Forum.Over.Net

Starševski čvek

najbolj zanimive in čudne

Default avatar

doldol

oMbU0P01 je napisal/a:
To.
Default avatar

Sushi

Danes kosilam ob 12:00. Se sploh ne spomnim, kdaj je bilo nazadnje tako, zato omenim v tej temi...golaž, polenta in zelena solata z zeljem in antibiotikom, imenovanem česen. Juhu! Basat se grem, lp
Prekajen meso dl cajt gvera;)
Default avatar

tud biciklaš

Sushi je napisal/a:
Kosilaš? Ta je iz Fužin.
Default avatar

Sushi

tud biciklaš je napisal/a:
Hehe, ne tam me pa ni skor nikol. Pa bicikliram se reče, da te naučim slovenački haha
Default avatar

jamajaja

Bh.
Default avatar

strix

pred leti* sva šli s sestro v trgovino in me je poslala po piščančjo pašteto. Prišla sem nazaj in ji rekla nimajo piščančje, samo kokošjo. Seveda, sem se v trenutku, ko sem izrekla zavedala.. fajn sva se nasmejali :D

* 11 let nazaj.. madona čas beži.
Default avatar

olipolili

doldol je napisal/a:
Mhm.
Default avatar

koloolo

strix je napisal/a:
Thja
Default avatar

maynapink

Lep sončen dan. Fužine. Zazvoni domofon.
"alooo a je Mićo domov?"
Na drugi strani: "Ne, Mitje ni doma. Reče se doma, ne domov."
Čifo pa nazaj: "Ahaaa kdaj pa pride doma?"
Default avatar

a to

maynapink je napisal/a:
A to se je tebi zgodilo?

Če slučajno ne veš - tu pišemo NAŠE dogodivščine, ne starih štosov.
Default avatar

Matejeva mama

a to je napisal/a:
Tole ni štos, ampak se kar v resnici dogaja.
Pri nas v Ljubljani je pozvonil sinov sošolec: Zdravo, a je Matej dam? (Ljubljančani rečemo: Grem dam namesto domov)
Default avatar

Zuluulu

Matejeva mama je napisal/a:
:-)
Default avatar

bapapapa

Matejeva mama je napisal/a:
Eheh.
Default avatar

Mivsismoroboti

Smo bili z družino na zabavi pri prijateljici. Samo aperitiv sem popila. Na mizi narezek in v eni skodelici bele, majhne in malo mokre kroglice. Jaz rečem, o poglej kakšna jajčka. Pojem eno. Pa rečem hčerki, a boš eno jajčko?! Mož me malo čudno pogleda, reče pa nič.
Pridemo domov in mu rečem čez encajt, kk so bla pa jajčka dobra, a misliš, da so bla prepeličja? Pa on, pa ka je s tabo, sem ti že tam mislil rečt, da ka ti je, sm mislil, da se zajebavaš? Pa meni še kr nič jasno. Pa on reče, če je pa bla mocarela?!
In nato smeh...
Res sm mislila, da so bla jajčka, pa valda vem, kaj so jajčka in kaj mocarela.
P.S. Ampak še danes se mi zdi, da so bla jajčka!
Default avatar

Sushi

V Radovljici zraven Grajca je (bila?) pekarna, na okencu zunaj, kjer si lahko naročal kaj za jest pa njihova ponudba. Nalepljene črke na steklu.

Kruh
Hot dog
Burgerji
Slaščiče

Ko sem zadnjo omenjeno enkrat prebral v pijanem stanju, sem umiral od smeha in seveda vsem kolegom moral pokazat razlog, ker povedat nisem bil sposoben...tko da veste, albanci nevede skrbijo tudi za polovico našega zdravja🤣