Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem soplesalko

iščem soplesalko

hoj,
pred več tedni mi je bilo dovolj in sem se odločil, da grem v plesno šolo, da se naučim plesat. Prijavil sem se in kak teden pred začetkom sem poklical in povedal, da nimam soplesalke, pa mi je prijazen možakar povedal, da bom lahko izbiral kar med tremi. O, kuuuul, sem si mislil in suvereno v sredo odšel tja. Pa me je un za šaltrom debelo gledal, ker sem prišel sam. Pa mu povem, kaj mi je bilo rečeno in pravi: ja, naš šef ima navado kaj takega ziniti. No, danes boste plesali z učiteljico (Janjo Zupan), ni vam še treba plačati, naslednjič pa … hmmm, ja, pripeljite soplesalko …

Ja, plesna šola mi je bila ful fajn in sedaj iščem soplesalko .. tako da punce, kar pogumno. Moj email je gor.
Naj še povem, da se povedal hčerki (ki nadvse rada pleše in poje), da grem v plesno šolo. Pa pravi: Ja, zakaj pa? “Ja, da se naučim plesat in da bom lahko plesal s tabo, ko zrasteš.” “Ja, ampak takrat boš že star.”

Lepo se mejte, tata

Plesala bi s teboj,
a se bojim kaj bi na to rekel moj mož (ki, mimogrede, ne pleše):)

Veliko plesnih užitkov ti želim.

……..jaz pa nimam moža pa plešem tud bolj slabo. :))) sam, kaj, ker je gospod ziher iz Ljubljane. Eto, pa ne bo nič s plesom.

nova
Uredništvo priporoča

🙂

to lahko izveš tako, da ga vprašaš.

Kaj na moji strani na to pravi moja bivša partnerka pa ne igra nobene vloge 😉

Ne upam:-)))

pred davnimi časi sta mi dva človeka rekla (astrologa), da je videti velik pogum, da brez strahu stopam v prostore, kamor si večina ljudi še pokukati ne upa 🙂

hudirja, zdi se, da je to res :-)))))

In prav je tako! Pogumno naprej!
:)))

http://www.youtube.com/watch?v=XjBOCft7Nbc

Tukaj lahko že malo povadiš:

http://www.youtube.com/watch?v=VY60CkP1qAc

Z veseljem bi bila tvoja soplesalka, vendar žal nisem iz LJ.
Smola.
🙁

Zdi se, da je gospod kavalir, sigurno bi te prišel iskat in odpeljal na ples.
Kajne gospod?

http://www.youtube.com/watch?v=5VSuCtebBT0&feature=related

Dajmo, dajmo dekleta, da ne boste potem spet jokale, da ni nikjer nikogar, ki bi vas peljal na ples.
Saj je samo ples.

Jaz bi takoj, ampak sem predaleč doma 🙁

jaz bi plesala, ampak bi rabila starejšega soplesalca. Tam od 40-50.
Lahko napišeš okvirna leta. Saj vem da je samo ples, vendar bi mi bilo udobneje plesati z nekom mojih let.

A išče kakšen moški soplesalko v Mb?

Mojega moža nikakor ne morem prepričat, da greva na tečaj salse.
Sem mu že povedala, da si bom pač našla drugega soplesalca. 😉

Kako naj se postavimo v čakalno vrsto, če še tega ne vemo, koliko si star?

leta? višina? kraj? kakšni plesi?

star sem 35 (no skoraj, še 6 dni pa bom), visok 169, težak 64 (če pojem dobro kosilo), gre za plesni tečaj družabnih plesov ..

večerni pozdrav, tata

Sem iz MB in iščem soplesalko za družabne plese (samo soplesalko),- z ženinim dovoljenjem, vendar so problemi takšno najt.

Iščem soplesalko za tečaj družabnih plesov – Maribor.

Evo me. Sem za akcijo! 🙂

Lepo, pošlji mi sporočilo na ZS.

Nisem registrirana. Daš prosim nek mail?

tata, evo sem mislila, to je zame – pa si totalno premlad.

Jaz bi šla tudi v plesno šolo, pa nimam soplesalca.
Starost okrog 50 let, sem manjše postave.
LJ.
Če je kakšen tak tu, naj se javi.

plesalec, če te še zanima ples, me kontaktiraj ([email protected])….. starost pa 50….lp

[email protected]

New Report

Close