Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kateri igralec vam je naj naj

kateri igralec vam je naj naj

Kateri igralec vam je naj naj in zaradi katerega igralca gledate film,četudi ni vsebina bogve kaj?

Pri meni je to
Hugh Grant

Meni je bil Cloney (al kako se napiše) hot…. :)) Zdej je že malo star, bom mogla kakega drugega uhopsat… :)))

Ja meni tudi Hugh Grant. Ima nekaj :-)))

kaj niste danes nič seksi razpoložene, da bi iz svojih kotičkov privlekle seksi podobe in seksi igralce??

johnny depp

Tommy Lee Jones, Steven Seagal, Sean Connery, Harrison Ford, Bruce Willis, Pierce Brosnan (pogojno), Marlon Brando (preden se je tako zelo zredil), Al Pacino..

Od mlajših:
Luke Perry (no.1, for me), Keanu Reeves, Goran Višnjić, Sebastijan Cavazza..

Našteti so mi všeč vizualno, ne pa toliko, da bi zaradi njih gledala film, ki me ne bi pritegnil z vsebino. No, za Connery-a bi mogoče naredila izjemo, samo se mi zdi, da on že po defaultu ne igra v slabih filmih. Zaradi Perry-a pa sem pred leti spremljala celo Beverly Hills (suchashame:)).

johnny depp, jude law, jonathan rhys meyers, josh holloway, jensen ackles, jared padalecki, joaquin phoenix, jared leto

ubistvu je ful naključje, da so vsi na J :)))

@Čivčiv: Meni se je Marlon zdel najbolj seksi z vsemi svojimi 200 kilami vred v filmu Don Juan de Marco – veliko bolj od svojega mladega soigralca. Kdor zna, zna. In naj takoj pristavim, da sicer nisem mahnjena na obilne moške.

Če je nekdo lep (in morda še mlad), mu pač ni težko biti seksi – biti star, z dvesto kilami in seksi – to pa je umetnost!

Meni osebno Luke Perry(on je na prvem mestu), potem pa se JOhnny Deep,pa Clooney, Goran Višnjić, pa še kakšen bi se našel.

lp, bambola ramona

Steven Segal,Harrison Ford, Richard Gere, Kevin Bacon, John Travolta,Bruce Willis, Mel Gibson, Willie Smith je zakon:)))

lp

Will Smith, ja! Ti si moja čokolada…………….. ja bih te ljubila.. Lep, postaven in zabaven, brihten, da se ti zvrti.., kaj še češ boljšega?

sorry, ampak meni Kevin Costner

Pozdravljene,
brez dileme David James Elliot ( JAG). Zame ( poleg…) najlepši in najprivlačnejši moški na svetu. Nato pa dolgo nič, pa Clooney, Gibson….
Lep ostanek praznikov!
Nanci

Boris Cavazza ali pa mogoče še James Coburn.

Nobenega filma ne gledam samo zaradi nekega igralca.

V prvem delu se popolnoma strinjam z nanci – D.J. Elliot.

Potem je pa še nekaj takih, na katerih se oči spočijejo – Keanu Reves, Goran Višnjić, Don Johnson (pred kakimi dvajsetimi leti…), pa Johny Deep, pa najbrž še kakšen, ki se ga trenutno ne spomnim, je pa dober…

Matthew Maccounaghy

in blond od bratov Wilson.

Hug Jackson ( X men volverin) Ta je meni naj naj potem, pa Banderas z divjim pogledom, ( ta dva sigurno ne bi brcnila s postelje;))

jude law 🙂

Pirat iz Karibov 🙂

********************************************* We all know that cats rule the world!

Bolj tuhtam, manj mi pade kakšen posebej na pamet… Uhljati Will Smith mi je v bistvu še najbolj simpatičen.

Lahko samo rečem, da ne prenesem Hugha Granta, ima tak čuden kokeršpanjelski ksiht, brrrrrr. Samo zaradi njega ne grem gledat filma Glasba in besedilo, čeprav mi je zgodba všeč.

Kako so okusi različni, ne? ;-))))))))))))

paul newman v mladih letih, george clooney, bruce willis, hugh jackman, richard armitage (mater, sem se začela kar slinit)

Dustin Hoffman (sploh v mlajših letih – dobri filmi!), Jack Nicholson, Anthony Hopkins (razen srhljivk a la Hanibal), Keanu Reeves (v romantičh filmih, ne toliko v akcijskih), Ethan Hawke – slednja dva bolj lepa kot dobra, pa ok, tudi to je nekaj :)))

Joooj, pa da ne pozabim – Hugh Laurie kot Dr. House, št. 1 trenutno! :)))

Harison Ford pred desetimi leti, Cliwe Owen – pravi dec!!!

New Report

Close