Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Po koliko je letos krompir za ozimnico?

Po koliko je letos krompir za ozimnico?

No, saj sem že vprašala. Meni so ponujali po 0,90 EUR na kg, pa se mi zdi drag.

Mi ga kupimo privat po 0,40 €/kg => vreča krompirja (30 kg) po 12 €!

Mi smo plačali po 0.30 EUR za kg, pri kmetu.

nova
Uredništvo priporoča

Mi lahko prosim zaupaš kje? Če nisem predaleč :-((

Mi smo plačali 25 centov za kg.

Jaz sem ga plačala 0,40 € za kg

Pri nas ga pridelujemo – po 10€ za vrečo ki vsebuje 30kg, pa prodajamo.
Okolica LJubljane. Krompir je bel.

Prosim za kontakt, telefon ali majl. Hvala!

MEni je pa to razpredanje o ceni krompirja malo hecno. Včasih se zapnemo ob take malenkosti, da to ni res. No letos smo pri nas (okolica Lj) plačali za 4 gajbe celih 32 E (pojma nimam koliko kg je v gajbi, je pa to dovolj za moja starša in za nas štiri). Mislim da okoli 90 kg.
In za to smo dali 32 E, to je znesek, ki sem ga recimo plačala za 10 ur plesnih vaj za hčero, toliko me na mesec pride recimo telefon (za dve družini), toliko je enomesečni obrok (od šestih) za tečaj angleščine. Toliko je ena ne preveč dobra bluza, ali švoh par plastičnih čevljev. Toliko zapravim mimogrede v trgovini če pričakujem goste… ki zadevo pokonzumirajo v enem večeru.
Drag krompir? Hmmmm…

hmmm 0,90€ za kg krompirja je meni preveč.Za 30kg vrečo sem dala 9€.(Maribor)

V Lj ga pripeljejo tudi za 15-20 centov/kg – vzet moraš vsaj en žakelj.

no, mojega strica, ki se je dolgo ukvarjal s pridelavo krompirja je vedno bolelo, kako lahko krompir za ozimnico (mislim, da je bilo govora o 100 kg) stane manj, kot šteka cigaret… izgleda, da se je vseeno malo podražil.

In katere cigarete dobiš ceneje kot 15 €ur na šteko ?

Cena gor ali dol, še nobena ni dala info kje do dobrega, tudi če malo dražjega kromirja. En ljubi naslov ali telefonsko.

Moj e-mail naslov je [email protected].

Se bomo dogovorili?

LP

Nekateri si vsega tega ne privoščijo in jim je 10€ pomembnih. 10€ krompir, 10 zelje, 10 kaj jaz vem kaj. Če to prišparajo lahko recimo pošljejo otroka na tečaj ali si pa kupijo bluzico.

jaz sem tista srečnica, ki ga ne plačam. Ga pa zato odslužim (pomagam na njivi).

k.

New Report

Close