Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bo kdo sploh ODGOVARLAL za tako beden izbor Miss SLO?

A bo kdo sploh ODGOVARLAL za tako beden izbor Miss SLO?

Torej, ne krivim samega izvajalca! On je,kakršen pač je. Je OK, samo ne v tem kontekstu v zvezi z Misss SLO. Krivi so odgovorni, kateri so vedeli,kaj bomo mi navadni gledalci gledali!! Da vas ni sram! Punce pa so ok, one nimajo nič z to sramoto!

ja, tudi jaz mislim, da so tokrat naredili nekaj več – za visoke intelektualce in ne za nas navadno rajo…

vsi pač nimamo vseh pravljic (v tem primeru Lepotica in Zver) v malem prstu, ali pač?

Haha. :)) Saj je vseeno, če za sramoto onkološkega inštituta ne odgovarja nihče. Pa če nihče ne odgovarja za popolnoma nesmotrno porabo denarja za vojaško opremo. Ali za sesutje slovenske obveščevalne agencije. Važno, da najdemo krivca za slab izbor Miss Slovenije, pa na odgovarja še za druge problemčke v državi!

nova
Uredništvo priporoča

No, sej ljudi, ki tako resno vzamejo izbor za miss, je najbrž res motilo, da oddaja ni bila prilagojena za podpovprečni IQ, hehe.

Ja kar naj odgovarja za prodajo orožja, pa za dogovorjene napade na slovenske ribiče…, da ne bo Janši treba rušiti SOVE, ker pri SOVI preveč vejo o njegovih svinjarijah.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

A tisti, ki ne marate butastih oddaj na malo višjem nivoju še nimate televizorjev z daljinskim upravljanjem? Kupite si jih vendar, saj se dobijo že za zelo malo denarja. Barvni. In s pritiskom na gumb jih lahko ugasnete iz naslonjača ali s kavča.

Če ne izzivajo jih nihče ne “napada”. Med “napadenimi” pa vsaj do sedaj ni bilo prav veliko slovenskih.

Mi smo lahko vzeli daljinca v roke, pa zamenjali program, kaj pa kandidatke? Te so pa morale “preživet” to vodenje. Res ni bilo za nikamor, kaki intelektualni nivo? Se komu meša?

kandidatke so itak brez IQuja, tko da niso vedele kaj se dogaja

pa vse so za mir
:)))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mene najbolj jezi, da se uporablja naš denar za take BEDARIJE. Povedano po pravici, bi kar ustrelila tistega, ki je odgovoren za tako blesavo oddajo!

Lepo vas prosim, če zadeva ni za nikamor in je drugačna kot običajno, še ne pomeni, da je na višjem intelektualnem nivoju.:) Bila je zastavljena kot taka, izpadlo pa je še bolj butasto kot bi izvedli čisto običajno oddajo z izborom miss. Tista “čarovnica” je bila dobesedno butasto vsiljiva in kretensko vreščeča.

Drage moje, ne gre kar za apriori višji intelektualni nivo, če ne izvedejo klasične oddaje. Tole je bilo kar nekaj. Zadevo so spravili namesto na višji, na nižji nivo. Brez veze.

Ja, pa še to: daljinca sicer lahko vzameš v roke, če ti nekaj ni všeč, ampak zadeva je spravljena v eter in odgovorni se ne morejo zagovarjati na način, če vam ni bilo všeč, bi dali na drug program. saj je res, da gre za brezvezen šov, ampak vsak tak šov ima svoje odgovorne, ki pokasirajo denarce za izvedbo nekega programa in kot taki naj bi za to tudi odgovarjali. Pa če gre za izbor miss ali pa za dokumentarno oddajo o življenju muh enodnevnic.

Odličen komentar, 255!

Nisem gledala in tudi ne bom raznih izborov, pa Mariev, slo.filmov, ker mi ne sede, niti med likanjem ne.

Še manj se pa mislim zaradi tega razburjati. Ali v vašem življenju ni česar zanimivejšega, ali popiz… za vsako malenkost? V tem primeru za nekaj, kar ni niti najmanj pomembno za vesolje. Končno, miss verjetno imamo, denar za prireditev so pokasirali. Če se pa folk še razburja, toliko boljše. Tako smo za izbor izvedeli tudi ostali nezainteresirani. In v tem je point.

Bravo!

ma že sama ideja o izboru miss je bedarija

da se razvajene smrklje tam nastavljajo
naj grejo rajši delat

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

A je bil BB kaj manjša BEDARIJA? Pa je trajal več kot dva nmeseca. Vsak dan. Kaj bi šele s tem denarjem lahko naredili za onkološki inštitut!

Upam, da bo po tej blesavi oddaji s TV frčal tale nesposobni, samovščečni Miha Šalehar. To oddajo je namreč zakrivil on.

Tvoj denar? A sem jaz kaj zamešala – a niso te prireditve ponavadi po komercialnih TV? Ki porabljajo svoj denar in denar ogčaševalcev, ne pa tvojega.

Očitno sem s tem, ko nisem gledala niti minute te oddaje, da bi se lahko nad njo pritoževala, prekršila svojo državljansko zavest. Jah, tako je, veliko bolj udobno se je pritoževati nad nekimi komercialnimi bedarijami kot pa nad resnimi posegi v svobodo izražanja. Kar te lahko stane veliko živcev in še česa.

Bilo je na TV Slovenija. In to, da obstajajo tudi hujše stvari, za katere ni nihče odgovoren, še ne pomeni, da pa je treba bedarije, ki jih lahko preklopiš in jih pač ne gledaš, kar tolerirati. Za to kretenijo je nekdo pokasiral kup cvenka. To, da je nekdo drugi pokasiral pri čem drugem še več denarja, ga ne opravičuje. Ker je nek morilec ostal na prostosti, še ne pomeni, da lahko ostanejo nekaznovani tudi vsi tatovi. Če razumeš primerjavo. In če ti nisi gledala teh izborov miss (ki so tudi zame bedarija, mimogrede), še ne pomeni, da lahko kdorkoli sklamfa skupaj karkoli, kar mu pade na pamet in reče, da lahko naredi kar se mu zahoče, ker gre za komercialno bedarijo, ki jo itak gledajo bedaki. Oprosti, ampak tako te stvari ne delujejo. Oz. vsaj naj ne bi delovale.

pa ti si k Drnovšek, k ni prišel na proslavo
:)))))))

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Bilo je na TV Slovenija. In to, da obstajajo tudi hujše stvari, za katere ni nihče odgovoren, še ne pomeni, da pa je treba bedarije, ki jih lahko preklopiš in jih pač ne gledaš, kar tolerirati. Za to kretenijo je nekdo pokasiral kup cvenka. To, da je nekdo drugi pokasiral pri čem drugem še več denarja, ga ne opravičuje. Ker je nek morilec ostal na prostosti, še ne pomeni, da lahko ostanejo nekaznovani tudi vsi tatovi. Če razumeš primerjavo. In če ti nisi gledala teh izborov miss (ki so tudi zame bedarija, mimogrede), še ne pomeni, da lahko kdorkoli sklamfa skupaj karkoli, kar mu pade na pamet in reče, da lahko naredi kar se mu zahoče, ker gre za komercialno bedarijo, ki jo itak gledajo bedaki. Oprosti, ampak tako te stvari ne delujejo. Oz. vsaj naj ne bi delovale.[/quote]

Bravo, Gagica! Ampak itak je 255 zmerja najbolj pametna in spet ne bo razumela, kar se ji skuša dopovedati.

Nisem vedela, da je bilo po TV Slovenija.
Ampak, glede na to, da imajo za paradnega konja Voduška in Piramido, se ničemur več ne čudim.

Čudim se edino temu, da popenite zaradi izbora Miss, ob intervjujih, ko znani novinarji lezejo v riti vladajočim politikom, ste pa tiho.

New Report

Close