Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko časa ste “čakale” na svojega moškega, da

koliko časa ste “čakale” na svojega moškega, da

se je ločil in bil z vami?
Prosim le odgovore in ne pomilovanj, nasvetov, zgražanj. Le izkušnje.
Hvala.

8 let (vem butasto), na koncu je ostal z njo….
Nikoli več na tak način in z poročenim moškim.

šit.

nova
Uredništvo priporoča

koliko si stara

Jaz sem potrebovala še več časa, da sem skapirala, da se nikoli ne bo odselil in ločil od svoje žene.

Žal je tudi prepozno, da bi imela otroka…

ojoj, postajam pesimist

hihiihihi,ok sorry

jaz sem takole mislila,da bo en pustil ženo in otroka,sam nisem ga dlih čakala.sem naprej živela svoje življenje.po 1.5 letu me je poklical,da mi pove,da se je ločil pa sem mu rekla,da mi dol visi.

ne bodi neumna,ker te ima samo za postranski sex.poišči si svojga deca,ki te bo imel rad.

midva sva šla že skozi miljon faz, ne….otroci odrasli (njegovi) itd…ampak…vse gre jako počas.Napol že živi z mano, čist pa še ne

11 let sva bila skupaj,dobila sva otročka,kupila skupno stanovanje in ne glede na to se ni želel ločiti,to je bilo nekoč,danes je ločen,vendar danes on mene ne zanima več ,imam novega partnerja.

Jaz te izkušnje nimam, jo ima pa prijateljica – mislim, da je od začetnega flirta, do ognja, ki se je razplamentel:) pa do težke odločitve s strani obeh, da se ločita od partnerjev (oba sta bila poročena in oba ločila) preteklo leto dni.

Oba zapustila partnerja in oba že imela otroka s svojim partnerjem (možem/ženo), on je celo se ločil, ko je imela hči samo nekaj mesecev.

Ni bilo lahko, prijateljica je šla čez hude travme, a sedaj sta že več kot 5 let srečno skupaj in imata tudi skupnega otroka, za otroke iz prejšnjih zakonov pa maksimalno skrbita in tudi maksimalno sprejemata otroka od drugega, ona njegovo hči, on njenega sina iz prvega zakona.

Je res, da so bila prilagajanja, a če so ljudje zreli in odgovorni in če je res tisto pravo, se vse da.

Moja prijateljica ni dočakala niti po 20 + letih. Stalno je nekaj. Mislim, da bo morala kar lepo na njeno smrt počakat.

Hi-hi-hiiiii
No, zanjga je bi res to postranski sex.Edin tup je bil, da se je ločil. Kaj pa za tebe? Hmmm za tebe pa je verjetno sex bil kar glavni, ker si nisi sposobna najti tipa, ki je še samski :)))

oh, ni simpl, vem.

oj poznam vse to sranje..pusti punca res se ne splača,škoda živcev in časa,življenje je eno ,dobro ga izkoristi..

sexica, ne delaj se norca iz ljudi, tebi se to lahko zgodi jutri

ta prava Monica…si mlajša od 40?

Eh, poznam enega, zdaj njegova četrta ljubica čaka kaki dve leti, da se odseli od družine.. prejšnji dve sta že obupali po par letih. Poznam ga več kot 15 let in nikoli ni bil brez ljubice.

Je tak “ta pravi”, žena, ljubica in še kaki dodatni skoki čez plot ..

haha tu nekje sem ja v najlepših letih,koliko točno pa sej ni važno ane 🙂

Če se po letu dni ne loči potem veš, da je najbolje ga pozabit!

Nič se ne delam norca. Morski konjiček najprej zmeša decu glavo. Ko se pa zelo hitro loči, ga pa pusti kot zavržene gate.
Ona nima čisto vseh pik v glavi :)))

ex sexica.

je minilo kar nekaj časa,da sem izvedela,da ima ženo.sej pravim,mene je zanimal kratek čas.sem ga skenslala takoj.tudi sama ne maram bab,ki razdirajo zakone in veze.

ste mi dale mislit

nič ne mislim pritiskat nanj, če pa v treh mesecih ne odreže, ga bom pa jaz

ja kolko časa sta pa skupaj?

tale zadnja izjava je mimo,če kdo razdira zakon je to tisti ,ki vara..

New Report

Close