanjem vedno novih izzivov, predvsem pa z ljubeznijo in tudi kvalitetnim seksom. Mnogo bolj kot s čudežnimi formulami, ki jih ponuja sodobna kozmetika. Preverjeno.

Kreme in losioni ne delajo čudežev, kvečjemu še delajo še več škode. A sploh kdaj preberete, katere sestavine so v vaših kremah? Skoraj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} sestavin v navadnih kremah so derivati nafte. Tudi dražje kreme so isti šmorn. Celo kreme iz lekarne kot Eucerin so isto sra…

Najboljši tecept proti staranju: Osnovna higiena, kremice z mero, občasno kaka maska, piling, preprosta pričeska, ki ti pristoji,kavbojke in preprosta majčka za vsak dan in kar je najpomembneje širok nasmešek, velika mera optimizma, ljubeč odnos do drugih.
Po tem receptu skrijem 5-10 let. Odvisno od opazovalca 🙂

Staranje je pa ja normalen proces življenja. Ne poznam nikogar, ki bi se zoperstavljal puberteti, ki je ravno tako normalen življenjski proces.

Krem, za katere se oglašuje, da so proti gubam, ne uporabljam in jih nisem nikoli, ker, ponavljam, prečekiram sestavine.
Vlago in antioksidante, vitamine pa koža potrebuje vedno in taka nega ji ne bo prav nič škodovala.
Čudim se temu, da avtorica svoje kože do sedaj očitno ni negovala, samo to. Meni je namreč to samoumevno. Pa ne uporabljam nobene posebne kozmetike, ampak vlažilna krema ali vsaj tonik in losjon za telo se mi pač zdita samoumevna v osebni higieni mlade ženske, tudi mladega dekleta,

Za avtorico posta, zaradi ogrcev ti še ni treba h kozmetičarki, lahko probaš varianto, da si nekaj časa z obrazom nad paro in potem gre čiščenje veliko lažje drugače pa meni zelo pomaga obrazna maska za čiščenje problematične kože znamke G… je pa živo modre barve in vsebuje cink. Mi pa uniči tudi tiste ogrce, ki jih s stiskanjem ne morem sama.

New Report

Close