Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali je v btc-ju lekarna

ali je v btc-ju lekarna

… in kje?

hvala in lep večer

Hala A, poleg DZS.

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

V hali A- lekarna Bizjak. Zelo v redu in dobro založena !

nova
Uredništvo priporoča

http://shop.btc-city.com/trgovina/87/lekarna_bizjak

Spletna stran lekarne Bizjak v BTC Ljubljana: Vaš link
Dobro založena in zelo strokovni in prijazni.

City park – lekarna Ljubljana. Definitivno bolj zalozena in vecja.

Je ja, meni ni najbolj ljuba lekarna. Moski ki dela tam ima tako mimiko obraza kot da mu je vse odvec. Ne zdi se mi, da se mu da kaj dosti ukvarjat z ljudmi.. Lekarna se sicer nahaja v pritlicju.

Jaz pa imam ravno s tem farmacevtom super izkušnje. Že nekajkrat mi je zelo dobro svetoval, vzel si je čas in mi vse razložil. Mogoče ti deluje tak zdolgočasen, ampak res ni!

Celotno osebje v lekarni Bizjak je zelo neprijazno. Tudi jaz svetujem obisk lekarne v City parku ali lekarne Soča – bistveno boljša izkušnja.

Zares neprijazno osebje in neprofesionalen odnos. Sem šla po tablete za glavobol, povem da imam resne težave s srcem in mi zaposlena skorajda vrže tablete na pult, reče da to nima nobene veze in sploh ne razloži kako tablete jemati. Jo vprašam in mi odgovori da vse piše v navodilih. Kasneje berem navodila in ugotovim, da je notri na eno tableto enako kofeina kot v eni kavi in me skoraj kap. Še dobro da sem šla brati navodila.
Res razočarana nad odnosom. Ne priporočam. Raje pojdite v city park.

Jaz pa imam z lekarno Bizjak super izkušnje. Zelo prijazno in strokovno osebje, priporočam

New Report

Close