Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Talenti v belem

Talenti v belem

Ali morda kdo ve, kako se bodo nadaljevali Talenti v belem? Je morda konec sezone? Saj vem, da je malce otročje, pa bom vseeno vesela kakšne informacije.
Lep dan.
Radovednica

Jaz vem pa ne povem.
Je pa na italiji že ena sezona naprej…tko da konec zihr ni :-)))

nova
Uredništvo priporoča

Kolikor sem videla, sta v 2. sezoni še dva dela.
POtem pa 3. sezona, ki se šele zaplete 🙂

pa bo spet treba po netu brskat 🙂 tko kot za Hausa

Joooj, jaz sem pa mislila, da bo Danny preživel. Šit.
A ni dober tip no?

Hvala! Sem bila sigurna da bo potrebno do naslednje sezone čakati na razplet. Če bi vedela, da bo že v nedeljo nova, bi verjetno potrpela.
Lepo se imejte.
R

jaz čakam na četrto sezono, ki bo v jeseni.
no pravzaprav bosta nastali kar dve nadaljevanki ven, ena zdravnica dobi svojo serijo

denny pa še ni rekel zadnje… še pride nazaj 🙂

Si ti v kakšni povezavi z ?

A ni Denny umrl, ali sem jaz narobe razumela.

Ej Palček Smuk, kako ti misliš glede Dannyja? Hit povej.

elaine :))))))

za dennyja pa nočem komu pokvarit presenečenja, ampak vsaj v eni epizodi ga boste še lahko videle

AAAA okej, Izzy ga bo vidla v sanjah al pa kej tazga. Neki je že, boljš k nč 😉

Hvala.

Jst si glihkar eno po eno snemam dol dele tretje sezone in … uff … se zaplete, ja … :))))))))) Ampak … ne bom vam kvarla presenečenja … :)) ;)))

jz pa komaj čakam jesen :)) tisto drugo nadaljevanko, ki bo nastala iz te po svoje še bolj, ker se mi zdi, da bo res zabavna :)) tako kot grey’s anatomy v starih dobrih časih, ko so se še več smejali in manj jokali, hehe

Jaz sem gledadala vso tretjo sezono.
Danny umre, 1x se pojavi, ko se Merideth skoraj utopi in umre, a seveda ne. Merideth umre mami, prej je en dan normalna, a se bolezen vrne. Merideth je spet skupaj s svojim dohtorckom, a gresta spet narazen na koncu 3 sezone.
Christina se skoraj poroci z Burkom, a se na koncu ne in gresta narazen.

George se poroci z ortopedinjo, 1x spi z Izzy, na koncu sezone pa pade koncni izpit in se mora odlociti ali bo ponavljal pripravnistvo ali gre stran, poltem gre stran.

Toliko za ta firbcne.

lp

Mateja

to pa ni bilo lepo od tebe

mogoče pa kdo ni hotel v detajle vedet kaj se zgodi

Ja sam na vprasanje sem odgovorila, jaz bi tud hotela vedeti. Ljudje smo razlicni.

Mateja

Kaj se pa zgodi z Izzie, glede na to, da je povzročila njegovo smrt?????

Izzi dolgo casa bluzi in ne gre delat, potem mora za kazen ker je povzrocila njegovo smrt, samo opazovati in nic delati in cez cas spet normalno dela. Denar ki ji ga je zapustil Danny podari bolnisnici ki naredi brezplacno kliniko. Drugace se pa zaljubi v Georga.

Mateja

Bugnavilea, a mi lohk prosim poveš od kje downloadaš, ker jaz nič ne najdem. Če mi lahko poveš za kak link. Sem namreč mal blond, pa ne ravno vešča iskanja po netu.

Hvala.

Downlovda se iz http://www.mininova.org ali http://www.thepairotbay.com

lp

Mateja

jaz si potegnem dol s pomočjo torrentov (isohunt.com)
tam gor so čisto vsi deli, kar so bili predvajani, zdaj verjetno že skompilirani skupaj za celo tretjo sezono.

Še prej pa morate imet program… http://www.utorrent.com na primer – ta mi je zaenkrat najboljši.

New Report

Close