Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek krema za brazgotine

krema za brazgotine

Sem enkrat že spraševala za kremo po operaciji. Ker mi krema s katero sem se mazala, očitno ni dosti pomagala, sprašujem če lahko še enkrat – ne najdem linka – poveste kako se imenuje krema za brazgotine, ki naj bi nekako bila dobra tudi za ne čisto nove, oz. starejše brazgotine. Vem, da je ena priporočila eno kremo, s katero se popravlja tudi starejše brazgotine.Res bi bila zelo hvaležna.lp

Contractubex

Ja hvala, ampak sem se s tem mazala in se mi ni popravilo. Drugačno ime je bilo, če ne dobim, bom pač diplomirala na starih postih. Pa vseeno hvala.

contrakel?

Ajam, hvala, ampak tudi ta ni. Vsekakor se vsem zahvaljujem, bom pač šla nazaj po postih. Ampak kot že enkrat rečeno, hvala vsem za trud.Ste prijazne ker bi rade pomagale, to je pa tudi lepo. Samo še to, pisala je mamica enega fantka, ki je imel brazgotino na vratu, če bi morda brala. No se bom potrudila pa res šla v raziskovanje.Pa lep večer in noč vsem

Dermafix

lp

tudi jaz sem sina mazala z omenjenimi kremami po brazgotini na glavi, pa ni v enem letu nič kaj dosti pomagalo. nato pa mi je znanka priporočila mazanje z domačo ognjičevo kremo, pa se mi zdi da je kar pomagalo. omenjeno mazilo priporočajo tudi za mazanje brazgotin po operaciji dojk in jim pomaga. malo pa je gotovo odvisno od velikosti brazgotine in tipa kože. upam, da bo nasvet prišel prav, izgubiti pa prav gotovo ne morete nič, saj je mazilo naravno. ognjič dobro obnavlja kožo, pa lp

Kot vem, je Dermatix edini, ki ima vpliv tudi na starejše brazgotine. Se ne masira, le namaže in posuši, 2xdnevno. V bistvu je to silikonski gel. Mažeš pol leta. Brazgotine ne izpostavljaj soncu zaradi hiperpigmentacije (tudi pol leta).

Kje pa lahko dobim ognjičevo kremo?

Ja, jaz tudi uporabljam Dermatix in Contrakel. Se mi zdi, da se brazgotina malo spreminja po 4 mesecih. Vendar zginila pa očitno ne bo, čeprav mi je dermatologinja rekla, da do poletja ne bo vidna.

New Report

Close