Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje dobra restavracija v Mariboru?

Kje dobra restavracija v Mariboru?

Mi lahko kdo predlaga kakšno dobro restavracijo v Mariboru, kjer je hrana res dobra. Občasno grem v Maribor na izpit, pa ne vem, kje bi se dalo kaj finega pojesti. Svetujte mi prosim.

McDonald’s :))

Zelo dobro se je v Ancori, predvsem ribje jedi in pice.

Lešnik v Brezju.

nova
Uredništvo priporoča

Ha, ha–ja mcdonalds je moj najljubši– vse mi je brez okusa razen sladoleda. No tole Ancoro si bom pa zapomnila.

A je Brezje del maribora oz. kateri del?

Ancora je v centru in je res skoraj najboljša izbira v tem predelu. Lešnik je malo ven iz MB.

Hvala

jaz tudi navijam za Ancoro! :))


brezje še spada pod maribor. seveda pa to ni center.


brezje še spada pod maribor. seveda pa to ni center.[/quote]

Pa Lešnik je itak zanič…. Kvaliteta hrane je zelooooo padla in cene se temu primerno niso spremenile….

Ancora ni najboljša, ampak skoraj edina. Maribor je glede prehrane katasrofa. Novi svet še tu in tam ne razočara, Rožmarin pa totalna šajba. To ti je center. Sicer bi jaz raje izbrala Lešnik, ker še zmeraj krepko šiša te tri. Cene so pa odvisne od tega kaj ješ. Če imaš rada domačo prehrano, je še vedno dobra Stara lipa pod Pohorjem.
Žalujem za Koklo v Europarku, ampak lokacija je bila res mimo, hrana pa daleč najboljša.

Priporočam nov lokal Leon v Slaviji.
Ima super lastne testenine, pizze in kup drugih jedi, vse po zmernih cenah.
Ce greš na kosilo ali večerjo lahko zastonj parkiraš v parkirni hiši Slavija ( vrnejo parkirnino) ki je ob lokalu!

New Report

Close