Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kaj imate vedno v torbici?

Default avatar

naya

[quote NatašaH][quote naya]lej, torbica je ženska psiha. torej ti ne povem:))[/quote]

Jaz se pa ne strinjam s tem!

Najraje imam torbice z veliko predali, kjer je lahko vse pospravljeno na svoje mesto. Ampak potem se zgodi, da ne veš v kateri predal si kaj pospravil :))))))

Jeseni sem si iz tega razloga kupila torbico s samo enim predalom. Kaj tako NEuporabnega pa še nisem videla.
Nikakor ne moreš pospraviti, ne najdeš ničesar, vse je nametano in potem brskam po torbi za denarnico, mi padejo ven robčki, jih poberem, stlačim nekam k robu, se pokaže škatlica tamponov.......
Ne, ne .... Ni torbica psiha ženske - ali pa morda le je! Dokazuje, da ženske včasih samo zaradi "mode", čisto nespametno in nepremišljeno kupimo tudi kaj neuporabnega :)))))))))[/quote]
je, je, to ti dokazuje.
lej, ma torbica je tvoja, ne TVOJA, tako je, vse je notri +++ :)))
----------
le vent nous portera...
Default avatar

stellastella

GSM, denarnico, svoje dokumente in od otrok, šminko, puder, ogledalce, vibrator, adresar, robčke
Default avatar

kokica76

Denarnico, ključe,mobitel in en kup kozmetike:), kadarkoli kaj iščem, ne najdem. Pa naj kupim še tako veliko torbico nikoli ni zadosti velika za vse kar zmačem not:(
Default avatar

naya

[quote naya][quote NatašaH][quote naya]lej, torbica je ženska psiha. torej ti ne povem:))[/quote]

Jaz se pa ne strinjam s tem!

Najraje imam torbice z veliko predali, kjer je lahko vse pospravljeno na svoje mesto. Ampak potem se zgodi, da ne veš v kateri predal si kaj pospravil :))))))

Jeseni sem si iz tega razloga kupila torbico s samo enim predalom. Kaj tako NEuporabnega pa še nisem videla.
Nikakor ne moreš pospraviti, ne najdeš ničesar, vse je nametano in potem brskam po torbi za denarnico, mi padejo ven robčki, jih poberem, stlačim nekam k robu, se pokaže škatlica tamponov.......
Ne, ne .... Ni torbica psiha ženske - ali pa morda le je! Dokazuje, da ženske včasih samo zaradi "mode", čisto nespametno in nepremišljeno kupimo tudi kaj neuporabnega :)))))))))[/quote]
je, je, to ti dokazuje.
lej, ma torbica je tvoja, ne TVOJA, tako je, vse je notri +++ [/quote]

zakaj:)))))plus
----------
le vent nous portera...
Default avatar

šejazss

mobitel, denarnica, labelo, šminka, korektor, glavnik, ogledalce, dežnik, materinska knjižica, mesečna za avtobus, krema za roke, robčki, kuli, ključi, deodorant in angelček za srečo.
Default avatar

torbašica

Vse kar ste napisale in še več.
Default avatar

capricciosa

Začnem vedno s ključi, denarnico, mobijem, manikirko, vložki in malim kozmetičnim etuijem. Potem se temu pridružijo aspirini, C-vitamini, kuliji, Post-It, kakšna žepna knjiga, revija, plačane in neplačane položnice, gate in najlonke, kup računov, polnilec za mobi, rezervne baterije za fotoaparat, žvečilni gumiji, prazni in polni CDji itd. Ko postane stvar nepregledna, vzamem drugo torbo, preložim vanjo ključe, denarnico, mobi..., preostalo zmečem v kakšno papirnato vrečko in odložim v predsobi, da bom pospravila in posortirala, ko bom imela kaj časa, kar ni nikoli... in tako naprej.
Default avatar

JetFlash

Denarnico
2 mobitela
Polnilec
Cigarete
Kakšen vazelin
Ključe

Drugega pa skoraj že ne.
Lep pozdrav,
JetFlash