Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Noge se mi tresejo.

Noge se mi tresejo.

za brezveze sem mi tresejo noge. Mislim da mišice ali kaj jaz vem aj, pa nisem nič telovadila. malo bolj močno se napnem ali pa kar tako in se mi obe noge, ali pa ena tako treseta. Ni to nervoza, nevem kaj je. Včasih se mi to zgodi z roko. Kaj kdo ve kaj je to ali zakaj se to dogaja?

Mogoče ščitnica ? Meni se je to dogajalo lani, ker mi je ščitnica preveč delala. Drugi znaki so bili še: hujšanje, prekomerno potenje, zatečen vrat.

Nič od naštetega nimam razen tresavice, pa mravljinčenja po obrazu.

k osebnemu zdravniku po napotnico za nevrologa, lahko izhaja iz hrptenjaše.

Ja, k nevrologu bo najbrž treba.

nogica ddddd, nočem te strašiti, ampak pri podobnih simptomih je sodelavki nevrolog ugotovil multiplo sklerozo.
Seveda to ne pomeni, da jo imaš tudi ti, a na pregled le pojdi, da boš mirna.

Lahko (poudarjam: lahko)tudi da gre samo za pomanjkanje vitamina B ali porušeno ravnovesje elektrolitov (najverjetneje pomanjkanje magnezija). Na ta način se lahko kaže tudi začetek viroze. Da se rešiš skrbi in ovržeš sume – k zdravniku, če se bo še nadaljevalo ali ponovilo.


Točno tako. A vseeno jo strašiš, sem prestajala to. Lahko gre za čisto kaj drugega, tudi banalnega. Meni je nap. znake multiple povzročila Mirena.

dsimon in kakšne težave si še imela?

Tudi sama se zadnjih 14 dni slabo počutim. Občasno imam omotico in vrtoglavico. Bila sem pri nevrologu pa ni odkril nobenih izpadov.Čakam izvide krvi.(tudi za ščitnico)
Imam pa tudi Mireno skoraj eno leto…Gin. sicer pravi, da naj ne bi povzročala takšnih težav…

Si jo odstranila? Je sedaj ok?
Lp
Manja


Ne ni ok, ne morem se pobrati, utrujenost…v veliki meri je za to “kriv” otrok, ki je veliko bolan.
Joj, velikokrat sem pisala o tem. Na kratko: drevenenje je prenehalo, hitro po odstranitvi, čuden nejasen občutek v glavi še ne, kot da sem najbolj utrujena, kar se poslabša med vožnjo. Med menstruacijami me sesuje. Sicer je veliko bolje kot je bilo, ampak še vedno malo vegetiram. Vse možne preiskave sem dala, MR glave, ščitnica…vse je OK. Da se ti je začelo dogajati po letu, pa nisi edina, veliko sem brala na tujih forumih. Sreča, da ne živimo v Ameriki, kjer je vse to še bolj zapleteno.
Seveda moraš izključiti vse ostalo, da lahko pripišeš težave Mireni. Jaz sem prepričana, da je kriva. Naši ginekologi imajo zelo malo pojma, samo ena mi je rekla, da je lahko za vse to kriva Mirena, da ima vedno več primerov, čudnih stvari. Seveda, ko je postala samoplačniška in se masovno odločajo.

New Report

Close