Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za Mariči…da ne bo več žalostna

Za Mariči…da ne bo več žalostna

Mariči… Glej…rada bi ti napisala nekaj besed… Sicer vsega, kar se je danes pisalo nisem brala, pa tudi za nazaj ne… ampak… vidim, da si nekam žalostna… Se bom zato kar malce razpisala…. To, da sem jaz sploh sem gor prišla…. (mislim na Tjavendan) je golo naključje…. ki ti ga bom podrobneje opisala, če se kdaj srečamo… Mogoče se že čez dva meseca sploh ne bom mogla nič več oglašat…. Kaj hočem rečt? Jaz, če lahko odkrito povem, bi 24 ur na dan visela na netu in se pogovarjala s tabo in z vsemi ostalimi, pa na žalost ne morem…. doma pa nimam neta, tako da…. Kadar pa se že oglasim, poskušam biti vesela, pa čeprav me veliko stvari »tolče« po glavi. Danes zjutraj, na primer, sem bila taka, kot bi me povozil kamion…. Ampak nisem hotela o tem debatirat…. ker če bi, me bi verjetno kdo poslal v tri prekrasne… Zakaj sem bila slabe volje? V bistvu brez veze, ampak…. Imela sem katastrofalne sanje…. bom rekla prej nočna mora…. ampak bilo je tako hudo, da sem zjutraj, ko sem se zbudila, jokala…. Ja… pa naj mi kdo reče, da sem ena šutasta baba, občutljiva do amena… taka sem!!! Full me je prizadelo in rada bi se nekomu izpovedala, pa se nisem mogla…. In velikokrat mi je hudo… sploh odkar živim skupaj s taščo in tastom…. slednji mi je gotovo »pojedel« nekaj let življenja… ampak kaj si čem? Moja mama bi rekla….potrpi…. ampak jeb**** zakaj bi morala trpet??? Vidiš…. vsi nosimo križe in težave s sabo… in jaz sem taka, da včasih težave še preveč tiščim v sebi… namesto, da bi se »izpovedala«…. Potem me pa to razjeda in žre in zdi se mi, da bo konec sveta…. Nato pa le prisije sončni žarek….in svet se zdi lepši…. lepši kot kdajkoli prej…. In žarek mi je posijal v moj srček, ko sem tukaj odkrila vas… za to bom do konca življenja vsem vam hvaležna…. Tebi Mariči in vsem ostalim. Vi, ste moji zlati sončni žarki, vi ste mi vlili novo upanje v življenje in samo zaradi vas vseh nisem več tako zamorjena in slabe volje, kot sem bila nekaj mesecev nazaj. Življenje se mi spet zdi lepo!!! In čeprav so še vedno slabi dnevi…. kot sem že rekla…. vi ste moji sončni žarki, ki mi polepšajo še tako črn dan. Mariči….rada te imam! Tvoja zvezdica….

Glej, zvezdica, bala sem se tega, da bi zdaj spet prevladalo mišljenje, kako zelo sem jaz užaljena in občutljiva. Saj priznam, da sem občutljiva, a tako spet ne, da bi se morala razjedati noč in dan zaradi nečesa, kar mi pač ni dano. Tudi jaz rada grem na net, a kot sem že dejal, marsikdo bi ob tem, koliko sem na netu lahko pomislil, da od nečesa doma bežim. Oja, kdaj pa kdaj že zbežim tudi od nečesa doma, a to je malokrat, “ubežim” pa v gmajnico zato, ker mi je tam lepo. In ker čutim z vsemi, ki se v gmajnici najdemo. In ker sem rada z vami.

In ker sem želela nekomu le malo pomagati in kadarkoli to želim narediti, žal ne naredim drugega, kot sebi govno, v katerem se moram potem premetavati sem in tja kot riba na suhem, da bi me kdo le razumel, da bi kdo le našel med vrsticami “blazno dolgih” postov tisto, kar sem želela povedati. A se mi prepogosto dogaja, da tega ni. In ugotavljam, da sem predolga v razmišljanjih, predolga v pointih, predolga v pojasnilih in da vedno izpadem občutljiva. Dobro. Pa sem občutljiva – slednjič lahko priznam, da sem občutljiva tudi jaz, saj to vendar ni greh, kajne. Da, prizadenejo me neizrečenosti, prizadenejo me bolečine, ki prizadevajo druge, meni znane in drage osebe, pa tudi meni neznane osebe, o katerih prebiram, kaj se jim dogaja in z njimi trpim. V tem si žal res ne morem pomagati. Morda samo tako, da malo poniknem in nosim v sebi te stvari, dokler se ne izkristalizirajo in dokler bol ne postaja manjša in dokler enkrat ne izgine.

O tem, kako sem jaz tu gori pristala, sem že na dolgo in na široko pisala. Nima več smisla. Če boš želela, lahko o tem govoriva drugje, na uni strani, na mojem mailu, če ti bo to res želja.

Hvaležna sem ti za tole tolažbo, ker se danes izredno slabo počutim zaradi vsega, kar sem skuhala, resno. A moram ponovno poudariti, da spet nisem bila, žal res nisem bila prav razumljena. Pa nima vse skupaj nobenega smisla in tokrat res ne bom več razlagala, kaj sem imela v mislih. Res je le to, da sem bila izredno žalostna in da so ob pisanju postov besede kar vrele iz mene.

Saj, če si pozorno prebrala oba moja dolga posta, si najbrž zasledila ob koncu moj vzklik olajšanja, češ, da zdaj se pa v resnici že lahko smejim, ko sem si olajšala srce, in prepričana sem, sveto sem prepričana v to, da nisem nikogar žalila ali kako drugače koga prizadela, saj v končni fazi niti nisem začela s tem namenom pisati posta. Zgolj zato, da bi …….. ampak mi to žal spet in spet ni uspelo. Nič ne de, zvezdica naša zlata, hvala ti vseeno…. za tvojo skrb in za to, da si se kljub napetosti na forumu vseeno oglasila. Iskrena hvala.

Morala bi, res bi morala biti malo bolj pozorna in vsak post dvakrat prebrati, predno ga odpošljem, pa najbrž tudi to še ne bi bilo dovolj, ne bi smela biti tako impulzivna kot sem. To me je in me bo teplo v življenju, a moram te batine žal nositi sama!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Draga Marija,

želim, da bi se znašla na tem prelepem mestu, vzela v roke svojo najljubšo knjigo in uživala v miru….

nova
Uredništvo priporoča

Dragi Rudolf, kaj bi dala za vse to ……
cmoka imam v grlu, velikega cmoka ……
in res bi se rada v tem hipu znašla nekje
sama in izjokala vso bol, ki se mi je nakopičila,
res, verjemi ali ne!
Hvala ti, Rudolf, iskrena hvala!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Gmajnica moja , jaz vas imam pa takoooooo rada !

Vsak dan koomaj čakam , da pridem domov
in vas preberem , še posebej tebe Marija ,
se malo javim …. četudi sem ob takihle urah tule , vidite ,
največkrat sama v gmajnci .

Moji,moji, moji !

Le s teboj,ostane forum to kar je.

Marija , nič dvakrat brat , nič misliti , da bi mogla koga
užalit , ker te vsi,ki te poznamo , pravilno razumemo ,
ker si duša naše gmajnce , ker vemo, da vsakemu želiš
le pomagat , vedno in tudi kadar si sama v situaciji
ko bi sama rabila pomoč , le druge tolažiš .
S svojim čudovitim smislom za humor , s svojim
razmišljanjem , svojimi pesmicami ……… kadar
daješ , daješ pa se venomer , nam daješ svojo
dušo in resnico. Vemo to .

… če te kdo razume
drugače , se pač mora zamislit sam nad sabo .

Mariči je naša in je NE DAMO !

Uh, Rudolf , tole si ji pa lepo narisu :))

Pa grizla,pa mjavkala…:))))

Kam ste našo Maričko potunkal…Ma kaka žalost,kje pa vidte koga žalostnega..hej MArija..kdor želi razumeti,kar vse si napisala te je več kot dobro razumel….Tisti ki ne…….Pa nč hudega….
Ma Marička je naša naša…..In vsakdo ki isto v srcu mislimo,ki isti zrak dihamo,ki iz dneva v dan guramo,pa potiskamo,pa vlečemo…Ma ja Tisti JO IMAMO RADI in tisti jo čisto zastopimo…
Zato MUca ne rabi razpredat preveč,rada le čita tako vse svoje gmajnarčke karkolinapišejo….Še posebej rada pa čita Maričko..k je tolk moja moja…in bo tudi ostala:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja, je bilo meni tudi hudo , kot posredno vpletenemu zajcu.
In vraga, jaz ne bi zdržala brez nje , jutranjih postov ki ležejo na srce..veliko je teh stvari…
tudi zajček ima rad Mariči !

Eko..sory malo rastresenemu pisanju ampak sem tud sama čist rastrešena..jep to pa delajo bacilčki….

No mislim,da ste me lahko razumeli…..
MARIIIIIIIIIJJJJJJJJJJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA:))))))))))))))))***********************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ej, fantje, dekleta, ne tako, ne, ne, ne, sej
v resnici sploh ni tako hudooooooooo! Sem
povedala, kar sem imela povedati, sem napisala,
kar sem imela napisati in zdaj konec. Opravičila
sem se vsem, ki so se počutili okrcane zaradi nečesa,
do česar nimam nobene pravice, to je do njihovega časa,
zdaj pa gremo naprej.

Iskrena hvala, ker mi lajšate moj sram, ker sem se tako
neumno obnašala, ampak, gremo, fantje in dekleta naprej,
kolikor in kdor kdaj kako zmore, vsak zase ve, ne bom več
gordnjala, ziher ne! Najbrž si nisem zaslužila tolikšne vaše
pozornosti, še manj sem jo iskala, zdaj pa moramo s tem
končati, da ne bo izgledalo, kot da samo iščem nekaj vaše
podpore za svojo dušo. Imam svojo dušo, ki jo delim z vami
in če vam je to všeč, me prav veseli.

Torej, zaključimo to debato in veselo v novi dan! Saj nisem
častihlepna in si ne želim hvale, res ne, prosim, razumite to!
Želim si le vaše družbe, ko mi jo boste pripravljeni ponuditi!
In kolikor mi je boste pripravljeni ponuditi !!
Hvala vam!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

če bomo najdli pet minut anede ?

A nehaš že…:))))))
Dost je! Hahahahah

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssss!
Yeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssss”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

NE! Jaz nimam nikoli dost ::)))))))))))))))))))))))))))))))))):))))))))))))))))))

Heheheheheheh ahaaaaaaaaaaaaammm:))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

to mi delite yeah !

Bi reku moj fotr..hahah v takih trenutkih…jep…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

v eni roki, nos in sonce..
v drugi roki zlati smeh..
jaz pa pojdem in zasejem dobro voljo med ljudi..

Pri vsem tem smo skoraj pozabili na tebe zvezdica . Ti nam kar napiši kadar ti bo hudo . Sigurno ne bomo rekli , da si šutasta itd….ker potem sem tudi jaz. Tudi jaz sem ene take sorte občutljiva rastlina , pa še kdo.
Ampak veš , za naše probleme si vedno najdemo čas reševat.
Vsem odleže , tistemu ki nasvet rabi….in tistemu , ki mu ni vseeno zate.
In nam vseeno zate ni ( v imenu gmajne…zajček )

Hvala miška. Danes sem O.K. Včeraj bi se pa res rada nekomu izpovedala, pa nisem hotela nobenega “morit”… Bom rajši kaj bolj vesela napisala in povedala….

New Report

Close