Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem inštruktorja..

Iščem inštruktorja..

.za španski jezik…
bi to bilo mogoče ?
Za skupno preživljanje španskih noči , v ritmu sambe , mambe..čačača…
ajde…..je kdo…bi kdo….znal ???

haha..ujeti ritem ?????????

Jaz..samo ne vem,ce si imela v mislih zensko…lepo jutro;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

hehe…hej…to bi tud šlo :)))))))
lepo jutro tudi tebi…
lahko se skupaj zavrtiva v ritmu sambe , pa tok me naučiš govort špansk , da glih me vsak ne bi mogu kr tko na suh :))) hehe…

Poznam!
;-)))

Može Srpski heheheheh ob preživljanju porostega časa ob čevapčičih, pleskavicah, kajmaku

aja, JUTRO

Haha..a si naju predstavljas..kako drsiva po parketu in tolceva..no fecljava jezik s spanscino..jao..jao..nama..ampak ej..ce zacneva, ne koncava dokler ne znas tolk…da te ne bodo mogl..kaj na suh..na mokro;))..to je stopnja vec..ce se ne motim..Spanscina je opasna draga moja, ko ti uni laverju zacnejo prepevat..ode glava kaj sele rit;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Dober dan

Mi lahko daš prosim natančen opis / njega ?? Yessssssss…
Cool ste , mislim , da se lahko zanesem na vas…
aja..

še tole..
naj bo visok nad 180 temne laske…bo šlo to tko ?
hm..pa nežen naj bo , ker pri plesnih korakih je to nuja…
nežna izgovorjava pri šepetanju na uho , ko se učim španščine , bi tudi lepo legla…

hahaha cmoka , ma ja vem..
pa da veš…nama bi to šlo lepo :))))
hahaha ode glava , rit :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))999

hehe..tale je dobra..
dober dan :)))))))
za crknt:))))))))

E, lover moj pa ne bo to šlo…
Lepo sem rekla , samo španščina …
ku je speven , melodičen , nežen jezik …
Ne ti mene zajebavat ej…..dej se drži to kar hočem , ja ?
Obvladaš kar si želim ?????

Hehehehehehe, mogoče slab dan

Perveznjakoviči jedni hehehehehe

Nap, ampak matadorstvo pa ja. Ko napičim…..

Zej si mi pa gušte naredila………..
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
jest bi tuddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!:)))))))))))))))))))) BIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

…Ražnjič, kuro govedino med zobmi hehehehe sem neustavljiv hehehehe

Bejž no. Res? heheheheh

Jutro

Zdravje je….

Jep jutro je ja…….če pogledam ven,pa še posebej……..

Ja je malo bolje hvalabogu………:)))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

No vidiš, sej bo.

Pa ti?

Heheh po jutranji masaži izredno sveže…heheheheh:))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Blagor se tebi. Jaz se pa počutim kot osat

Zakaj pa….a rabiš pikat? Ups………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

hehehehehehe

JA

Se javiš

hmmm a za tarčo bi meti porabi…auuuuuuuuččččččč pol bom pa vsa prešpikana..boga jest!!! A obkladke maš??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close