Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek talisman

talisman

dobr jutr vsem, ki ste prilezli iz svojih hišič, vsem, ki še zehate, iščete skodelico za kavo, vsem, ki ste se že prvič nasmehnili in rekli kaj lepega:-)))

Pa da se vam prebudijo misli, obudijo spominske celice, pa da vam možganski stroj prične delovati, me zanima, če imate pri sebi ( v torbici, doma, na polici, v službi, kjerkoli), kakšen talisman, ki mu zaupate, ki vam je drag, nepogrešljiv in bi se celo jokali, če bi ga izgubili ali založili….?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

jutro

Dobro jutrooooooo

Ma je bila noč za en k****…Vpliv lune se res pozna..no mlaja…..Pri nas smo vsi slabo spali.Tamala joka,nebi šla v šolo..jaz bi spala..ampak glede na vse prespano kvoto skupaj sem spala jako preveč…

Hmm glede talismana…..sem se globoko zamislila zdej.Nimam ga,mislim nič takega,ki bi me napolnjevalo,orečealo ali mi dajalo malce več samozavesti oz energije…

No vem le eno,da sem bila nekega večera izredno žalostna,ko sem izgubila zapestnico.Ampak to ne šteje,ker sem si jo sama kupila,ki je posuta z miljon kamenčki in mi je v spomin na Afriko….No preiskala sem vse tist večer.Bili smo zunaj z družbo.V nekem lokalu…No vsa žalostna sem nekako prebila noč v veri,da je pač ni več.
Ampak zjutraj,vzamem telefon v roke,kličem še v restavracijo,kjer smo prej večerjali…jim zatežila…in potem mi reče eden od natakarjev ..poglejte še v avtomobilu.Mi smo vse priskali,dvorišče,parking,samo sobo..pa je tu pri nas ni….In jaz res,grem še enkrat v avto in na zadnjih sedežih se je nekaj zableščalo..Ojej moja zapestnica….Nisme jo zgubila,me je pa močno namučila..Hmm zakaj le?Mogoče je to to,kar štefi opisuje sam še nekaj me moti.Jaz jo nosim namreč samo za na lepše..ko se orenk spedenam….Večerna toaleta itd..a to tudi šteje? heheh mal heca in sory ker ste se morali prebijati skozi vso to mojo kolobocijo pisarije..o samem samcatem talismančku,ki to pri meni niti ni..heheh
Lep da,mrzlo je zunaj…toplo se oblecite in ga preživite,najlepše….POljube objeme za vse…Misli nekdo na vas…aham..)) Čauči…

AHA.
sEBA OČITNO ŠE SPI.
DOBR JUTR

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

kje pa. Sem do šihta prlezu

ojla erla. No vidiš vse se je srečno končalo. A pokosli ste že ,o))))))))

DOBR JUTR…
JEST SE RADA PREBIJAM SKOZI DOLGE ZADEVE .-))))))
daljša če je, raje jo imam..častna.

Tvoje iskanje zapestnice mi je silno znana stvar, zgodila se mi je že, zato si lahko predstavljam, da si skoraj” znorela”, ker jo nisi našla…..

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Dobro jutro !

….najprej bom okrcala tebe Seba , s tistim tvojim suhoparnim ” jutro ” ..kot da nisi prebral vprašanja. Hudiča , tako te nisem učila .

Hja , ja Steff imela sem talisman dolga leta . To je bil srebrnjak velik kot jajce in na njem je bil ovekovečen svetnik. Nerazdružljiva sva bila in rada sem ga dala sinu za v šolo , kadar so bile kontrolke. Tu je menda delovalo :))

…vendar pri meni nikoli. A vseeno sem ga obupano iskala kadar se je izgubil ..sčasoma sem žalostna ugotovila da meni ne pomaga …pa je trajalo debelo leto veš najinega druženja neprestano..

:)) ok , grem ga spet iskat , mogoče je pa kej na tem ko sprašuješ zanj:)

besedica “prlezu” pove vse.

zato ponavljam:
SEBA ŠE SPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

HEHEHEHE

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

nehi že okrcavat ;o)))))))))))

Jutro

ne, ker je PRLEZU

Jest sn mahnjena na kemne. Kamorkoli grem (po svetu) pa da naletim na lep kamen-lahko ovalen, lahko špičast…ni važno, le da mi ” v oči pade”, ga poberem, da postane “moj”.
V žepu pa zmeraj nosim enga z Elbe, pa nimam pojma, če mi prinaša srečo….zdi se mi, da mi daje le dober občutek:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

k klobsa ;o)))))))))

bogi Napeleon. Mogoče mu je pa glih ta kamen manjkal da bi cesto naredil do konca

…jaz tako naredim , no pa bom povedala. Vedno ko najdem lep kamen v morju ga prinesem s seboj. Ko bi ti videla kake lepe pisane sem vlekla letos nazaj domov. Nekaj posebnega , mozaik barv za katere ne moreš verjeti , da jih je namalala narava. In razumem tebe :)))

:)))))))
ojla

ti pa si zgovorna ja

Ljubljana ima pa meter nadmorske višine več hahahahahahahha

uboga sebotova kolena pa dlani…
pa trebuh mora biti tudi čist popraskan, ane?
bošček

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

a misliš da imam full bojler al kaj

NO, ČE SEM POŠTENA….NE BI MELA NČ PROTI !
:-)))
NČ !

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

seba !!!!!!
če si reku, da si v službo prlezu, potem si spredaj veeeeeeeeeees popraskan…
ojej..
raje ne pomislim, KJE vse si LAHKo popraskan….:-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Krvavica, pečenica, moška klobasa

raje pomisli kje bi lahko najbolj pihala ;o)))))))))))))

je bil iz morja ven pobran.-))
Napolen je bil pa tko mejhn, da bi tistga kamna še vidu ne, de veš:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close