Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tkole banda ….

Tkole banda ….

Zajček je zdejle nazaj z urgence ! Je dobu pikico , da lažje diha …

Ta hip mi je malo bolje . Glih tok , da se tuki uprem enim , k me hočjo spohat :)))

Ampak najprej tole tkole…muci , ki jo skrbi zame cmoka …še mi deli to..

Mariči ojej , kako mi je zadišalo tole kuhano vino , pa klinčki in obšle spet so me mraule , ko sem te brala , tko me lepo crkljaš..

Niobči , tebi tudi cmoka …..povej mi pravljico do konca , ko se včasih ko sem tko bubana bojim , da nikoli ne bom slišala konca :)) please..

Sp…mah ti bi me pohal…
He, he če delal boš to lepo in z občutkom , lohka da bom celo pečena kaj pa vem :))) ….cepo hehe…

jebelAAAAAAAAA…((((((((((( UHHHHHHH

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to je tko ku da ni res…mal je oki..pa spet sem fertik matr vola ):
Muca , ma bi zajček rabu eno gretje nede ? :))

Ojej Zajklja!
Kaj hudega se ti je zgodilo?
Brez skrbi!Ne bom te spohal….smo eno ovco pojedli danes….tko,da imam nežnih bitij zaenkrat zadost!
Pocajti se mi.
😉

Ma ti bom jaz enkrat dala zajklo :)) pa ne misli , da ne znam ti dat vetra hudega …

Eh , kaj vem kaj mi je , sej ne vem niti , kr neki se me stalno loteva ena bolezen…
bo teba lepo napravljen okol hodit ne pa na pol brez flik , pa ne bo prehladov anede…

pust ovce….k zajček je ovca po horoskopu…
kokr se obrnem me hočeš jest :)))

ti si oki ???

Kožuščkar?
A se ti to lepše bere?
Saaj te moram res enkrat tam v LJ obiskat in malce poglaadit po kožuščku.Boš videla,da bo koj bolje.
Cmoka Zajči!
;-)))

Ja bi bil že čas in preidimo od besed k dejanjem..heheheheh

hec mora bit! Če ne je vse tko preveč usrano…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Veš , pravzaprav ne vidim nobenega razloga , da se midva ne bi mogla srečat tuki v Ljubljani , sam mal počak , moram se pozdravt . Potem ja , sem ZA !
Ker tkole ti se lahko sam onesvestim :)))

cmoka sp…sej zajček se rad druži..

Nič hec , tole si kar dobro napisala !!!!!!!!!!

heheh pomoje neb mel nič proti,če se mu kao onesvestiš tam v naročju..heheh ko te bo ujel..aham….

mal heca spet mora bit! K se prihično pripravljam na nahujšo tlako vikenda…likanje bemti likalnik je že vroč….aa mi je ktera fauš…jest bom jokala meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee….bemti cote!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

psihično..jebela odkar mam črno testaturo ne vidim kaj dosti črk..in kar na slepo prtiskam..juhej se oproščam……

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Sam sožalje ti lahko rečem!
Peglanje in jaz sta kot ritnici:ena ob drugi ves čas…nikol pa ena na drugi.
;-)))

Bljak…ukinit peglanje!

Ja dobesedno.ma kolk je men lepo..Evo tamal siten kot le kaj,sem si rekla to ne bo dobro..in lej ga vraga že kuhamo ko nori…rezultat 39 vročine bemti! Pa vročina pa podvrženost vročinskim krčem. pa kaj vem kaj..besna sem GRRR!!!!Zmešal se mi bo defiitivno…..jebemti!!!
Na pa mam cel teden zjeban..mater men se kar trga!!!!:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((88
u k******** pa tak life!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

K se je avtomatično zvezdice ta organ spremenu….a mamo cenzuro al kaj?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pismo rosno, se mi zdi, da sem od vas vse
bacile pobrala… smrkam, kiham, učke se mi
solzijo, pa …… pih, ja, zajček, kuhano vino bova,
pa klinčke in ni vrag, da se nama še Niobči ne
pridruži, če bi že tako rada bla tudi ona malček
bubana!

Kaj si dobila? Pikico? Ej, to pa že niso več heci,
ne de? Pocajtej se, dej, mal počij, če lahko!

Zdej te brez skrbi pocmokam, ko sem tudi sama
taka, da bolj zbolet že ne moreš več!

In pacmakam tut vse ostale !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He, he, he, he, :-)))))))))))))))
to, Muca draga, je bil pa hudo privoščljiv
smeh, sam tolk da veš, ker sem jaz sinoči
do pol dveh likala…… in zdaj imam vse lepo
zlikano, posortirano in večji del tudi že pospravljen!

Tokrat je to svinjsko težaško opravilo šlo skozi tudi
brez pomoči, hihihihihih!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, pismo rosno, u k…………….c pa tak life,
Muca, kar porobanti, pa po mizi udari kar
s pestjo, pa v zid brcaj, pa pljuni skozi okno,
pa krožnik vzemi v roke in ga trešči na tla,
zraven pa se deri, kot bi ti kožo slačili…. dej
si duška, bemtiš !!!! Pol bo ziher malo lažje
prestopit se naprej, kajne? S tabo sem in tulim
s teboj !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajci…ma ne bom nc besed…bilo jih je veliko..o vsem tem sranju, ki ga dozivljas..zato bom tiho, zelim ti le, da se pozdravis, zdravje je itak vse, brez tega ni nic in zavedaj se tega draga moja…pozdravi se..daj no…in zdravje obdrziiiiiiiiiiiiiiiii!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close