Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hladilnik Gorenje

Hladilnik Gorenje

Tiste, ki imate Gorenjev hladilnik in da je relativno nov mi napišete vaše izkušnje?
Model pa če ste zadovoljne ali ne.

Izbiram novega pa jih je preveč :)))

Imam 2 leti star Gorenjev hladilnik, modela zdajle na pamet ne vem, lahko grem pobrskat med papirji. Je pa vgraden, zgoraj zmrzovalnik, spodaj hladilnik. Po merah, ki so mi prišle v poštev, izbire niti nisem imela.

Sem pa zadovoljna.
Vse kuhinjske aparate imam Gorenjeve in zaenkrat res vse štima!

jaz imam ene 4 leta starega. izbrala sem ga pa zaradi barve. zgoraj je hladilnik, spodaj pa trije predali skrinje. dela vse super, razen…

razen predali skrinje so se mi polomili. menda imajo pa to kar gorenjevi hladilniki po redu. poleg našega vem še za 3 z istim problemom (mama, prijatelj in možev sodelavec). nimamo pa vsi istega tipa.

moj nasvet: dobro poglej, kakšne so prednje stranice predalov v skrinji, oz. kako so pritrjene. pri nas je tisto kmalu počilo, v prvem letu uporabe.

LP

aja, tipa ne vem na pamet, bi morala fajn brskat po fasciklu z garancijami, ampak če res rabiš, bom šla iskat! se mi pa zdi, da je nekaj 37…

Ema pa to pol ni v garanciji? Sej piše, da imajo 5 let garancije.

Jaz sem v bistvu prisiljena kupit Gorenjev hladilnik ker so edini, ki dajo na obroke brez, da bi jih zanimalo koliko imam plače:(
No če poznate še katero tako firmo bi mi tudi prav prišlo 🙂

Imam tega in isti problem kot Ema, sicer sem pa s hladilnikom čisto zadovoljna.

Tudi mi imamo hladilnik gorenje (in štedilnik in pralni stroj :))), ne menjamo za nobeno drugo znamko.

o garanciji in Gorenju pa itak…

no, vsaj na Dolenjskem. katastrofa. moja mama je kupila nov hladilnik, pa ji vrata niso dobro tesnila. to je opazila enkrat ponoči, ko je šla v temi v kuhinjo in je videla luč med špranjo. serivser je prišel in ji naštelal lučko, da se je prej ugasnila! pa se je pritožila in morala tečnarit ful časa. potem so ji odobrili nova vrata (njihova ideja), ki pa so po montaži imela isto napako. tako, da… ima zdaj že ene 6 let hladilnik s špranjo.

jaz niti nisem iskala rešitev v garanciji, ker je to mehanska poškodba in sem si kar mislila, da bodo kaj komplicirali. saj veš: neprimerna uporaba, al na kaj se že zgovarjajo. je to moj mož nekako zrihtal in je zdaj držalo ene 2,5 let. zdaj se je pa spet utrgalo. bo moral spet v akcijo.

moj hladilnik je drug tip (ni isti kot mamin) in sem sicer z njim zadovoljna. vrata tesnijo, ni glasen (mamin je), super pregleden…

ne vem, no. pri teh stvareh moraš biti na ful stvari pozoren. na nekatere sploh ne pomisliš, dokler ga nimaš doma v kuhinji in si razočaran. Npr.: jaz sem ga kupila sestri za vselitveno darilo (ne vem več, kateri tip, mislim da Candy). isto z tremi predali skrinje. no, in ona mi potem pove, da skrinje ne more izklopit. takrat je živela sama in ni imela potrebe po zamrzovanju. torej: obstajajo hladilniki, ki imajo to povezano in ne moreš vključit posameznega dela (ali skrinjo ali hladilnik), čeprav ima skrinja čisto posebna vratca. meni je bilo to čist mimo.

LP

tega imam že leto in pol
https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=24&productid=1106

meni je čisto OK, ampak verjetno bi bil za celo familijo malo majhen.
všeč mi je to, da ga ne rabiš odtajevat.

Jaz ga imam par mesecev.
Že po enem mesecu sem klicala servis, ker ni odtaljeval (očitno so Slovenske železnice malo preveč premetavale svoje pakete), vsa hladilna tekočina se je namreč zbrala samo v enem delu. Tako so jo morali zamenjati.
Drugače nimam pripomb, bi pa, če bi izbirala še enkrat, izbrala takega ki ima lučko tudi v zamrzovalniku.

;(

nič kaj dosti pozitivnega. Seveda hvala za vse izkušnje.

Ja Ema kombinirani hladilniki morajo imet 2 kompresorja. To sem se že naučila:) z garancijami je pa verjetno res hudič, čeprav vprašanje, če pri drugih znamkah ni tako.

Ariadne ja ta je malo premajhen.

Ace a so ti ga brez težav menjali?

oj,kitty,ma daj se mal pozanimaj,mogoče pa ,da ti tud katera druga firma da na obroke.ker,da moraš zbirat gorenje samo zarad obrok je res šit.
mi imamo eloktrolux,pa je super,dost boljš kot gorenje.
kaj pa merkur?ali mal po netu poglej,ziher kje dobiš na kakšne čeke ali kaj pdobnega.

ma vse sem pregledala pa ne dajo 🙁 Merkur pa sploh ne. Še kartice me ni dajo 🙂 Sej bremenijo te ne, ampak pod 300€ dohodkov ne dobiš na obroke. Baje je zakonsko tako…no vsaj na to se zgovarjajo.

Mi imamo 3 leta tegale https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=21&productid=101 in je super. Nobenih problemov.
Edini problem je bil na začetku, ker ni bilo zraven vijakov, s katerim lahko zamenjaš, da se vrata odpirajo na drugo stvar – pa sva poklicala v Gorenje in so jih takoj poslali.

Ajs

Jaz sem pa tega gledala:
https://trgovina.gorenje.si/default.asp?id=21&productid=1101

cenovno je v bistvu to maximum.

Imam vgradni hladilnik in zamrzovalno omaro – oboje Gorenjevo. S hladilnikom sem zadovoljna, z omaro pa ne.

Enako kot Emi so se tudi pri nas dokaj hitro polomila vratca na omari (pa je šlo za normalno uporabo – primeš, da bi jih odprl in plastika poči). No, pa to ni najhujše (to pač zamenjaš) – bolj me moti rja na notranji strani zamrzovalnika – ob vratih… Pojavila se je že prvo leto! Nad zunanjo kvaliteto izdelave sem zato malo razočarana. Imela sem recimo Candijev pralni stroj 14 let pa nikjer niti sledu o rji, Gorenjev zamrzovalnik pa rjas v prvem letu uporabe, pralni stroj pa po petih letih… Na dopis se niso potrudili niti odgovoriti…

Čeprav sicer zelo podpiram domače blagovne znamke, bom pred ponovnim nakupom Gorenjeve bele tehnike močno premislila.

Moj je od Gorenje, je star 25 let in še vedno dela. Nikoli se ni pokvaril, nikoli mi ni bilo treba klicati serviserja. Če lahko na ta način pohvalim izdelke Gorenja. Zato bom naslednjega tudi kupila Gorenje.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Ja žogca samo tudi jaz vem, da današnji Gorenje ni več stari dobri Gorenje. Zato tudi iščem kakšen preverjeno dober model. Ni hudič da se vmes kakšen posreči in se vratca recimo ne lomijo 🙁

Bojim se, da danes ne delajo več tako kvalitetnih izdelkov (vsi proizvajalci, ne samo Gorenje), kot pred 25 leti.

Kitty, kaj pa pri Harvey Norman? Glede na to, da lahko vzameš na 24 obrokov, bi tudi s plačo po 300 EUR lahko odplačevala?

a veste kaj,

razlika je če ima Gorenje po Sloveniji prodanih enih 1.200.000 kosev bele tehnike, pa če se jih samo 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pokvari je to že 12 000 nezadovoljnih uporabnikov.

Vsi ostali imajo po 100 000 ali manj kosov in 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} je jasno manj familij, da unih k kupijo drage aparate pa ne delujejo, sploh ne omenjam. Teh je pa tolk sram, da sploh ne povedo kako so jih nategnili.

Tako, da… brez veze jamrat. Pri Gorenju je vseeno bolje, da imaš servisno mrežo precej bolje razvejano kot pri drugih.

Če me pa osebno prašaš, pa kupi aparat, ki ima čim manj elektronike 🙂 pa da je razred A, drugo sploh ni pomembno. tko al pa tko je narejen v isti tovarni kot skoraj vsa konkurenca.

Če se meni nek aparat pokvari, še ne pomeni, da sem nujno nezadovolni uporabnik. Sem pač naletela na tisti odstotek, ki se pač pokvari. Se zgodi, kaj hočeš. Nezadovoljna bi bila, če bi se konstantno kvaril ali pa če ga ne bi popravili, kot je treba. Nezadovolnja bi tudi bila, če ne bi imel lastnosti, ki jih pričakujem – kvalitet povezanih z osnovno funkcijo (v tem primeru hlajenje) ali pa kvalitete, ki jo pričakujem glede izdelave (npr. rjavenje). In pri tem zadnjem so me novejši Gorenjevi zamrzovalniki močno razočarali.

Kolikor vem Hn želi plačilno listo kar pomeni, da mi obrokov ne bi odobrili.

Ali se motim? Ni problem odplačevanje(dragi ima plačo v tujini) ampak to, da določene trgovine ne odobrijo obrokov s tako nizko plačo.

Je katera zadnje časa vzela kje kaj na obroke brez, da bi želeli plačilno listo?

ah,dej no,tehno strucko,ne ga sarat,no.prej sem imela gorenjev hladilnik,saj je bil ok,sam pač navaden hladilnik.pol,ko mi je žrl elektrike,da me je ob obračunu skor na rit,pa ni bil star niti 7 let,sem vzela elektrolux.pa ni primerjave.če pozabim odprtega me opozori,zraven je nek sistem quick hlajenja,če daš steklenico not jo na hitro ohladi,nastavim temperaturo ,in je izpisana,da ne govorim o notranjosti,pa vse predalih,pa posebne reže za steklenice iz jekla,bakterisko čist ali nekaj takega.je pa res,da je bil takrat med dražjimi.a da bi sekvaril,kaj je to?

sam pišuka,ziher ma še kdo na čeke.kaj pa v lesnini.a lahk kupiš sam hladilnik?tam je na čeke.

Kaj pa nakup na zeleno pika Mercatorjevo kartico. Mogoče lahko kdo drug vzame zate?

JAz imam 4 leta star Gorenjev hladilnik in gorenjev štedilnik, oboje je za en drek. Hladilnik so 2 x štelali serviserji, pa je še zmer podn, ali dela tako, da je not vse zmrznjeno (termostat je itak samo za okras :(( ) ali pa se nam juha v enem dnevu pokvari not. Pokvaril se je 14 dni po izteku garancije, popravilo bi stalo toliko kot nov hladilnik :((. Steklokeramična plošča je stara 6 let in gredo špirale ena za drugo. Tko da k meni Gorenje ne pride več, zlepa ne.

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

New Report

Close