Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SPOZNANJE

SPOZNANJE

Ma strašo vam rečem…Po naravi vsi veste da sem bolj črna kot ne ( barva las) in prav zdejle ko sem si umivala in sušila lase,ma me je kar skor kap.Sami sivi lasje..groooooozaaaa..))
Kaj zdej to,a se res že tolk staram al kaj??Dejte povejte ker he,tole ni nič več smešno.Sem tak smešno siva…jebela….
Prej je bilo le sam pa tja kak siv las,zdej me je pa orenk ta srebrna barva usekala u glavo……ufff….hiter napište kaj to je jebela…..

Ne ne. To je plemenska plesen hahahahahahaha

heheh ja hvala no,seba mislim…čaki ziher si ti tud kej siv’?!!

Ne boš verjela. Čist nič. Ampak si pa bolj šarmantna

dobro jutro…………..
saj je dan tudi siv, pa se ne bo preveč videlo ANE?
Saj vem, da je to bolj slaba tolažba………
Zdi se mi, da začetki sivih las potrejo domala vsakega. Toda potem, ko se nanje navadimo, ko ugotovimo, da je vse naše početje, počutje in občutje daleč stran od “sivine”, se za te stvari ne menimo več.
osebno bi, ker sem starejša in je ta “šok” že za menoj, veliko teže prenašala “sivino v srcu” kot sivino v laseh……
prijazen dan želim, pa nekaj sončka, da bo pregnal sivino ponedeljkovega jutra

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Jutro. Po tem pismu sodeč bi pa le rekel, da si starejša od mene

Kaj pa vem , sama se ne sekiram kaj dosti. Je pa res , da jih ima glede na svoja leta kar nekam malo. Perli , pač daš si barvo gor pa je . Ma kdo se bo sekiral zaradi tega , ko je pa toliko drugega bolj pomembnega za sekirat anede ?

Premal sexa recimo hahahahahahha

Jutro cepica

eh , solit se pejt :)))))))))))))) cepo************

.-)))
to ti že ves čas govorim. Pa nekoč sem tudi napisala, da je potrebno ženski vse verjeti:-))
Sivi lasje se danes pojavljajo zelo zgodaj, moževa sestrična je bila siva že pri dobrih 20. letih.
Ženske se zaradi tega ne počutimo dobro, ker imamo v podzavesti, da sivino večina enači s starostjo.
ko pa spoznamo, da to NI RES, da sivi lasje hodijo skozi naše življenje daleč stran in po svoje od našega osebnega počutja in nenazadnje tudi let, pa ponavadi mine določeno obdobje in ko si rečemo : NAJ SE GRE SIVINA SOLIT, ME SMO MLADE, so pa tu res že 40.- leta in še (veliko) več :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Sem že začepil ;o))))))))))))))))

Aha, pa sem resnico povedal ;o))))))))))))))))))))))))

.-)) kaj to pomeni ?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Da te bom vikal v prihodnje ;o))))))))))))

Kar misli si , a če se ne upiram glih z vsemi štirimi a pol je to tko ? ne , ne pa ni…

Glede na to da si zajček, se moraš glih na vse štiri opirat ;o))))))))))))))))

sej se , sej se , sej će ne bi že padla ))))))))

To pa itak pol na konc od ugodja ;o)))))))))))

Belo je šarmantno…vsaj zame.

Tut odspodaj, a ne? ;o))))))))))))

Takih še ne obdelujem.Maš ti frend že kake izkušnje s tem?
😉

Zaenkrat še ne. Pa upam, da jih tut ne bom imel. ampak ker se nikoli ne ve ;o)))))))))

ej sebe, seba, potem pa takoj začni, da ne boš naredu še več škode kot si jo že :-))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

:-)))
rada bi vaju videla…nekega trenutka xy, ko bi vama bilo vseeno, če bi bilo tam dol zeleno, vijoličasto ali pa modro z roza pikicami, samo da bi bilo :-))))
Takrat bi mi pa strašn blo všeč, če bi bla za kešno zaveso skrita, pa na ušesa vlekla :-))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Vi, Stephanie, kako ste kaj?

New Report

Close