Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mali oglas

Mali oglas

Na hitro ker me baše čas…
Oglas je resen in ne želim nobenih norčij , ker se gre Izključno za urejanje zelenja.
Torej..

Iščem nekoga , ki bi mi preflancal lončnice in kaktuse . Samo resne ponudbe pod : zajčkovo cvetje.
alkoholiki , avanturisti , ločenci in kadilci izključeni.

a poročeni lahko ;o)))))))))))))

:)))))
To je še sprejemljivo. Z vsakim od kandidatov bom opravila oseben razgovor , ravno tako pa bo kandidat opravljal test pri presajanju lončnic in ostalih rastočih agrumih.
Kandidati bodo o izbiri obveščeno pismeno po pošti z prilepljeno znamko in popolno obrazložitvijo.
Prednost bodo imeli kandidati z uglajenim vedenjem , urejeno fasado in ličnim videzom nasploh. Pri tem pa bom še posebej pozorna na govorno in pisno izražanje

lep pozdrav vsem skupaj
zajček

Na, sem že odpadel v vseh točkah obtožnice hahahahahahahahaha

Jani bi flancal samo … rožica pa ne zna :))))

A ti tut hehehehehehehehe

aha…mal narobe sem prebrala..
ker bi bila ev. kandidatkinja, se me tvoj oglas v bistvu ne tiče, ane?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hihi , medve lohka skupi zbirava pa jih komandirava :)))))))))))))))))))))))))))

Blodnje

hehehe, seba, dejnodej…
a ne bi raje prišel bliže, pa se ponudil za kontrolorja kontroliranja?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Pa da me zlorabte a ;o)))))))))))))))))

hehehehe, to se pa že velik lepše sliši :-)))))

na to pa pristanem:-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Oki, če že morem ;o)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Teoretično je fajn, če se hitr udaš, ampak praktično se pa še mal brani , no :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

A da bo bolj razburljiv. Se že branim

TO MI PAŠE……….
nč popustit :-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ko sem pijan sem sposoben Strgarjevo vrtnarijo preštihat,preflancat in še kaj več.
In kje si bla v petek,ko mi je spet cajt v LJ ostajal…pa bi vse to lahko en,dva,tri nardila?

In ker nisem ne avanturist, ne ločen, ne alkič in ne kadilec, se javim za flancanje :))))))))))))))))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

hahaha,zajček,zajček:)))))
kdo pa misliš,da ti bo trezen kaktuse presajal!?
…kaktusov sploh ne presajaj,v poščavah jih tudi ne,pa….no,a ima ali ne,kakšen tvoj taaaaaaaaaaaaaaaaake veliiiiiiiiiiiike bodice !?

zajček !

čaki zajček a sem se zmotila a ti vrtnarja dobrega iščeš…ehhh ne to ni možno?!!:)))

Torej lepo sem vas opozorila , da se javljajte samo resni z resnimi ponudbami.
Jani , torej bova nekoč nekje flancala :)))

po temeljitem pregledu danih ponudb in še bolj natančnem premisleku , bo zajček zaposlil gospoda Saška .
Njegov temperament , uglajenost in vedrina kakor tudi spontano okusno vedenje , športna obleka in nov avto , govorno in pisno izražanje , sta me prepričali da imenovanega vzamem na preizkusno dobo .

Tako javni razpis zaključujem in se vsem zahvaljujem za tako množično sodelovanje.

oh , perli sej ti veš :)))))))

hehehe trezen kaktuse presajal , mah:))))))))

ne mam take male kaktuske ko so bli en dan na akciji veš..

New Report

Close