Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženska, ki mi je likala, mi je kradla!

ženska, ki mi je likala, mi je kradla!

mož je opazil, da mu ob sredah, ko nam je ženska hodila likat, zginil denar iz denarnice. nato sva ji naslednjič nastavila denarnico in zopet je ukradla 20 eur, tako da sva vedela, da krade. in to med tem, ko sva midva bila v kuhinji, je ona kradla v hodniku 20 korakov stran. čez sva dni jo je prijateljica, pri kateri je čistila dobila z njeno denarnico v rokah – prišla je od zadaj in jo ženska ni slišala. prijateljica jo je videla, in ženska ji je v obraz zanikala – češ, da je imela v rokah igračko, ki jo je hotela pospraviti. gnusoba lažnjiva – v obraz ji je laghala.ž
ž
no pa sva ji danes midva z možem zopet nastavila denarnico in jo posnela s skrito kamero – na posnetku se lepo vidi, kako vzame denarnico, vzame ven denar, si ga da v žep in nato vrne denarnico. policala sva jo v dnevno sobo in ji predvajala filmček. in je rekla, da denaerja nima in se je začela slačiti!!! naj jo pregčledava! si morete mislit? posnela sva jo in ona trdi, da nima denarja. rekla sva ji, da nama mora jutri vrniti denr, če ne greva na policijo

kaj bi naredili vi?

Če si jo imela tam na črno, potem policija ni najboljše, kar lahko narediš. Ali se motim?

Sta jo vsaj našeškala?

In kakšno spodnje perilo je imela?

nova
Uredništvo priporoča

Ženska je stara 60 let ….

kaj bi naredila jaz? sama bi likala svoje perilo.


jaz pa sem žal cele dneve v službi in ko sem doma želim biti z otroci in ne likati

Kot pravi Jovanka Broz.

Bi pa vseeno iz spoštovanja do njenih let, opustila policijo.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Pravzaprav bi si status (osebno dopolnilno delo) morala urediti gospa, ki je ponujala storitev in zanjo dobila plačilo. Ona je tista, ki je delala na črno (če sploh je).

Drugače pa bi jaz gospe povedala v obraz, kaj si o njej mislim, ji rekla ADIJO ter skušala pozabiti na vse skupaj.

Jaz ji ne bi nastavljala 3 x po 20 eur ali celo več, ker se mi to zdi že precej denarja. Prvič, ko bi sumila, da je ukradla bi ji povedala to in jo odpustila.

MOGOČE, SI DELO NA ČRNO PREMALO PLAČALA

srečno Bodi, kar si, ostalih je tako že preveč!

Glejte, ženska vas sprašuje, kaj naj naredi, ve pa zganjate šale in razlagate, da same likate! Pa kaj ima to veze z njenim vprašanjem? Jaz ne vem, če nekateri res ne morete enostavno preskočite teme, pri kateri nimate kaj za pomagat?

Oprosti -kaj naj ji rečem, da je butasta.

Pa neke skrite kamere in slačenje in zasačenje.

Zakaj? Za 20E?

Če z nekom na tak način zaposlenim ne bi bila zadovoljna – gre. Ne vem zakaj bi se trudila z………………20E

Pravzaprav bi si status (osebno dopolnilno delo) morala urediti gospa, ki je ponujala storitev in zanjo dobila plačilo. Ona je tista, ki je delala na črno (če sploh je).[/quote]

Tudi tisti, ki najame gospo, kio dela na črno bo kaznovan.

Gospo bi odpustila.

Zakaj rabiš mnenje drugih? A si butasta, da ne veš kaj je treba naredit?

“A si butasta, da ne veš kaj je treba naredit?”

In ti se imaš za pravnico?? A imaš tak nivo komuniciranja tudi do svojih morebitnih strank?? Upam, da ti ne plačujejo za to…

Zadeva je enostavna.

Če si jo imela na črno jo odpusti in vzemi drugo.

ali pa še bolje…….

potrudi se in likaj, ko grejo otroci spat. Tudi to se da.

Sklepam, da ker je vzela ven 20 €, te bolj prizadane, da je vzela, kot koliko je vzela. Očitno imate dovolj denarja za pomočnico.

Tudi prav, torej vzemi drugo!

lp,

k

groza, kar se ti je zgodilo je grozno in sramotno za žensko, ki je stara 60let.
Jaz policije ne bi klicala, ker tako kot ti je že ena zgoraj napisala, ne samo gospa tudi ti delaš oz. zaposluješ gospo na črno. Tukaj obe kršita zakon. Odpusti jo. Poišči si drugo, takšno, ki ji boš lahko zaupala.
JAz hodim k družinici na 14dni, vsako soboto. Ko pridem, oni gredo od doma(v trgovini, ali pa samo ven). In nikdar nisem pomislila, da bi se ene same stvari, ki ne spada v moje delo dotaknila, ker za 20 ali pa 1000€ ne bi rada zgubila delo.Imam dejavnost prijavljeno in imam obveznosti za plačevat.
Žal, gre pa tukaj za tombolo:ali imaš srečo in najdeš osebo, ki ji lahko zaupaš ali pa dobiš osebo kot si jo ti.
Tudi če ji ni dovolj plačala, bi lahko rekla, ne pa takole.
Upam, da boš v prihodnje imela več sreče.

Lp

Meni gospa lika na njenem domu. Enostavno ji perilo pripeljem in zlikanega odpeljem. Pa še zelo pridna je. In ne rabim skrbet ali mi bo kaj zginilo!

Tako da če katera rabi….

lep dan vsem

mene pa zanima, kje je ta gospa doma in koliko približno ji plačaš?

hvala in lp, roza

sploh ne morem verjeti … vse adute imata v rokah, pa sta kot zvezana ?! brez pardona, takoj odnesita posneto na policijo, predvsem zato da imajo stvari zabeležene, ker se to ni začelo pri vaju, obvestita firmo preko katere dela (če ni na črno), pa tvoj mož ali pa ti bi jo morala pošteno nahruliti, pa še vreči čez vrata – tako nesramno kot je naredila ona, ko je kradla denar …(vidva se pa še pogajata z njo … ) jao jao

Rekla bi ji adijo in zamenjala ključavnico stanovanja! Pa ne bi pozabila povedati vsem, ki jim služi in jih poznam kaj počne.

Nobene debate z njo.

Tole je nepooblaščeno snemanje, zato kot dokaz na policiji oz. sodišču ne bo vredno piškavega oreha. Tudi jaz sem dobila občutek, da ti višina ukradenega ni tako pomembna kot izdaja zaupanja, zato bi jo “odpustila” in našla koga drugega.

Ja, kaj se ni videlo na posnetku, kam je dala denar? Vzela bi ji tisti denar, magari na silo, potem pa bi jo nagnala. Kar se pa tiče posnetkov in prijave, pa je bolje da greš na kak drug forum vprašat (pravniški, vem da eden je). Nisem glih tak siguren, da je kaznivo najemat na črno. Vem da je kaznivo delat na črno, ampak glede na to, da nimaš svojega podjetja v katerem bi zaposlovala na črno, je vredno preveriti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ma kakšno nakladanje, no. Pa ne da verjamete v to štorijo. Zasačili so babnico, ko jim je jemala denar iz denarnice (ko sta onadva bila v kuhinji) in jo videla, da je kradla, pa sta bila kar tiho. Potem pa sta šla nabavljat kamero in jo s tem posnela, pa videla nista, kam je dala denar, čeprav se na kameri kao zelo dobro vse vidi. Ženska pa je ali bebava, da kljub temu, da so jo že pri prijateljici zasačili, še vedno krade kot sraka in ne vidi, da so denarnice nastavljene, ali pa je kleptomanka, ki si ne more pomagati. Potem pa se začne še slačiti, ma bolano, no. Saj ne verjamete takemu nalaganju, no.:)))))))

Tale, ki sprašuje, pa tudi nima vseh koleščk v betici. Najprej sta ji kar pustila, da je ukradla iz nastavljene denarnice in ji očitno likanje še plačala, potem sta se šla nekih detektivskih igric, kako bi jo posnela pri tem, zdaj pa ne vesta, kaj naj s tem posnetkom sploh naredita. In ali naj ženšče odpustita ali ne. Če to ni zgodba iz Butal, pa res ne vem….:)


jaz pa sem žal cele dneve v službi in ko sem doma želim biti z otroci in ne likati[/quote]

med vikendi si menda doma al ne ?! eno uro med vikendom si pač lahko vzameš za “delo doma”.

Hehehehe, se strinjam. Tudi jaz ne razumem tega nastavljanja denarja….

New Report

Close