Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

najbolj zanimive in čudne

Default avatar

Pumpkin coffee

Ok jaz celo noč nisem spala in me pokliče prijateljica in se pogovarjam z njo in med tem ves čas mrzlično iščem telefon vsepovsod in ga ne najdem in potem mi šele vžge, da ga imam v roki xD
Default avatar

He he

Pumpkin coffee je napisal/a:
Ok jaz celo noč nisem spala in me pokliče prijateljica in se pogovarjam z njo in med tem ves čas mrzlično iščem telefon vsepovsod in ga ne najdem in potem mi šele vžge, da ga imam v roki xD
dobra :) al pa ko isces ocala in jih imas na nosu :)
Default avatar

Love boy

Moja najboljsa poza pri sexu je ta, da sem jaz spodaj, zgoraj pa nihce.
Default avatar

nekoč samska

Nekoč sem šla na zmenek s tipom, ki mi je bil všeč. Po pijači se sprehajava, usedeva na klopco, me objame, poljubi na lice in reče: "Če bi imela 5 kg manj, bi mi bila še bolj všeč." Ni treba poudarjati, da ga nisem želela več videti?
Default avatar

veš kaj čuj

nekoč samska je napisal/a:
Nekoč sem šla na zmenek s tipom, ki mi je bil všeč. Po pijači se sprehajava, usedeva na klopco, me objame, poljubi na lice in reče: "Če bi imela 5 kg manj, bi mi bila še bolj všeč." Ni treba poudarjati, da ga nisem želela več videti?
moji sestri je luškan tip (ona cela nora v njega) rekel na prvem zmenku, da so babe za v kuhinjo, šporhet itd. ... pametna punca ni šla na drugi zmenek :)