Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj imate vedno v torbici?

Kaj imate vedno v torbici?

Jaz ključe od stanovanja, avta, mobitel, denarnico in parfum. Drugih stvari, se trudim, ne nosim okoli. Ampak če dolgo ne naredim reda v torbici, potem imam notri cel kup računov iz trgovin, par krem, elastik za lase, mp3 plejer, fotoaparat, nekih listkov s “pomembnimi” podatki. Predvsem pa cel kup računov iz trgovin. In se mi zdi, da takrat torbica tehta tri kile. In seveda nič več ne najdem.

Denarnico, ključe, gsm, robčke, kakšen žvečilni.Najde pa se tudi kakšen damski vložek;)))

lep večer

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Moja je ko “Sport Billy”:)

nova
Uredništvo priporoča

Ključe, mobi, denarnico, nekaj barvnih svinčnikov, manjši blokec s koledarjem, robčke, nekaj ličil (barvni vazelin, krema, svinčnik in sence za oči), vrečko, vžigalice, dežnik, glavnik, pozimi še rokavice in kapo.

Denarnico, mobitel, ključe, labelo, robčke, kulice, kapljice za vlaženje leč in sončna očala.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Ključe od doma, avta, labelo, denarnico, kemik, 1 vložek in vedno,kamor koli grem tablete proti alergiji. ( hčera je alergik)

ne nosim torbice

Jaz mam pa v torbici največ stvari!
Navadni meter, laserski meter, nekaj za pisat (papir+pisalo), robčke, denarnico, GSM, vžiglanik, cigarete, fotoaparat, parfum, deo, kremo za roke, kakšen tampon, čigumije, en velik šop ključev… to se trenutno spomnim, če bi šla pa premetavat bi še kaj našla.

Sem šla zdajle brskat po torbici in v njej našla (velika je 20 x 30 cm):
rokovnik, nakupovalna vrečka, kuli, majhen zvezek, robci, denarnica, denarnica za drobiž, prazen cd, ključi od doma, vrečka v kateri so 3. vložki in spodnje hlačke (čakam M, ki ni nikoli točna), krema za roke in tablico čokolade, ko mi cuker pade.

A pojasniš,čemu to?

Včasih je pač treba kaj zmerit – poklicna deformacija.

joj jaz se rajši ne lotim naštevat:)) Ni da ni.

Če to ni SPORT BILLY torba, potem pa res ne vem ….. :)))))

Denarnica
račun od najboljšega soseda
sončna očala
škatlica cigaret
prastara kuverta z nekim pisanjem
knjižica motornega vozila za službeni avto
še ena sončna očala
kartica za registracijo delovnega časa
kozmetična torbica (tablica Pikovit bombonov, v papirnati robček zavita še uporabna zlomljena šminka, krema za roke, vazelin, lip glos, spraj za usta, vžigalnik, tablete proti bolečinam)
parfum
papirnati robčki
slušalke za mobitel
baterije
etui s karticami
etui z neuporabnimi ključi
škatlica smint-a
krtača za lase
kemični svinčnik
alkoholni flumaster
pokes samolepilnih liskov
plastičen zamašek
korekcijska očala
še en zamašek
lesena pikapolonica
mošnjiček z ametistom
majhna uokvirjena slikica otrok
ključi
pa še dva listka (na enem je napisan datum zobozdravnika za otroka, drugi je nakupovalni listek)

Glede poklicne deformacijew moram dodati da imam v borši torbico PP.

Sem pa tudi jaz maro brskala in sem v torbici (nahrbtniku) našla še žepni nož, reklamni vzorec vegete?????, tri neplačane položnice( joj), termometer, 5000SIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!katalog gledaliških predstav leta 2006.

No dobila pa sem manjkajoči uhan in polnilec za mobilca, ki je bil že eno leto proglašen za “izginil nevem kako neznano kam”.

mobitel, denarnica, ključi, labelo(veliko njih), pisalo, ogromno robckov, vlozki, deo, vlazilni robcki, disketa-prazna, etui za očala, adresar, maskara(ena starejša-za vsak slučaj)

Denarnica, ključi, vložki, tablete proti alergiji, ponavadi pisalo. Če grem v službo, je v njej obvezno še malica, ki jo nosim od doma in torba iz blaga za nakupljeno hrano, da ne kupujem plastičnih vrečk.

Aja, nisem pozabila na telefon, še vedno uporabljam raje stacionarnega.

lej, torbica je ženska psiha. torej ti ne povem:))

---------- le vent nous portera...

Jaz se pa ne strinjam s tem!

Najraje imam torbice z veliko predali, kjer je lahko vse pospravljeno na svoje mesto. Ampak potem se zgodi, da ne veš v kateri predal si kaj pospravil :))))))

Jeseni sem si iz tega razloga kupila torbico s samo enim predalom. Kaj tako NEuporabnega pa še nisem videla.
Nikakor ne moreš pospraviti, ne najdeš ničesar, vse je nametano in potem brskam po torbi za denarnico, mi padejo ven robčki, jih poberem, stlačim nekam k robu, se pokaže škatlica tamponov…….
Ne, ne …. Ni torbica psiha ženske – ali pa morda le je! Dokazuje, da ženske včasih samo zaradi “mode”, čisto nespametno in nepremišljeno kupimo tudi kaj neuporabnega :)))))))))

Dva gsm-ja, ključi od doma, avta, službe,denarnica, mini notesnik, nekaj kemikov, parfum,labelo, gloss, krema za roke, osvežilni in papirnati robčki, kakšen vložek, orbit bonboni, tablete za glavobol, nešteto popisanih listkov, testerjev parfumov, skratka ni da ni. In ponavadi imam vedno zelo veliko torbico.

Jaz se pa ne strinjam s tem!

Najraje imam torbice z veliko predali, kjer je lahko vse pospravljeno na svoje mesto. Ampak potem se zgodi, da ne veš v kateri predal si kaj pospravil :))))))

Jeseni sem si iz tega razloga kupila torbico s samo enim predalom. Kaj tako NEuporabnega pa še nisem videla.
Nikakor ne moreš pospraviti, ne najdeš ničesar, vse je nametano in potem brskam po torbi za denarnico, mi padejo ven robčki, jih poberem, stlačim nekam k robu, se pokaže škatlica tamponov…….
Ne, ne …. Ni torbica psiha ženske – ali pa morda le je! Dokazuje, da ženske včasih samo zaradi “mode”, čisto nespametno in nepremišljeno kupimo tudi kaj neuporabnega :)))))))))[/quote]
je, je, to ti dokazuje.
lej, ma torbica je tvoja, ne TVOJA, tako je, vse je notri +++ :)))

---------- le vent nous portera...

GSM, denarnico, svoje dokumente in od otrok, šminko, puder, ogledalce, vibrator, adresar, robčke

Denarnico, ključe,mobitel in en kup kozmetike:), kadarkoli kaj iščem, ne najdem. Pa naj kupim še tako veliko torbico nikoli ni zadosti velika za vse kar zmačem not:(

Jaz se pa ne strinjam s tem!

Najraje imam torbice z veliko predali, kjer je lahko vse pospravljeno na svoje mesto. Ampak potem se zgodi, da ne veš v kateri predal si kaj pospravil :))))))

Jeseni sem si iz tega razloga kupila torbico s samo enim predalom. Kaj tako NEuporabnega pa še nisem videla.
Nikakor ne moreš pospraviti, ne najdeš ničesar, vse je nametano in potem brskam po torbi za denarnico, mi padejo ven robčki, jih poberem, stlačim nekam k robu, se pokaže škatlica tamponov…….
Ne, ne …. Ni torbica psiha ženske – ali pa morda le je! Dokazuje, da ženske včasih samo zaradi “mode”, čisto nespametno in nepremišljeno kupimo tudi kaj neuporabnega :)))))))))[/quote]
je, je, to ti dokazuje.
lej, ma torbica je tvoja, ne TVOJA, tako je, vse je notri +++ [/quote]

zakaj:)))))plus

---------- le vent nous portera...

mobitel, denarnica, labelo, šminka, korektor, glavnik, ogledalce, dežnik, materinska knjižica, mesečna za avtobus, krema za roke, robčki, kuli, ključi, deodorant in angelček za srečo.

New Report

Close