Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga za precednika?

koga za precednika?

Ste gledali včeraj vroči stol? Se strinjam, duhamorno. Še najbolj mi je bil všeč Peterletov nastop, Jelinčič je bil krneki, Gaspari (ali nekako čudno mežika? ), Turk pa res…brrrr
Čeprav bi ta hip glasovala za Jelinčiča, potem pa za tistega, ki bo nasprotnik Peterletu.

“koga za precednika? “

P R E D S E D N I K A !

Men pa Peterle ni bil všeč. Preveč je mutil, zelo se je izogibal direktnim odgovorom. Mislim , da je to njegova taktika, tudi pred kratkim v eni oddaji je odgovarjal podobno. Sicer pa bo itak zmagal, ima cerkev za seboj tako kot Janša pred leti.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar

Pismena vovlivka ne pametuj, saj si pridkana, no! Če sem napisala precednik, sem točno zato!
Mimogrede, kje pa je kao-delujoči precednik?

Ne razumem. Najbolj ti je bil všeč Peterle, ampak glasovala boš pa za tistega, ki ima proti njemu največ možnosti?
Ne sekiraj se, verjetno bo Peterle že v prvem krogu pometel z ostalimi.

Precednik “preceja” :))))))))

Drugače pa:
Nisem še čisto prepričana koga bom volila.
Peterle naj pazi na svoje zdravje in se umakne iz politike
Jelinčič? Saj ima včasih celo prav. Ampak predsednik naj bi imel v večini primerov prav.
Turk se mi zdi premalo odločen.
Zaenkrat mi “najbolj sede” Gaspari. Ne glede na to, kdo ga podpira. Zdi se mi človek, ki bi znal solidno predstavljati našo državo v svetu.

Sicer pa predsednik niti nima kakšne posebne odločujoče funkcije.

Mene bolj skrbijo naslednje volitve!

************************************ Elastičnost razmišljanja je odvisna od razsežnosti posameznikovega uma!

Ne morem verjet – večina bi volila tistega, ki mu/ji je najmanj všeč. Samo da bi bili proti Peterletu. Mene sicer on osebno ne impresionira (drugi me še bistveno manj), ampak v čem je tako slab, da bi morali a priori biti proti njemu? Res ste čudni. Človek dobiva evropske nagrade za evropskega politika, uveljavil se je v evropskem parlamentu, kar naprej govorite, da nas mora dobro predstavljati v svetu, ampak ne – on ni dober?!

ti povem, zakaj JAZ ne bom volila peterleta, pa čeprav dobi še miljon evropskih nagrad?

spomnim se nekega intervjuja z njim pred o ho ho leti. ko je rekel: “ponosen sem, da je bil moj oče domobranec”.

eto, zato.

A ne veš, da je treba kuro, ki nosi zlata jajca ubit?

Tako je mišljenje večina Slovencev!

P.S. Sem Slovenka, a ne s takim mišljenjem:-)))

Ne maram farških.

Še vedno oklevam med Gasparijem in Türkom, ki je res mogoče preveč mehkužen.

Čeprav nisem gledala vem koga bom volila, za razliko večine na tem forumu sem za Peterleta.
LP

in peterle naj bi nosil zlata jajca??? haha… no kakor komu paše. jaz vem da nikoli v življenju ne bi volila peterleta… zakaj zelo dobro vem sama, tukaj pa ne bi o tem govorila ker bo napad name… ampak ok… men je najbolj v redu pri tej izbiri gaspari, bi pa rajši imela žensko za predsednico, vendar seveda nekoga ki je normalen, ne žensk ki so v kandidaturi, ker se mi zdijo sramota. pa ne da jih ne spoštujem, ampak mislim da se temu reče, da se delajo norca s funkcije predsednika države.

lp

Ker je ženska na invalidskem vozičku, se dela norca s funkcije predsednika? Ti pa imaš argumente, res bolje, da jih zadržiš zase.

Sem čisto zgrožena. Če je gospa Elena invalidka, se pa zdaj dela norca iz funkcije predsednika?

Edini ki se res dela norca iz funkcije predsednika, je TRENUTNI (ne)predsednik.

Saj Elena ni edina ženska kandidatka.

Zakaj so pa povabili samo 6 svetih? Kaj pa ostali kandidati/tke?

Sem za Zmaga jelinčiča.Je direkten in brez dlake na jeziku.Včasih gre čez mejo v svojih mišljenjih in idejah a na splošno je še najboljši.Pa še hudomušen zna biti ter do ostalih malo provokativen in zabaven.Peterle se že zadnje dve leti dela tako lepega in osladnega in pazi da v svojem govorenju koga ne užali.Še prej je pa udrihal čez svoje politične nasprotnike na dolgo in široko.

Domobranci so pa bili vendar domači izdajalci in sodelavci nacistov.

Če je nekdo dozorel in obvlada diplomacijo in obnašanje s katerim nas ne bo sramotil v svetu to še ne pomeni da je osladen. In če je nekdo veren in živi po cerkvenih zapovedih še ne pomeni da je farški in ga podpira vsa Cerkev. In če je nekdo ponosen na očeta domobranca je to zato, ker so se domobranci borili tudi proti komunizmu, ki je v razvitih državah prepovedan in preganjan, pri nas pa še vedno nazadnjaško poveličevan. Domobranci so nastali iz vaških straž, te pa so nastale ker so partizani nasilno mobilizirali ljudi in jih ponoči ubijali. Samo branit so se hoteli. Zato so DOMObranci. In kakor je fašizem in nacizem njim pral glavo, tako je komunizem pral glavo partizanom. Kdaj bomo to končno prerasli in izbrali predsednika, ki bo končno opravljal svojo dolžnost.

Ondi, se strinjam.

6 svetih:))) pa zato, ker so edini v čist tazaresni igri

Kar se pa tiče kandidature Elene Pečarič – ah, lepo vas prosim.

Sem za Jenlinčiča, saj je res provokator, ampak sem prepričana, da bi le z njim v svetu kaj dosegli in dobili več od hrvatov kakor bomo. Bojim se, da bomo s to politiko in predsednikom dobili le figo.

lp

Nekoč sem bila po naključju z Jelinčičem v družbi in moram reči, da tako prostaškega človeka še nisem srečala. Ob misli, da bi bil on predsednik države, me kar zmrazi.

Čak, čak mal ria33…domobranci so prisegli nacistu, fašistu Hitlerju, ki je prepovedan v vseh državah, pri nas pa se poveličuje klerofašizem. Tudi domobranci in Nemci so hodili ponoči po ljudi in jih na silo vlekli v svoje vrste. Je to tvoj…citiram…samo branit so se hoteli…?

Čaki malo ria33 .. komunizem v razvitih državah prepovedan in preganjan??? Potem so Italija, Francija, Skandinavske države … popolnoma nerazvite??

Glede kandidatov pa, tisti, ki zagovarja domobrance in cerkev kot Peterle, tisti, ki širi nestrpnost kot Jelinčič – mojega glasu nikakor ne bojo dobili.

LP!

New Report

Close