Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZAKAJ V MOJEM IMENU ???

ZAKAJ V MOJEM IMENU ???

Danes sem doživela eno čudno neprijetnost:
na hotmail, ki ga bom žal morala ukiniti, sem dobila
sporočilo, da je nekdo hotel vedeti moje geslo ????

In zdaj se mi ponuja vprašanje: Kdo in zakaj se je želel prijaviti pod mojim imenom in je spraševal za geslo? Je tisti mislil, da bo dobil pravo geslo ali kaj podobnega?? In se potem lahko prijavil pod mojim nickom in pod mojim nickom tudi pisal? Res se sprašujem, kaj naj bi to pomenilo? Bi mi to znal kdo od vas pojasniti? In predvsem to – zakaj nekdo želi pisati pod mojim nickom? V čem je smisel?

Hvala – prijatelji!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

aaaaaaaaaaaaaaa ludo..heheh jaz sem namreč enkrat dobila info,da sem bila na msn-ju vklopljena heheh,pa tako važna,pa tiho….. jaz pa takrat spala..če to ni čudno….:///

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Razmišljam o tem, da bo prišlo v nečem do
neke zlorabe mojega nicka in tega me je
prekleto strah. Ne vem, kdo vraga si želi nekaj
storiti v mojem imenu in zakaj in čemu in ……
komu sem trn v peti?

Ali pa je bil to morda le gol poskusa nečesa,
kar se ni obneslo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Ah, Muca, meni se to, da bi se prijavljala na MSN
ne more zgoditi, se nisem priklopila na “to odzadno”
klepetanje, ker me nekako ne pritegne. Želim klepetati
tukaj in z vsemi, tisto klepetanje zadaj, bodisi na meilih
ali pa po MSN-ju me nekako ne privlači, ker tudi tam
ponavadi nastajajo neprijetnosti. Mimogrede se ti v
tovrstnih klepetih “odzadaj” lahko zgodi, da nekaj napišeš,
nekaj rečeš, kar ne bi smel ali v tistem hipu ne pomisliš na to,
mimogrede se dogodijo stvari in reči, ki človeku niso štete v
prid in … ah, skratka, kaj bi razlagala, ne maram tiste vrste
klepetanja, ki se zreducira na dva ali tri.

Prav zato, ker sem vedno le tukaj, z morebitno izjemo, a res le izjemo, me skrbi, da bi kdo moj nick izkoristil v svoje nečastne namene!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tole mi ni čisto jasno , bom pa malo se pozanimala..

New Report

Close