Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hmmmm…spet jaz

Hmmmm…spet jaz

Ponedeljek je,spet se prva oglašam,jutro je…nov delovni teden.
Naj vam jutro polepša vse tisto,česar ne marate preveč,naj vam dan prinese polno sončka in kravžljčkov…tako v srčku,kot frizurcah..(heheh)

Ura je čas je treba vstat! Dobro jutro zaspanci,nov dan je..petelinčki zunaj že pojejo…eheheh….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jutro muca !

Tuki v naši ulici je tudi petelin . Od kje so ga privlekli ne vem…ampak lepo pa kikirika :)))))))))))))))))

In jaz, tudi jaz sem tuki, skravžlana, da se me
bog usmili. Muca, hvala za lepe želje. Vsem
tudi z moje strani dobro jutro!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

————–
“Vsak trenutek življenja je trenutek ustvarjanja
in vsak trenutek ustvarjanja nam ponuja nešteto možnosti.

Lahko ravnamo tako, kot smo navajeni, lahko pa
pregledamo različne izbire in poskušamo nekaj novega
in drugačnega.

Vsak trenutek življenja pomeni novo možnost in novo odločitev ….”
—————

Da, tako pravi g. Z.M. in na to ponedeljkovo jutro mi ob teh njehovih besedah pade na misel, da današnji ponedeljek seveda ni nič drugega, kot trnutek ustvarjanja, ki nam ponuja nešteto možnosti. In poizkusiti bo potrebno v vsaki stvari, ki nas bo danes dohitela, ujeti tisti trenutek, tisti hipec, v katerem bomo lahko preizkusili nekaj novega, ker nam je to dano, ker nam je dana ta možnost.

Današnji ponedeljek bom pač vzela kot ponedeljk z novo možnostjo. Morda se mi ponudi nekaj, kar se mi že dolgo ni, pa si želim, močno želim. Kdo bi vedel, s to nado v sebi človek kdaj pa kdaj tudi vstane in ob nadejanju nečesa, česar si močno želimo, se dan lahko prične kaj dobro. In če se mi to ponudi, vem, kakšna bo tokrat moja odločitev. Vem, da je bil tak trenutek že ponujen, odločitev o njem pa ni bila najboljša. In če se mi možnost ponovi, danes vem, kakšna bo moja odločitev tokrat.

In prave odločitve vam danes želim iz vsega srca, odločitve, ki vas bo zadovoljila, ki vas bo naredila srečne, odločitve, ki vam bo prinesla dobre rezultate.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro tudi od mene.
Krmežljav ne, ampak zmatran.

Dobro jutro .

Muca , men se kar zavrti , ko vidim ob kateri uri že
pišeš tu gor . Jaz ne morem nič , imam eno obdobje
večne utrujenosti .

Pomlad , haha , pomlad me meče !?
A še koga ? Naj vas malo meče , no .

…. al bo pa kriv petelin , k se ga nič več ne
sliši , ker ga je sosed menda zaprl nekam v lopo ..

O komaj čakam pomlad. Tiste prve sončne žarke. In ko me zagrabi tista spomladanska utrujenost. Za popi….Vržem vse štiri od sebe

Ja , Mariči , pa pojdimo novim neizbežnim odloćitvam naproti.
Ponovnih dobrih možnosti ti želim
in drugim seveda .

Židje pravjo : če so zaprta vsa vrata , obstaja nekje še okno .

Hahahaha , poglejte no malo tudi na okno vsake toliko ,
da vas preveč ne preseneti …. ha , si predstavljate ,
naenkrat obraz z dolgim krivim nosom na šipi …..

jutro Nioba!

Čau Sebi 🙂

odločitve.
Jaz sem jo vsekakor !

New Report

Close