Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nadgradnja sistema in kakšna nevšečnost

Nadgradnja sistema in kakšna nevšečnost

Res je.

Vedno manj na novo odprtih tem.
Vse teme se končajo s kreganjem.
Temo uničijo vedno isti primerki (elaine in podobni).
Ljudje so nestrpni in nesramni.
Vedno manj novih članov.
Vedno manjša nasplošna obiskanost.
Da o počasnosti nalaganja sploh ne komentiramo.
Potem še kakšne Primožove opazke – na Ljubezenskih nasvetih, ki so včasih tako mimo, da neveš ali misli resno ali se norčuje iz ljudi… …
Delanje “reda” na forumu moderatorjev je popolnoma nesmisleno, ker žaljivih in brepredmetnih tem in tem kjer se kregajo ne kontrolirajo ampak še podpihujejo celotno zadevo, ker je seveda njim tudi zabavna…

Pa še bi se kaj našlo…

Od vsega tega je najbolj zoprno počasno nalaganje. Še malo, pa se mi ne bo več dalo čakati. Zmeraj se obesi na ads.over.net. In potem trajaaaaaaaa.

Danes res počasi dela.

Sicer pa take osebke kot je elaine in kir enostavno preskočite. Jaz jih sploh ne berem. Pa itak morate vedeti, da tisti, ki nesramno odgovarjajo to delajo zaradi njih samih, ne zaradi drugih. Sami so nezadovoljni zagovedneži. In ali se je vredno sekirati zaradi takih ljudi. Zatorej ignore za vse zoprneže in potem je forum pravi balzam.

nova
Uredništvo priporoča

Meni se pa zdi, da temo ponavadi uničijo primerki brez smisla za humor, ki se neprestano obregajo ob duhovite odgovore osebe pod nickom elaine.

Duhovite – da, včasih

Velikokrat odgovori neprimerni na temo… včasih teče debata o resnih zadevah, kjer “duhoviti” odgovori nimajo kaj iskat.
ali pa naj gre na stad-up, če misli, da je tako duhovita.

Sicer pa ni edina.

Ma dobro…tukaj je neprimerno več drugih motečih, napadalnih in neumnih odgovorov, kot pa tile od osebe pod nickom elaine. In če bi se vsak, ki ga ti odgovori zmotijo, obregnil obnje, si predstavljaš, kaj bi bilo?:))

Še jaz bi rad vedel, zakaj je tako zanimivo gledati propad MON-a. Razen, če bi kdo rad to videl, to pa je popolnoma drug razlog.

kakorkoli že, se opravičujem za počasnejše odpiranje. Razlog preobremenjena mašina, postov ni manj, kvečjemu več. bralcev ni manj, kvečjemu več, vse to so razlogi za počasnejše delovanje. vsak dan delamo na tem, da se pohitri in že prestavljamo zadeve na nove računalnike. Samo najprej smo jih morali kupiti, to niso računalniki za 1000€ ampak nekaj 10.000€, da pa vse to prestaviš, pa je potrebna celotna organizacija,. najprej kopije na drug server, potem spucati starejše, posodobiti operacijske sisteme, postaviti nazaj, skopirati v raid, narediti nov backup, ugotoviti še morebitne buge itd.

je pa res, da je s spremembo verzije foruma tudi program mnogo požrešnejši kot je bil prejšnji. To je tako, kot če vi danes kupite Microsoft vista, večini računalnik ne bo prenesel obremenitve.

ZAto opravičilo za počasno nalaganje in tudi to, da ,malo manj sledim temmam, ker se vsi ukvarjamo z drugimi deli, takimi, ki bodo nadomestile in rešile te probleme.

potem bom pa spet bolj sledil neumesnim temam.
še odgovor:

Vedno manj na novo odprtih tem.
ne drži!

Vse teme se končajo s kreganjem.
Skoraj vse res, ampak se bo popravilo, ko bom več zraven.

Temo uničijo vedno isti primerki (elaine in podobni).
Elein in podobne bomo samo malo opozorili, včasih da tudi kakšen koristen nasvet. do sedaj je vedno upoštevala moje želje, upam, da jih bo tudi sedaj.

Ljudje so nestrpni in nesramni.
Takšni so tudi mimo forumov, to je odraz realnega stanja Slovencev in Sloven, kjerkoli ne netu jih boste našli tam bodo enaki, razen, če bo kdo držal palico v roki, bolje možnost, da jim vzame denar.

Vedno manj novih članov.
Ni jih vedno manj, vsak mesec se jih enako priključi, ene 5 do 10 novih, nič posebno pretresljivega, tako je že od nekdaj.

Vedno manjša nasplošna obiskanost.
To tudi ne drži.

Da o počasnosti nalaganja sploh ne komentiramo.
To drži, razloge sem anvedel zgoraj in se bodo odpravili v roku 1 meseca, samo da dobim še preostanek strojne opreme.

Potem še kakšne Primožove opazke – na Ljubezenskih nasvetih, ki so včasih tako mimo, da neveš ali misli resno ali se norčuje iz ljudi…
Za tele opazke, bi prosil, če me na njih opozorite, ni treba govoriti o tem tukaj, če se res norčujem iz ljudi, bi rad vedel, če pa menite, da ste vi boljši, me z veseljem lahko zamenjate.

Delanje “reda” na forumu moderatorjev je popolnoma nesmisleno, ker žaljivih in brepredmetnih tem in tem kjer se kregajo ne kontrolirajo ampak še podpihujejo celotno zadevo, ker je seveda njim tudi zabavna…

če se kdo ne drži pravil, bi rad vedel na katerem forumu je to. Nikar ne kritizirajte, ampak povejte kje se to nahaja, lahko pišete tudi na mail.

In še zadnje, zakaj takšne teme vedno pridejo iz enega in istega računalnika in naslova???

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Primož, saj ni problem potrpet. V prihodnje bi bilo fajn, če bi naredil lepljivo temo: V prihodnjih dneh bo portal deloval počasneje, ker …
Pa ne bo hude krvi.

Tem je toliko, da jih jaz nikoli niti pol ne uspem prebrat, niti pol. Če ti uspeš prebrati vse in ti še ostane časa, se mogoče lahko pomeniš s šefom, da ti da kaj za delat.

Saj ne, da bo MON propadel, a kako nestrpni, nekulturni in arogantni so eni tu!
Včasih sploh ni možna debata, če se najde kdo, ki ga je nekaj močno zbodlo.
In kaj se grejo nekateri na političnem čveku! Laži, obrekovanja, negativizem brez primere in podlage.
Ima pa Primož pač prav, takšno je žal stanje duha v naši državi. Škoda.
Tudi jaz zadnje čase bolj berem, ker si včasih več ne upam pisati.

Tem je toliko, da jih jaz nikoli niti pol ne uspem prebrat, niti pol. Če ti uspeš prebrati vse in ti še ostane časa, se mogoče lahko pomeniš s šefom, da ti da kaj za delat.[/quote]

To je pa dobra ideja, takim bi mroal dati kaj za delat, saj bi plačal.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

JAz vedno pravim, da tehnologija ne more nadomenstiti človeške neumnosti, lenobe in nesramnosti.

Kaj želim s tem povedati:
Da lahko mi naredimo tisoč in eno zaščito, preverjanje, registriranje, plačevanj….itd pa bodo ljudje še vedno nestrpni in našli načine, kako bi se izživljenji in svoje frustracije puščali na sistemu, še vedno bi se našli ljudje, ki bi bili nestrpni do drugih, nekulturni in arogantni, bi se pa skrivali na potuhnjen način, kajti takšne ljudi lahko gor drži samo njihovo najedanje, obrekovanje, laganje …itd.

Zato pa se trudim, da bi lahko imel več časa , pa še nekaj pomočnikov, da bi aktivno čez cel dan sodelovali v debati. Ne samo s svojimi mišlenji, temveč tudi z razlogom, da naredimo ne samo forum, ampak tudi celotno družbo bolj kulturno in strpno. Seveda zato potrebujemo več ljudi, ki bi imeli podobne poglede, ravno zato, da zadovoljimo vse strani. Torej verne in komuniste, stare in mlade, debele in suhe, da lahko pokrijemo prav vsa področja in ne bo takojšnjih predaljčkan.

Če se kdo javi, se naj mi oglasi na mail, pa vas bom poklical na razgovor in se dogovorimo za skupno moderiranje in poskrbimo za kulturnejše obnašanje.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ravno zaradi tega foruma imam boljši računalnik, hitrejšo povezavo, potem pa nalaganje traja celo večnost. Delajte hitreje prosim.
So me prizadele pritožbe na moj račun, pa si me z zadnjim vprašanjem čisto potolažil. Hvala.

Kadar vidiš okoli sebe same žalostne, razmisli, ali nisi morda ti žalosten.
Kadar so okoli tebe sami lažnivci, pomisli, ali nisi eden izmed njih.
Kadar je okoli tebe sama nesreča se vprašaj, kaj delam narobe?
Ko vidiš nesramne ljudi v trgovini in banki, na avtobusu v službi in doma pri tašči, pomisli, ali nisi ti začel?

Ko gledaš, da svet okoli tebe propada, vzemi lopato, zavihaj rokave, naredi nasmeh na obrazu in se loti dela.
Ko nekdo tukaj gor “serje” po drugih, ga ti lepo nagovori. Ko je nekdo nesramen, ga vprašaj, kaj ga teži. Ko se nekdo norčuje, mu mirno povej, da misliš, da ni prav.

Ne vem, no. Eni so pa res kot otroci: “Mami, mami, igračo mi je vzel. Mami, mami, glej ko me tepe! Atiiiii, Primož mi nagaja!” Dajte malo razmislit, preden takšno ustrelite ven, da je ves svet okoli vas uničen. Ker bo kdo mislil, da ste vi tisti, ki ga uničujete. Dejmo se malo v roke vzet in razmisliti, kaj bi radi povedali.
Imate prav, tudi jaz.

Kar sem hotela povedati je to:
Statistični podatki in odzivi ljudi kažejo drugače, kot, “Kar ena” praviš. Morda si imela slab dan. Ampak, tudi takrat ko imaš slab dan bi bilo dobro, da postaviš bolj vprašalne stavke, pa se bomo vse pomenili in … ne boš verjela, še kaj izboljšali.
Evo, grem precej delati ravno nekaj, kar bo zadeve poboljšalo. Velja?

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Mene pa zanima, do kdaj bo to trajalo. In, ali je tudi današnji izpad (zjutraj in od 12-13) povezan s tem.

Povezan je z delom na sistemu, tako je, prenašajo se podatki na nove strežnike.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

“Re: Nadgradnja sistema in kakšna nevšečnost, žal pa ne še propad MON-a
Napisal: Andreja
Datum: 10.10.2007 09:59″

Zakaj žal. Ne razumem. Ali mogoče kdo želi, da bi MON propadel?

Gospodična, ki je odprla temo, jo je poimenovala nekako takole … Uživam, ko gledam, kako propada MON. Očitno ona želi propad MON-a. Primož je spremenil naslov teme in se pač odločil za ironijo.

_________________________________________________ http://monoblog.over.net/zogca/ Včasih pekel, včasih sanje …

Moje sporočilo se je navezovalo na osnovno temo, nanjo sem se sklicevala in zato ima kot edina takšen naslov. Nisem bila pozorna na naslov. Če bi sama naslavlja to temo, bi jo naslovila:
“Z nadgradnjo do večnega MON-a :-)” Vključno s smajlijem.
Ali pa: “Oprostite za trenutne nevšečnosti, se trudimo, da bodo čim manjše in čim krajše.” Ali pa: “Čeprav se vam zdi da MON crkuje, ne bo propadel!”
No, kakorkoli: Brez skrbi, delamo in naredimo več, kot kdajkoli prej. Kmalu bo to tudi videti.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Lp,

meni je pa Mon v glavnem všeč

in Andreja je (zame) lepo napisala; bo kar držalo, da se moramo sami nad sabo najprej zamislit

me bi pa zanimalo “kar ena”; zakaj nekaj izpostaviš, ko prejmeš odgovore, pa nisi toliko,da jih komentiraš ?

Vse dobro vsem
Larisa

Meni se zdi elaininih, res duhovitih opazk škoda za ta forum SČ, saj je kot bi človek metal bisere svinjam.
Brez nje bi bil Mon še bolj osiromašen.

Itak.

p.s.
janJA,
še dobro da imamo smisel za humor, ker drugače bi vzeli osebno in mislili, da smo mi svinje. 😉

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Itak.

p.s.
janJA,
še dobro da imamo smisel za humor, ker drugače bi vzeli osebno in mislili, da smo mi svinje. ;-)[/quote]

Joj Andreja, ne,ne,ne, ni bilo tako mišljeno!:-))
Res hvala, da ste v vašem “štabu” tako potrpežljivi in inteligentni, da razumete tudi tak, mogoče malce pregrob medklic.
Hvala za potrpežljivost in srečno in uspešno delo še naprej!

Dejmo se zdaj vsi spravit na Janjo!

Meni je Elaine tudi všeč. Bi rabila še sodelavca/sodelavko, da bi bila kot tista dva starčka v loži pri Muppet Showu. Ene par kandidatov je, ampak so bolj prisotni na drugih forumih.

Osebno se mi zdi tem preveč, preveč se ponavljajo in stalno je eno in isto. Zanimive, evergreen teme, ki bi pridobile z občasnimi svežimi prispevki, žal čez nekaj ur poniknejo na drugo stran in s tem v pozabo. Preprosto se zadušijo pod smetmi.

ja meni se tudi zdi da se teme kar ponavljajo, kot je bla npr. tista z skb, kot da jo je nekdo zavestno še enkrat prekopiral. nekatere so sicer iste pa tako enake pa zopet ne, ta pa je bila praktično ista.
in kreganje: do njega vedno pride kadar nekdo želi tu gor pojamrat, ko pa mu nekdo realno odgovori pa je užaljen, pri tem pride do tega da nekateri ne sledijo zastavljeni niti teme in potem ja ne veš več kdo komu odgovarja in kmalu se zgodi da pride do prizadetisti posameznika, ki je v temi sodeloval.

New Report

Close