Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sanje o pajku – suha južna :))

sanje o pajku – suha južna :))

Pozdravljene!

Ker vidim, da se nekatere “spoznate” na sanje, me zanima kaj pomeni če sanjaš pajka (suho južno)? Sicer je bila na nogi, ampak ne vem a na moji al na čigavi? Se ne spomnim prav dobro! Vem tako na splošno, da pajki prinašajo srečo (te suhe južne) ampak v sanjah pa ne vem kaj pomeni!

Najlepša hvala!

Lp

pomeni da je skrajni cajt, da ometeš kote po stanovanju, če se južine selijo že v spodnji štuk : )

Ali pa boš prismodila nedeljsko kosilo. :)))

hahaha … res živim v hiši in vedno srečujem te suhe južne … in sem jih res v nedeljo zvečer “terala”. Nobene nočem ubit, ampak mi grejo kocine pokonc če jih vidim nekje blizu mene ;)))))

tako da koti po stanovanju so ometeni pa pod pojstlo, sedežno itd. tudi

hvala za “razlago sanj” ;))))))))))))))

lp

Ob nedeljah kuha tašča – mogoče bo pa ona prismodila ;))))))))))

Ponavadi pa ob nedeljah likam, perem, pospravljam (generalno…) tako da bom mogoče kaj iz likalnikom pripajsala ;)))))

Sam da ne boš bajte zažgala………..:-)

Če je bila res suha južina, potem ni straha, da bo treba pajčevino čistit:)))

Suha južina namreč ni pajek, temveč je opiljon, pajki in opiljoni pa spadajo med pajkovce, vendar opiljoni mrež sploh ne pletejo in nimajo strupa, razločiš pa pravo suho južino po tem, da je njeno telo okroglaste oblike, pajki pa imajo zažetek med glavoprsjem in zadkom, opiljoni pa tega zažetka nimajo.

Če koga slučajno zanima, kaj jim leze po hiši – ali je suha južina res suha južina ali je mogoče hišni pajek (z zažetkom).

LP

Ali mi lahko prosim bolj natančno opišete suho južino, ker imam referat za pripravit v šoli pa bi rabila več podatkov.

New Report

Close